درز تصاویر جدید از مرسدس بنز S-Class نمایش اساسا مربوط به اینده داخلی

در خطر ابتلا به صدایی موهن بمقدسات هیجان انگیز ترین چیز در مورد جدید مرسدس بنز S-class در واقع ممکن است فضای د

توسط ETELARESANKHABAR در 25 اردیبهشت 1399

در خطر ابتلا به صدایی موهن بمقدسات هیجان انگیز ترین چیز در مورد جدید مرسدس بنز S-class در واقع ممکن است فضای داخلی آن است. و قبل از اینکه ما محکوم به خودرو جهنم به ما گوش.

عکس های از نسل بعدی بنز که به بیرون درز شد در Instagram account @CocheSpias در روز سه شنبه نشان می دهد هر دو داخلی و خارجی از پرچمدار جدید سدان, اما این دومی که دزد نشان می دهد. آلمانی مارکی به نظر می رسد به دست گرفته اند یک برگ از تسلا کتاب طراحی و نصب قابل ملاحظه صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش به صورت عمودی در مرکز پشته به عنوان به خوبی به عنوان یکی پشت فرمان و دو در پشت جبهه هیدرستس.

در حالی که این هیچ full-داش سیستم اطلاعات و سرگرمی مانند 48 اینچ طراحی است که به تازگی به نظر می رسد در M-بایت SUV قطعا طراحی مربوط به اینده را می بیند شدید خروج از مرسدس بنز روش معمول است که ریشه در انجام نگرفته و بیشتر اغلب اصلی صفحه نمایش که در اجرا به صورت افقی.

S-class است که انتظار می رود با نام مستعار W223 همچنین به نظر می رسد ورزشی همان Supersport فرمان-چرخ که زینت به روز شده در E-class. این هنرمند قطعه از فن آوری لمسی قابلیت ثبت نام هنگامی که راننده دست بر روی چرخ. این همراه با advanced driver-assistance سیستم مدرن و فاصله کمک خواهد کرد که ماشین خود را رسیدن به تبلیغ سطح 3 استقلال.

وقتی که می آید به بیرونی همه چیز کمی بیشتر آشنا. S-class است که مملو از ضبط اموال بیگانگان را امضا خطوط براق و مدل در تصاویر به بیرون درز ویژگی های ظریف جت سیاه و سفید رنگ. وجود دارد هیچ سرنخ به آنچه در زیر هود اما پس از رانندگی به شدت مورد پیش بینی چشم انداز روابط زودتر این انتظار وجود دارد ممکن است یک هیبرید یا الکتریکی گزینه است.

به طوری که ما می تواند آن را ببینید در گوشت ؟ مرسدس بنز سخنگو تایید کرد به ماشین و راننده که جدید S-class خواهد شد و اولین بازی بعد از این سال که به معنی آن را باید در ما مدتی در 2021. شما می دانید آنچه آنها می گویند صبر یک فضیلت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن