K-Pop گروه BTS’ طرفداران مسابقه 1 میلیون دلار کمک مالی به پل


bts-fans-make-donations
آسترید Stawiarz/گتی

طرفداران کره ای پسر گروه BTS مطرح کرده اند از 1 میلیون دلار برای مطابقت با اهدای سخاوتمندانه خود را به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده

در مه 25, جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شد در دست چهار مینیاپولیس پلیس که متهم شده اند و با مرگ او. همیشه از جهان شده است وحدت به مبارزه علیه خشونت پلیس و ترویج برابری در از راه های مختلفی از اعتراض به جمع آوری پول برای موسسات خیریه و سازمان های حمایت از حقوق مدنی. مشاهیر و چهره های عمومی شده اند با نفوذ در کمک به علت ساخت کمک های مالی سخاوتمندانه با استفاده از سیستم عامل خود را به خدمت بیشتر و الهام بخش طرفداران خود را به انجام این کار در این فرآیند است. در واقع کره جنوبی پسر گروه BTS با انگیزه طرفداران خود را برای اهدای عظیم $1 میلیون دلار مطابق با مقدار آنها در حال حاضر به.

با توجه به K-Pop, گروه موسیقی, برچسب, ضربه بزرگ, سرگرمی, گروه اهدا $1 میلیون پیشتر در ماه. روز دوشنبه به جمع آوری کمک مالی سازمان تایید کرد که طرفداران این گروه همسان کمک مالی به زندگی ماده (پل) در هر عصر ایران.

در روز پنج شنبه گروه با استفاده از BTS حساب توییتر اعلام شخصی خود را در جنگ علیه نژادپرستی و خشونت با اضافه کردن هشتگ #BlackLivesMatter.

“ما ایستادگی در برابر تبعیض نژادی. ما در محکوم کردن خشونت است. شما و من و همه ما باید این حق را محترم شمرده شود. ما هم ایستاده” آنها هنوز توییتی.

توییت ویروسی رفت و طرفداران این گروه که به عنوان شناخته شده ارتش مخفف شایان ستایش نماینده MC برای جوانان بسیج برای مطابقت با کمک مالی با استفاده از هشتگ #MatchAMillion. روز دوشنبه یکی در ارتش (OIAA) یک گروه اجرا می شود که اهدای مبارزات در نام BTS پایه فن نشان داد که فقط در 24 ساعت آنها را مطرح کرده و $817,000. آنها در حال حاضر در حال پیشی گرفتن از $1 میلیون و برنامه ریزی در ادامه تلاش های جمع آوری اعانه.

“ما بسیار افتخار است که ارتش بار دیگر channelled قدرت خود را برای خوب و در حال ساخت یک تاثیر واقعی در مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی” OIAA گفت. “ما ایستاده در همبستگی با ارتش. آنها بخش مهمی از خانواده ما است. و ما ایستاده ایم با مردم در همه جا. صدای خود را سزاوار شنیده شود.”

“سیاه مردم در سراسر جهان در این لحظه از واقعه از قرن ها ظلم و ستم” Kailee مقیاس مدیر عامل به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در بیانیه ای گفت به انواع مختلفی در مورد BTS کمک مالی. “ما در حال نقل مکان کرد و با سخاوت از BTS و متحدان در سراسر جهان که در همبستگی در مبارزه برای زندگی است.”

بیش از آخر هفته از آن نازل شد که Kanye West شد حمایت 2 میلیون دلار برای حمایت از خانواده های فلوید Ahmaud Arbery و Breonna سیاه متعلق به کسب و کار در بحران و نیز پرداخت فلوید 6-year-old daughter Gianna به رفتن به کالج. علاوه بر این, مایکل جردن و نایک-همکاری اردن با نام تجاری متعهد به کمک مالی عظیم 100 میلیون دلار به گروه ترویج برابری نژادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im