برخی از والدین شکایت کرده پس از Nickelodeon رفت و تیره برای حمایت از جورج فلوید

ColorOfChange و Nickelodeon است/Instagram برخی از والدین شکایت کرده پس از Nickelodeon پخش شده نه دقیقه ویدئ

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
nickelodeon-ad-cant-breathe
ColorOfChange و Nickelodeon است/Instagram

برخی از والدین شکایت کرده پس از Nickelodeon پخش شده نه دقیقه ویدئو به افتخار جورج فلوید زندگی

در جمعه, ژوئن 1, 2020, Nickelodeon رفت هوا هشت دقیقه و 46 ثانیه به بزرگداشت جورج فلوید زندگی که در مارس 25 بعد از یک افسر kneeled در گردن او برای هشت دقیقه و 46 ثانیه است. کودکان شبکه (و دیگر ویاکام کانال مثل MTV و Comedy Central) رفت و تیره در 6 p. m. ET شب گذشته به طوری که این شبکه می تواند نشان می دهد حمایت خود را از "عدالت و برابری و حقوق بشر است." در حالی که اکثر پدر و مادر, پشتیبانی کانال را نشان می دهد همبستگی تعدادی از (اجازه می دهد تا واقعی سفید) پدر و مادر شکایت کرده است که خاموشی کلیپ "ترسناک" یا این که خود بچه ها نباید بخشی از گفتگو در مورد مسابقه و خشونت پلیس.

در این ویدئو که پخش یک صفحه نمایش سیاه و سفید به نظر می رسد با کلمات "من نمی توانم نفس بکشم" در حالی که صدای تنفس است که شنیده می شود در پس زمینه.

یک ساعت بعد Nickelodeon پخش یک ویدیو که ذکر شده خود را "اعلامیه بچه حقوق" که جزئیات به شرح زیر است:

"شما حق دیده و احترام به عنوان یک شهروند از جهان است. شما باید حق را به یک جهان که صلح آمیز است. شما حق دارید به درمان با برابری بدون در نظر گرفتن رنگ پوست خود را. شما باید این حق را از آسیب محافظت می بی عدالتی و نفرت. شما حق آموزش و پرورش است که شما آماده به اجرا در جهان است. شما حق دارید به نظرات و احساسات حتی اگر دیگران با آنها موافق نیست."

همانطور که قبل از ذکر فوران عشق به شبکه سویفت با بسیاری از پدر و مادر گفت: نه لحظه لحظه به آنها اجازه بحث در مورد نژاد و عدالت اجتماعی با بچه های خود را است آنچه در این کلیپ قرار بود به انجام.

Facebook
Facebook

متاسفانه تعدادی از والدین نیز chimed در رسانه های اجتماعی به شکایت در مورد این آگهی با استدلال های در حال اجرا حیطه از "بچه ها نباید این مسائل را به آنان نشان داده" و Nickelodeon است باید جای خود را به "اجتناب از چیزهایی شبیه به این."

Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

آنچه که این خشم پدر و مادر را درک نمی کنند این است که کودکان نمی تواند اجتناب از صحبت کردن با پدر و مادر خود را در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس. بنابراین زمانی که سیاه و سفید غیر پدر و مادر می گوید که "بچه ها نباید این مسائل نشان داده شده است به آنها گفت که این "کودکان و نوجوانان" که آنها با اشاره به? سفید بچه ها ؟ بچه ها که لازم نیست به ترس پلیس تنها به دلیل رنگ پوست خود را? وقتی کسی شکایت می کند که آگهی وحشت زده است و آنها نمی خواهند کودکان و نوجوانان برای آگاهی از خشونت پلیس آنها به طور کامل به خود امتیاز است. این یک امتیاز برای "جلوگیری از" فرانک بحث و گفتگو در مورد مسابقه. سیاه و سفید بچه ها همیشه به حال به این گفتگو و در حال حاضر بقیه از ما متوجه می شوند که ما آن را تحت اللفظی به مطمئن شوید که همه بچه ها باید این گفتگوها بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب