گوگل می خواهد برای جدا کردن کروم به روز رسانی از سیستم عامل کروم

با Google Chromebooks به روز رسانی به سیستم عامل کروم و مرورگر کروم هستند. این به این معنی است که به منظور دری

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399

با Google Chromebooks به روز رسانی به سیستم عامل کروم و مرورگر کروم هستند. این به این معنی است که به منظور دریافت آخرین نسخه کروم, گوگل نیاز به صدور یک به روز رسانی جدید به سیستم عامل کروم. با توجه به این که Chromebook آیا امید به زندگی به این معنی است که در نهایت Chromebook شما منقضی خواهد شد و همراه با آن کروم خود را به روز رسانی.

تبلیغات

به روز رسانی بسیار مهم است که به این معنی است که نقص های امنیتی سوء استفاده و آسیب پذیری های در حال وصله اشکالات ثابت و ویژگی های جدید اضافه شده است. با گشت و گذار در وب در یک مرورگر منسوخ شده آن برگ های کاربران باز به حملات. خبر خوب این است که گوگل به دنبال انجام کاری در مورد آن با جدا کردن سیستم عامل کروم و مرورگر کروم به روز رسانی از هر یک از دیگر.

این به این معنی است که در آینده مرورگر کروم خود را در یک منقضی شده Chromebook هنوز هم می تواند از لحاظ فنی دریافت به روز رسانی حتی اگر سیستم عامل کروم به صورت خاص که Chromebook نیست. با توجه به این که ما نمی ما تغییر لپ تاپ یا کامپیوتر هر سال این مهم است به عنوان آن می تواند نگه داشتن کاربران امن در حالی که آنها فهرست برای سال آمده است.

که می شود گفت معلوم نیست که گوگل قصد دارد در نورد این تغییرات اما به عنوان 9to5Google یادداشت این است که یک تعهد عظیم و این می تواند در حالی که قبل از ما آن را تحت فشار قرار دادند به Chromebook کاربران وجود دارد.

در زمینه کامپیوتر. بیشتر بخوانید درباره, Chrome, Chrome Os گوگل و لپ تاپ. منبع: 9to5googletinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن