قاضی دستور آزادی کودکان مهاجر برگزار شد در بازداشتگاه

Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ با توجه به همه گیر ایالات متحده منطقه قاضی دستور داده است تا ی

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399
ICE-Children
Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

با توجه به همه گیر ایالات متحده منطقه قاضی دستور داده است تا یخ به انتشار کودکان برگزار می شود در سه خانواده بازداشتگاه

بیش از شش ماه گذشته ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) مراکز بازداشت شده اند مکان از نگرانی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. پس از همه بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده ویروس می تواند گسترش مانند آتش سوزی در یک محیط اجتماعی که در آن فاصله احتمالا نمی تواند وجود داشته باشد و در آن با افراد جدید از سراسر در حال ورود در هر روز است. روز جمعه یک قاضی دستور آزادی همه کودکان برگزار شد و در این کشور سه خانواده بازداشتگاه — دو در تگزاس و یکی در پنسیلوانیا — توسط 17 جولای با اشاره به خطر ناشی از این بیماری همه گیر.

ایالات متحده منطقه قاضی دالی Gee یک قاضی فدرال در لس آنجلس صادر شده به منظور استفاده از کودکان شده اند که در یخ مراکز بیش از 20 روز در پاسخ به یک در حال اجرا مورد استناد است که برخی از آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

"خانواده مراکز اقامتی در آتش هستند و هیچ زمان بیشتری را برای اقدامات نیمه," او نوشت: کوبیدن خانواده مراکز به عنوان نقاط داغ. "دادگاه تعجب نیست که COVID-19 وارد کرده است. Gee همچنین دستور یخ به "فوریت اجرای آن موجود COVID-19 پروتکل" از جمله اجتماعی فاصله نیاز به استفاده از ماسک و تست.

در نیویورک تایمز حدود 2500 مهاجران در یخ بازداشت آزمایش مثبت برای ویروس. آژانس در حال حاضر حداقل 900 نفر با شرایط اساسی و نگهداری آن را کاهش جمعیت در هر یک از تسهیلات برای کاهش گسترش ویروس. به تازگی 11 کودکان و والدین باید آزمایش مثبت برای coronavirus در یک یخ مرکز واقع Karnes City, Texas. پس از کارگران در یک خانواده جدا تسهیلات در Glazer تگزاس آزمایش مثبت برای ویروس های دیگر مهاجران در انتظار نتایج آزمون.

با توجه به این مورد حکم اعمال خواهد شد به 124 کودکان که منتشر خواهد شد را به "عدم جمع تنظیمات" که شامل "مناسب حامیان" — احتمالا به پدر و مادر خود را. هی پیشنهاد یخ می تواند با استفاده از دستگاه های ردیابی در برخی از پدر و مادر اگر تلقی "لازم" برای آنها منتشر خواهد شد همراه با کودکان خود.

"برخی از بازداشت پدر و مادر رو اخراج آورده فرزندان خود را به این کشور به آنها را ذخیره کنید از خشونت شایع در کشورهای خود گفت:" پیتر Schey مشاوره برای کلاس از بازداشت کودکان, نیویورک تایمز گزارش "و ترجیح می دهند برای دیدن فرزند خود را منتشر شد به بستگان در اینجا به جای اخراج با پدر و مادر به کشورهایی که در آن کودکان به طور معمول ربوده و مورد ضرب و شتم کشته شدند."

لیندسی Toczylowski, co-founder of the L. A. بر اساس مهاجر مدافعان قانون مرکز توییتی او حمایت از سفارش, نوشته: "امشب تصمیم در #فلورس به رسمیت می شناسد خطر کودکان در زندان یخ هستند و با توجه به COVID & سفارشات سریع و منتشر شده است."

اما Toczylowski را اشاره می کنند که این کافی نیست: "اما این تنها تضمین oppty برای انتشار از بچه ها نه پدر و مادر. از آن زمان به صدای بلند و تقاضا یخ جدا نیست این خانواده ها است. #FamiliesBelongTogether."

Gee شده است یک مدافع برای بازداشت کودکان مهاجر و نظارت بر رعایت 1997 فلرس توافق حل و فصل است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است و تلاش برای لغو دو سال. خوشبختانه این زن قاضی همچنان مسدود کردن تلاش های خود را.

آخرین مطالب