روزنامه نگاران در سراسر کشور دستگیر شده اند و مجروح توسط پلیس


Journalists-Have-Been-Injured-Protests
CHANDAN KHANNA/گتی

روزنامه نگاران قرار داده شده اند و در تعدادی از شهرستانها به عنوان آنها سعی کردم به پوشش تظاهرات

اعتراضات خروشان بیش از آخر هفته موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که خفه شد و درگذشت در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. داستان از تعدادی از شهرهای بزرگ جزئیات اقدامات پلیس اعم از سوال به کاملا هولناک به مقامات کار به سرکوب تظاهرات در سراسر کشور. و از سراسر کشور گزارش در حال ظهور از روزنامه نگاران که دستگیر می شوند, گلوله, زخمی, و یا در غیر این صورت هدفمند توسط پلیس به عنوان آنها سعی کنید به انجام شغل خود و پوشش تظاهرات.

آن روز پیش که یک گزارش ساخته شده اخبار از سی ان ان خبرنگار که دستگیر شد در برنامه زنده تلویزیونی در مقابل خود را هنوز هم نورد دوربین در مینیاپولیس. او گفت: روزنامه نگاران نزدیک شد و مجاز به ادامه انجام شغل خود را.

اما از آنجا که داستان او رفت ویروسی شده اند وجود دارد بسیاری از بیشتر. ایسنا خبرنگار مولی هنسی-Fiske ارسال شده تصویری از خودش به توییتر که در آن او توضیح داد که چگونه ایالتی مینه سوتا گشت شلیک گاز اشک آور در او و دیگر روزنامه نگاران “point blank” — پس از آنها شناسایی خود را به عنوان مطبوعات و پرسید: جایی که آنها باید.

او نیز به اشتراک گذاشته شده عکس نشان دادن کبودی بر روی پاهای او را پس از او گفت که او با ضربه گلوله های لاستیکی.

لیندا Tirado یک مینه سوتا عکاس زده بود در چشم با لاستیک گلوله و در حال حاضر در انتظار عمل جراحی برای دیدن اگر چشم او را می توان نجات داد.

شده اند وجود دارد بسیاری دیگر از روزنامه نگاران در مینیاپولیس که داستان خود را به اشتراک گذاشته بودن هدفمند برای دستگیری و سرکوب توسط پلیس, حتی پس از شناسایی خود را به عنوان خبرنگاران نه معترضان.

در خصوص سرد تصویری یک تیم از MSNBC روزنامه نگاران از جمله دوربین خود خدمه سعی کنید در هوا گزارش در حالی که در حال اجرا از پلیس peppering خود را پخش با درخواست از “شلیک نیست!” آنها در نهایت تقریبا آمار با یک دستگاه انفجاری که lobbed آنها توسط افسران که در زیر آنها را.

اما این گزارش ها نیست فقط از مینیاپولیس. روزنامه نگاران در دنور, لویی و لس آنجلس و نیویورک و دیگر شهرهای بزرگ که در آن تظاهرات شده اند به اشتراک گذاشته اند داستان های مشابه. در لوئیزویل ویدئو ویروسی رفت نشان از یک خبرنگار زن — دوباره همراه با خدمه دوربین — التماس پلیس برای متوقف کردن آنها شلیک او را از محدوده نزدیک است.

آنچه که این روزنامه نگاران می گویند در مورد تجارب خود را درست است. این گام منطقی بعدی در یک فرهنگ است که رنگ “رسانه ها” به دشمن است که بسیج پایگاه خود را در برابر “خبر جعلی” — که هیچ یک از این خبرنگاران تولید کند. آنها بر روی زمین مطمئن شوید همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد در طول حیاتی لحظه در تاریخ و این چیزی است که آنها با آن روبرو هستیم برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>