John Krasinski را ‘خبر خوب’ قسمت آخر تحویل عمده احساس


some-good-news-finale
SomeGoodNews/YouTube

از اوایل روز همه گیر برخی از خبر خوب شده است ما لبخند هر هفته

به عنوان coronavirus همه گیر شد و چیدن سرعت در ماه مارس, John Krasinski به رسمیت شناخته شده که همه ما چه مورد نیاز: چیزی که ما را به لبخند و ما را با هم. به همین دلیل او راه اندازی شد برخی از اخبار خوبیک یوتیوب بحث نشان می دهد که بداهتا ایجاد که او شروع به فیلمبرداری از خود دفتر خانه اجتماعی فاصله ، در حال حاضر نشان می دهد تا پخش آن در آخر فصل قسمت و هر قسمت قبل از این یکی را به اشک به چشمان شما — اما برای دلایل درست.

آخر قسمت شد جامعه با مضمون و ما می توانیم از فکر می کنم هیچ چیز بهتر موضوع عاقلانه برای زمان در دست است. نه تنها Krasinski اعلام ورود SGN merch (100 درصد از درآمد حاصل از اقلام را به خیریه) اما او نیز شنود گذاشته طرفداران نشان می دهد در سراسر کشور به عنوان مهمان خبرنگاران به ارائه گزارش آب و هوا در مناطق خود که همه بود “خیلی خوب” عنوان شده است این تم با افراد مشهور, گزارش آب و هوا مانند براد پیت است. این واقعا یک جامعه و تلاش برای آوردن این قسمت با هم و آن را به ما یادآوری آنچه که همه ما قادر به زمانی که ما فقط با هم می آیند برای یک هدف مشترک است.

آه و پس از آن وجود دارد اشتباه احمقانه, حلقه, که در آن ما آموخته است که Krasinski در واقع جفت خود میزبان-مناسب ژاکت کت و شلوار و کراوات را با یک جفت از بسکتبال کوتاه در حالی که فیلمبرداری SGN. چه کسی می تواند او را سرزنش ، زمانی که آخرین بار به شما قرار دادن در شلوار برای زوم تماس و صادقانه? او است که همه از ما کار از خانه در حال حاضر.

آن را نشان می دهد و در بخش نهایی هر چند که تحویل جریان اشک. این زمانی است که Krasinski نشستم و جدی تر توجه بیش از حد معمول به توضیح آنچه در آن به معنای به او به فیلم برخی از اخبار خوب در چنین ترسناک و نامشخص زمان.

“در یک یادداشت شخصی من می توانم به شما بگویم که من هرگز قادر خواهد بود به درستی بیان فقط چقدر این نشان می دهد به معنای من و چه افتخار بزرگی شده است برای به اشتراک گذاشتن همه از آن با شما,” او گفت:. “چون حقیقت این است که من شده اند تا دور توسط پیام من را دریافت کرده اند گفت: چگونه شاد این نشان می دهد باعث می شود شما — چگونه سوگند شما و الهام بخش شما تمام می شود — اما من به شما اطمینان می دهم همه و همه الهام شده است مال من است.”

ما را از دست ندهید SGN. آن را تحویل داده و بسیاری از لمس کردن لحظات است که ما واقعا نیاز به بیش از چند هفته گذشته بود که Krasinski برگزار مجازی مدل برای بچه ها از دست رفته خود را بزرگ رقص.

و یا هنگامی که او را در جشن فارغ التحصیلی برای کلاس 2020 کامل با برخی واقعا بزرگ نام شروع سخنرانان مانند استیون اسپیلبرگ و اپرا وینفری.

در اینجا امید نشان می دهد برای یک فصل دیگر — و به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>