Jason Momoa, به Live-Action بازسازی... Frosty The Snowman?

دیوید Crotty/گتی و AMC Jason Momoa خواهد صدای شخصیت — هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا سرد خواهد بود تشنگ

توسط ETELARESANKHABAR در 12 تیر 1399
jason-momoa-frosty-the-snowman
دیوید Crotty/گتی و AMC

Jason Momoa خواهد صدای شخصیت — هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا سرد خواهد بود تشنگی-دام آدم برفی

این قطعه از اخبار پر از چیزهایی است که معمولا تضمین جمعیت pleasers: تعطیلات, فیلم, دلتنگ, دوباره, را, و, Jason Momoa. اما قرار دادن همه آنها را با هم — Jason Moma است به تصویر کشیدن سرد برفی در یک live-action-اما-هنوز-نیمه-animated Christmas movie — و به نظر می رسد کمی عجیب و غریب...? خارج از قرار دادن? عمدتا به دلیل وقتی که ما به تماشای بچه دوستانه تعطیلات, فیلم, ما همه دسته جمعی تشنه پس از یک شخصیت. (بدون جرم به Tim Allen, اما اسکات Calvin هیچ Jason Momoa.)

با توجه به Warner Bros و رمیدن سرمایه گذاری های جدید سرد برفی خواهد بود زنده-فیلم اکشن با Aquaman خود را ابراز "یاد آدم برفی." او همچنین یکی از تولید کنندگان این فیلم است. ظاهرا این اسکریپت بر اساس "ارجمند شخصیت که Momoa را تجسم به عنوان یک CGI سرد در ترکیبی CG/live-action film."

به طوری... معنا سرد همراه با مجموعه ای از یخ pecs? سکسی خالکوبی ؟ جریان طولانی قفل تیره مو ؟ مادرم می خواهم می دانم لعنت کند. ما نه در مورد ذرت-بلال لوله و دکمه بینی تا آنجا که ما می رویم به لحاظ جنسی جذب این سرد و چگونه به سرعت می تواند ما کتاب عبور ما به جهنم ،

به دلیل سرد همه ما می دانیم و عشق است که کمی متفاوت از یکی از ما تصور با Momoa در راس ، که یکی قدمت آن به سال 1969 با کمدین جکی ورنون دادن پوچ آدم برفی مجزا نیویورک و به طور کلی whiny طبیعت است. (خوشحال BOITHDAY!)

همچنین ستاره دار تنها کارن هیچ کس تا به حال شده است, اذیت, به عنوان او به او کمک کرد منجمد اچ مسافر قاچاق قطار عازم قطب شمال است. یک زن و شوهر از جاذب بسیار در اواخر 60s شماره بعد و بوم — سرد ذخیره شد. کل فیلم است که 25 دقیقه و نه از جمله تبلیغات ؟ آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه داستان آدم برفی-آمده-به-زندگی-با تشکر-به-یک-جادویی-کلاه روایت از ویژگی های طول فیلم با یکی از مطلوب ترین انسان ها کلیک کردن بر روی پاشنه خود را به عنوان منجر شود.

"از نقش خود به عنوان یک مهیب تعداد در سرزمین یخ و آتش به اقیانوسی موفقیت همه ما تا به حال با Aquaman آن احساس تنها حق متوجه Jason این زمان از برف" یکی از تولید کننده های جان در برگ گفت: مهلت. "ما می دانیم که جیسون به عنوان یک واقعی انسان بودن پر از عشق و محبت و ارتباط عمیق به ohana — که همه زندگی در روح کریسمس و سرد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im