ژاپن پارک می پرسد Coaster غلتکی سواران به "جیغ در داخل قلب خود را'

Fuji-Q کوهستانی رسمی/Youtube یک پارک در ژاپن است سهوا به ما داده یک بیماری همه گیر سرود ما تا به حال هیچ ای

توسط ETELARESANKHABAR در 21 تیر 1399
Japan-Theme-Park–Roller-Coaster-Riders-1
Fuji-Q کوهستانی رسمی/Youtube

یک پارک در ژاپن است سهوا به ما داده یک بیماری همه گیر سرود ما تا به حال هیچ ایده ما نیاز

آن بوده است ماه پس از ما شروع به زندگی قرنطینه زندگی و در هفته های اخیر به چند کشور تجربه فصل افزایش می یابد در coronavirus موارد, آن را سخت به تصور کنید یک پایان برای ما همه گیر غم. زندگی عجیب و غریب است, رئیس جمهور, کاملا به صفر کمک کند و ما حتی مطمئن نیستید اگر بچه های ما می توانید با خیال راحت به مدرسه بازگشت. به همین دلیل توصیه یک پارک در ژاپن است و به مهمانان خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در حال حاضر ما سرود جدید — "لطفا جیغ داخل قلب خود را."

در تمام طول روز هر روز yo.

به طوری که محققان شروع به کنار هم قرار دادن قطعات از این بیماری همه گیر در پازل آنها کشف کردند که coronavirus است گسترش از طریق قطرات تنفسی گسترش بیشتر به راحتی زمانی که مردم در حال جیغ کشیدن آواز خواندن و یا صحبت کردن با صدای بلند. به پایان Fuji-Q هایلند پارک تفریحی توصیه کرده است parkgoers به جای "جیغ داخل خود قلب" در زیر لیوانی غلتکی به جای فریاد با صدای بلند.

با توجه به وال استریت ژورنال, پارک مدیران منتشر شد تصویری به اثبات است که آن را در واقع نه همه که سخت به انجام است. چون از مردم ناراحت شدند که آنها نمی تواند جیغ زدن به محتوای قلب خود را. "ما دریافت شکایات که پارک انجمن درخواست به ایجاد صداهای بلند غیر ممکن بود و بیش از حد سخت است. به همین دلیل ما تصمیم به انتشار این ویدئو" یک Fuji-Q سخنگوی گفت.

نزد این دو راست مواجه بازرگانان سوار coaster بدون جوانه زدن است که قطعا خنده دار, اما من فکر می کنم از زندگی خود من از اواسط ماه مارس, من برای پیدا کردن آن به شدت.. relatable? من مشغول به کار از خانه است که من انجام داده اند اما به مدت چهار سال در حال حاضر من آن را انجام داده با دو دائما "خسته" tweens وزوز در اطراف من و شوهر نیز کار از خانه. که معمولا با این نسخهها کار در یک دفتر و بچه ها که معمولا رفتن به مدرسه. تمام خانه مخرب معمول من سلامت عقل و سکوت به عنوان من در مورد کار من در روز است.

من بسیار شده است, جیغ, داخل قلب من همیشه از شوهرم و خود مانیتور کامپیوتر حمله کرد من شایان ستایش و دخترانه اتاق که من فقط به پایان رسید تزئینات قبل از coronavirus آمار (ما خریداری یک خانه جدید به تازگی). پس از شش سال از کار از خانه از میز آشپزخانه, من در نهایت به حال یک دفتر. و در حال حاضر من با صدای بلند است در آن خوردن burritos در حالی که مصرف کنفرانس تلفنی در تمام طول روز و من گیر کردن در آشپزخانه و دوباره به تماشای من 11 ساله را یک جعبه ماکارونی و پنیر ظروف سرباز یا مسافر در حالی که من 12 ساله گریه می کند که او نتواند او سافتبال دوستان است.

قلب-فریاد با صدای بسیار بلند است این روزها میشم.

بنابراین در حالی که آن در نظر گرفته شده بود مشاوره خوب برای نگه داشتن افراد سالم و امن اواسط همه گیر آن را نیز به من صحبت کرد در یک راه بسیار واقعی. من در حال حاضر خواهد شد گرفتن "جیغ از داخل خود قلب" خالکوبی بر روی پیشانی من پس هر کس من برخورد می داند که دقیقا چه جهنم آنها در حال برخورد با.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب