مدیر طراحی جگوار فکر می کند که این زمان برای گربه به تغییر برخی از نقاط

جولیان تامسون زمانی جوانی و شهرت به عنوان نویسنده لوتوس الیز S1 یک ماشین ورزشی برای شخصیکه در استعمال کلمات صح

توسط ETELARESANKHABAR در 16 خرداد 1399

جولیان تامسون زمانی جوانی و شهرت به عنوان نویسنده لوتوس الیز S1 یک ماشین ورزشی برای شخصیکه در استعمال کلمات صحیح است که عرضه در سال 1996. با وسیله نقلیه که به اعتبار خود تامسون بعدی پیوست VW پیشرفته استودیو در بارسلونا, که در آن او کار می کرد با آخیم Anscheidt فعلی سر بوگاتی طراحی شده است. برای 20 سال گذشته اما تامسون بوده است با جگوار و از تابستان گذشته است که با نام تجاری را طراحی کرد. در نقش جدید خود است, او با هل دادن کنار محافظه کاری به نفع جسورانه, زیبایی, زبان, بازگشت جگوار به علاقه خود ریشه. اما سپس آن را می توان استدلال کرد که مارکی است که در DNA خود را. پس از همه, دو نفر از اعضای خانواده خود را در رقابت با کارخانه جگوار اتومبیل های مسابقه در اوایل 1950s دادن تامسون یک شخصی منحصر به فرد اتصال به ریشه های خودروساز.

Julian Thomson, Jaguar's design director, at the new Jaguar Design Studio. in the UK.

جولیان تامسون در جدید جگوار استودیو طراحی در انگلستان است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

آنچه که خانواده خود را در اوایل ارتباط با جگوار?

شاهزاده چولا و پسر عموی خود شاهزاده Bira [royalty از آنچه شد و سپس پادشاهی سیام در حال حاضر تایلند] فرار یک مسابقه تیم پیش از جنگ, مسابقات اشاره کرد. سپس متوجه شدم که رفیع انگلستان شد که مدیر عامل جگوار پس از ویلیام لیون کار کرده بود برای شاهزاده Bira. بنابراین قبلی جگوار MD [مدیر عامل] مشغول به کار برای یکی از افراد خانواده مثل یک بزرگ و عمو.

فقط پس از جنگ زمانی که جگوار آزمایش شد و فکر کردن در مورد مسابقه وارد شدند و سه جگوار XK120s در یک مسابقه در Silverstone. شاهزاده Bira یکی از رانندگان است. سه اتومبیل بسیار خوبی بود و شاهزاده Bira در واقع رهبری این مسابقه است. بنابراین در یک بسیار ناچیز لینک به من اولین جگوار ماشین مسابقه به واقع منجر به یک مسابقه رانده شد توسط یکی از اعضای خانواده. او را پنچر و برنده نشد. من یک عکس در دفتر من از آن صحنه که نژاد—شاهزاده Bira در XK120 در Silverstone.

A Jaguar XK120 at the 2012 Le Mans Classic.

یک جگوار XK120 در سال 2012 لومان کلاسیک. عکس ماشین سحر و جادو عکس/شاتر.

در حال حاضر که شما در راس جگوار طراحی چگونه شما آن را ببینید در حال تحول ؟

جگوار نیاز به تغییر یک دنده. جهان در حال تغییر است بسیار از نظر تکنولوژی—های خودمختار برقی. همچنین تغییر در نگرش به ثروت و وضعیت محیط زیست است. در حوادث مانند نقش ونگار ریگی دادن ساحل و ویلا d'استه دیدن بسیاری از مردم که فقط تا به اتومبیل حمله الشباب عشق من برای این خودرو است. اما سپس آنها را ببینید یک ماشین مدرن و در حال فکر کردن "است که به عنوان زیبا است."

چگونه ما سعی به از نو خلق که همان ارتباط عاطفی با مشتری مدرن است که دوست دارم برای یک محصول جگوار همواره در مورد آن است. ما هرگز کاملا زرق و برق دار و یا عجول و بی پروا و یا پر سر و صدا, و یا قوی ترین. ما شده اند در مورد زیبا ترین—زیبا ترین نگاه و به درایو. ما در حال رفتن به آزمایش یک کمی در حال حاضر. زمان مناسب برای ما به گام به عقب در زمان برای ما مناسب است را تغییر دهید.

Sketches by Julian Thomson, Jaguar's director of design.

یک صفحه از جولیان تامسون کتاب محتوی قطعات کوتاه ادبی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

شما چه خواهد بود روش ؟

مشتریان خواهد بود نا امید اگر ما نمی توانیم به آزمایش است. ما یک تیم جدید است و ما نیاز به ساخت جگوار هاله. شما هرگز نمی توانید تصور کنید William Lyons گرفتن مریخ نورد خود را به کارگاه ها و کپی کردن آن است. ما یک صنعت است که بسیار پیچیده رقابتی است که ما نمی تواند کمک کند اما نگاهی به دیگر شرکت اتومبیل. اما ما باید برای جلوگیری از انجام این کار برای یک بیت و صرف زمان بیشتر فقط به فکر اختراع با داشتن یک بینش بیشتر به بازار است.

Jaguar's design director, Julian Thomson, at the drawing board.

جولیان تامسون در تخته رسم. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

چگونه شما را با الهام از جگوار مدل از عصر طلایی موتورسواری و مردم است که توسعه آنها ؟

هنگامی که شما در اینجا در مورد اتومبیل مانند XK120 و از نوع E-زمانی که آنها قرار داده و آنها را در نشان می دهد که آنها نمی دانم اگر آنها خوب بودند یا بد. آنها پشت در ایستاده بود و منتظر برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. آن را محاسبه می شود. آنها آنچه را که آنها فکر می کردند درست بود...که عنصر خطر و اختراع.

A Jaguar E-Type racing at the 2017 Goodwood Revival.

یک جگوار E-Type مسابقه در سال 2017 Goodwood احیای. عکس پیت تابستان/شاتر.

به عنوان اتومبیل های الکتریکی تغییر در بازار که در آن من-سرعت مناسب در جگوار میراث.

در بیشتر تاسیس خودرو الکتریکی بازار مانند نروژ هر زمان که من صحبت می کنند به آن دسته از مشتریان هیچ یک از آنها را همیشه در نظر بگیرید رفتن به یک موتور احتراق داخلی. چالش همواره ما را که تجربه "جگوار." اگر تجربه همه چیز در مورد بهره وری آرام و بدون سر و صدا بدون نشت نفت آن کمتر از یک خودرو را تجربه کنند. چگونه می توانم شما واقعا آن را شمارش ؟

Jaguar's design director, Julian Thomson, with the electric I-PACE.

جولیان تامسون با جگوار الکتریکی I-سرعت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از جگوار لندرور خودرو PLC.

ما hemmed و hawed در مورد اینکه آیا ما باید به برق آیا ما می تواند الکتریکی جگوار است که واقعا جگوار. I-سرعت ارائه است که با آن گردیده رانندگی حمل و لوکس. ما احساس می کنیم ما می توانیم اضافه کردن به که با لوکس بیشتر و آرامش بلکه این قدرت گردیده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن