Jaeger-LeCoultre آخرین Limited-Edition تماشای ستاره خواهد شد در آینده 'Kingsman' فیلم

آقای پورتر و Jaeger-LeCoultre پیوست و نیروهای خود را برای ایجاد یک باهوش و بسیار تیز به دنبال جدید به شمار هرا

توسط ETELARESANKHABAR در 31 تیر 1399

آقای پورتر و Jaeger-LeCoultre پیوست و نیروهای خود را برای ایجاد یک باهوش و بسیار تیز به دنبال جدید به شمار هرالد انتشار آخرین فیلم Kingsman حق رای دادن. جدید Jaeger-LeCoultre Limited-Edition استاد فوق العاده نازک Kingsman چاقو سازمان دیده بان خود را در اولین صفحه نمایش بزرگ در این سال در سپتامبر 18 در مردان شاه. فیلم سوم این مجموعه به کارگردانی و نوشته شده توسط Matthew Vaughn همراه با فیلمنامه Karl Gajdusek, ستاره, دانیل برول, Aaron Taylor-Johnson و رالف فینس.

Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Kingsman Knife

Jaeger-LeCoultre استاد فوق العاده نازک Kingsman چاقو حسن نیت ارائه میدهد از آقای پورتر

انگلیسی ها جاسوسی, هیجان انگیز فیلم تبدیل شده اند شناخته شده برای هوشمندانه لباس مردان پیشرو در Savile row استیلای از شکارچی لوازم با چیزهایی مانند سلاح مخفی تثلیث حلقه استفاده می شود به برق کشتن دشمنان. Mr Porter ایجاد یک Kingsman-مضمون مجموعه شامل پارچه از منابع سنتی میلز و همچنین همکاری با Turnbull & Asser, Cutler and Gross, کلورلی دریک و بیشتر الهام گرفته از عوامل مخفی' sartorial کد لباس. یک لباس برای آقایان بود بنابراین طبیعی مقدمه.

Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Kingsman Knife

Jaeger-LeCoultre استاد فوق العاده نازک Kingsman چاقو حسن نیت ارائه میدهد از آقای پورتر

جاست جدید استاد فوق العاده نازک ویژگی های یک couteau-سبک (به فرانسوی برای چاقو) تاج محافظ در اشاره به جاسوسی نهایی ماموریت: حفاظت از سلطنتی سران دولت. در آن طول می کشد نشانه از جیب سازمان دیده بان ایجاد شده توسط سوئیس ساعت ساز در سال 1907 اما نیز استفاده شده است که توسط مارک های دیگر مانند Audemars Piguet, مثل این 1944 ساعت جیبی ارائه شده در Antiquorum مهم مدرن &, قدیمی, ساعتهای 2018 هنگ کنگ به حراج.

LeCoultre Caliber 145 Knife Pocket Watch

LeCoultre کالیبر 145 چاقو جیبی حسن نیت ارائه میدهد از Jaeger-LeCoultre

این ساعت مچی پیاده سازی طراحی ظریف 40 mm طلا صورتی است که کاملا متناسب در زیر کاف در فقط 4.25 میلی متر ضخامت. داخل آن دست زخم کالیبر 849 اقدامات صرف 1.85 mm—یک مثال از Jaeger-LeCoultre تخصص در فوق العاده نازک حرکات.

Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Kingsman Knife

Jaeger-LeCoultre استاد فوق العاده نازک Kingsman چاقو حسن نیت ارائه میدهد از آقای پورتر

با وجود این واقعیت است که این گاه شمار ساخته شده به ترویج یک فیلم پرفروش آن خرس کوچک نشانه قابل مشاهده است که یکی از خرید یک محصول تبلیغاتی دیگر از احتیاط مشخصات ناشر از Kingsman طلایی دایره نماد در caseback. نگاه خود را هر چیزی است اما هالیوود و حتی فهمیده ترین جمع خواهد شد و به احتمال زیاد می خواهید برای گرفتن دست خود را بر روی قطعه ای خواهد بود که محدود به فقط 100 دلار در 29,800.

Jaeger-LeCoultre Master Ultra-Thin Kingsman Knife

Jaeger-LeCoultre استاد فوق العاده نازک Kingsman چاقو حسن نیت ارائه میدهد Mr Porter

این اولین بار نیست که Kingsman the crew تا به حال دیده بان ویژه "متناسب" به کمد لباس خود را. هنلی اون تامس بر اساس ساعت ساز, Bremont ایجاد یک مجموعه تجاری-فروش ساعتهای بازیگران 2015 Kingsman: The Secret Service, که همچنین کارگردان Vaughn و برجسته مختصری مهمان ظاهر بر روی صفحه نمایش توسط انگلیسی با نام تجاری یکی از بنیانگذاران نیک انگلیسی. در حالی که اسپرت الت سنجش فواصل زمانی مدل های مناسب و مجهز برای ماموران مخفی' عمل بسته بندی شده ماجراجویی جدید Jaeger-LeCoultre است قطعا بیشتر زیبا و لوازم جانبی را برای خوب و مناسب تیم ملی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن