گاهی اوقات بیش از حد از یک چیز خوب است و در واقع ،

سوئیس ساعت Jacob & Co. هیچ غریبه ای به شلاق تا اسراف ساعتهای اما آخرین آن راه اندازی ممکن است فقط نگاهی به کیک برای آن عجیب ترین و در عین حال. لقب میلیاردر آشوکا آن را به روز رسانی در آن میلیاردر تماشای encrusted با 189 قیراط ویلیام گلدبرگ الماس آشوکا. منحصر به فرد برش پس از نام پادشاه آشوکا Maurya یک سوم مشهور قرن جنگجو نیز به عنوان هند یکی از بزرگترین امپراتوران. این شایعه قیمت این gleaming نمونه: 18 میلیون دلار.

چرا که کمتر از یک درصد از تمام الماس مناسب نامزدها برای تبدیل شدن به یک آشوکا تنها یکی از میلیاردر آشوکا را تا کنون تولید می شود هرگز به تکرار دوباره. هر بخشی از قطعه منحصر به فرد--از این مورد به این دستبند به قلاب--پوشش داده شده است در 62 نمونه منحصر به فرد سنگ تمام وجهی با دقت. یعقوب & شرکت. ادعای قطع باعث می شود آن را به نظر می رسد تا 30 درصد بزرگتر از استاندارد زمرد برش الماس از همان وزن است.

برجسته خود را قوی زاویه ای شکل است skeletonized کالیبر JCAM09 گرداب جنبش نهفته است که پشت الماس استفاده شده است ، پیچیده صنایع جنبش تشکیل شده است از 167 عناصر و 19 جواهرات با 72 ساعته برق ذخیره. و از آنجا که همیشه وجود دارد اتاق را برای بیشتر الماس نهایی رز-برش جواهر چسبیده به تاج کامل طراحی.

اولین تکرار میلیاردر سازمان دیده بان رونمایی شد در Baselworld 2015 در جایی که قیمت آن نقطه و ترکیب منحصر به فرد ساخته شده از امواج. مجموعه ای با 260 قیراط زمرد برش الماس آن را با استفاده از یک ویژه مهره تنظیم در سبک هرم وارونه برای پوشش کامل صورت دستبند و قلاب. هر سنگ GIA گواهی با برخی از بزرگترین وزن تا سه قیراط همه خود به خود و تمام گذاشته شد و پس از یک 18K طلا سفید پایه و اساس است. شماره گیری به نظر می رسد به شناور در فضا با تشکر از کریستال یاقوت کبود مورد و caseback روشن نگاه کلی در این فرآیند است.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید, Jacob & Co.'s سایت. قیمت بنا به درخواست.