J. K. Rowling ناودان بیش از ضد ترانس, نظرات, دوباره

قطر Dipasupil/گتی ایماژ, J. K. Rowling/توییتر نویسنده عقب ننشستند پس از دریافت انتقاد هری پاتر نویسنده J. K

توسط ETELARESANKHABAR در 18 خرداد 1399
jk-rowling-antitrans-tweet
قطر Dipasupil/گتی ایماژ, J. K. Rowling/توییتر

نویسنده عقب ننشستند پس از دریافت انتقاد

هری پاتر نویسنده J. K. Rowling چهره واکنش — دوباره — برای یک سری از ضد ترانس توییتهایی او پست شده در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته.

نویسنده اظهار نظر در یک مقاله از Devex با عنوان "نظر: ایجاد یک برابر بیشتر پست-COVID-19 جهان برای افرادی که عادت ماهانه," گفت, "'افرادی که عادت ماهانه.' من مطمئن هستم که وجود دارد استفاده می شود یک کلمه برای این افراد است. کسی به من کمک کند. Wumben? Wimpund? Woomud?" او بلافاصله به نام به عنوان "ضد ترانس" و "transphobic" به خاطر مردم تغییر جنسیت, غیر دودویی مردم و جنسیتی-nonconforming مردم می توانند همه عادت ماهانه.

به جای استفاده از این به عنوان یک فرصت یادگیری کی رولینگ دو برابر کردن گفت: در بخش "اگر جنسیت واقعی نیست هیچ هم جنس جاذبه است. اگر جنسیت, نیست, واقعی, زندگی واقعی زنان در سطح جهان پاک شده است. من می دانم و عشق اطلاعرسانی اما پاک کردن مفهوم جنسیت حذف توانایی های بسیاری به طور معنی داری بحث در مورد زندگی خود را."

او ادامه داد: "این ایده که زنان مثل من که بوده ام همدلانه به اطلاعرسانی دهه احساس خویشاوندی چرا که آنها آسیب پذیر در همان راه به عنوان زنان — یعنی به خشونت مردان – 'نفرت' ترانس مردم چون آنها فکر می کنم که واقعی است و در زندگی عواقب — یک مزخرف. من می خواهم با شما اگر شما مورد تبعیض قرار بر این اساس بودن trans. در همان زمان زندگی من شده است به شکل زن بودن."

من کاملا مطمئنم که اتفاق می افتد هر روز رولینگ — آن را یک "اگر."

GLAAD, تجاوز+ حقوق سازمان در پاسخ به رولینگ نظرات گفته نویسنده "در ادامه به چین با یک ایدئولوژی است که عمدا تحریف حقایق در مورد هویت افرادی که از ترانس. در سال 2020 وجود دارد هیچ بهانه ای برای هدف قرار دادن ترانس مردم است." این سازمان همچنین ارائه یک لیست از سازمان های مردم پشتیبانی می کند به تغییر مسیر خود را به "حق خشم" بیش از رولینگ نظرات.

این سازمان همچنین صحبت کردن در سال گذشته پس از نویسنده علنا به حمایت از یک محقق که اخراج شد گفت: یک فرد نمی تواند خود را تغییر بیولوژیکی ،

"J. K. Rowling که کتاب به بچه ها امیدوارم که آنها می توانند با هم کار کنند برای ایجاد یک دنیای بهتر در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با یک ضد علم ایدئولوژی که تکذیب اساسی بشریت از افرادی که تغییر جنسیت" گفت: آنتونی راموس سر از استعداد در GLAAD. "ترانس مردان, ترانس زنان و غیر دودویی مردم هستند نه یک تهدید و به معنی در غیر این صورت قرار می دهد ترانس مردم در خطر است. در حال حاضر زمان برای متحدان کسانی که می دانند و پشتیبانی ترانس مردم به صحبت کردن و حمایت خود را از حق اساسی برای درمان به همان اندازه و نسبتا."

جاناتان ون نس ناودان رولینگ در توییتر برای زمان از اظهارات او گفت: "Trans زنان زنان هستند. ترانس, سیاه مردم و ترانس سیاه و سفید غیر مردم تبعیض هر روز. آنها در حال مرگ است. ما در حال مبارزه برای مردم سیاه و سفید & trans مردم و شما در حال انجام این کار؟"

خواننده Halsey همچنین در پاسخ به رولینگ پیام گفت: "تصور کنید نوشتن یک نسل تعریف سری در مورد یک جوان uprisal که شکست استبدادی هیولا انگیزه حفاظت از خون خالص و به دنبال در این زمان در جهان و رفتن 'hmm...بله. من میخوام باطل ترانس مردم است.'"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب