این حق من به رفتن را از طریق من مسائل اگر من فکر می کنم چیزی است که تا

JGI/جیمی کوره/گتی بچه ها من هنوز من بچه ها ارزش حتی اگر همه آنها بلندتر از من بود. آنها ممکن است نگاه مانند

توسط ETELARESANKHABAR در 14 خرداد 1399
snoop-on-teens-things
JGI/جیمی کوره/گتی

بچه ها من هنوز من بچه ها ارزش حتی اگر همه آنها بلندتر از من بود. آنها ممکن است نگاه مانند مینی بزرگسالان و البته ما رابطه نزدیک باعث می شود من می خواهم به این باور آنها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند اما من می دانم که بهتر است.

به نظر می رسد مانند دیروز آنها فقط آموخته هنر نخ کشیدن برگهای توتون وامثال کلمات بد با هم و دروغ است. من فکر کردم که دشوار است برای مقابله با, اما من تا به حال هیچ ایده آنچه در آینده آینده.

در حال حاضر به عنوان آنها در میانه سال های نوجوانی ما فارغ التحصیل به اختفاء مواد مخدر و رابطه جنسی.

من گوش دادن به پادکست به تازگی. سخنران آن روز بود و 18 سال از جوانه زدن گلف pro که فارغ التحصیل در بالای کلاس های خود. او هرگز "گرفتار" انجام کاری "اشتباه" مثل نوشیدن, مواد مخدر, پیامک جنسی, و یا ارسال ناقص چیزهای آنلاین اما هشدار داد که مخاطبان است اگر شما فکر می کنم بچه شما نیست سعی کردم چیزی که شما را دچار اشتباه می کنید. به گفته او همه سعی کنید همه چیزهای بد فقط در درجات مختلف.

پسر من به من دروغ گفتند چند سال پیش. او گفت که او حلق آویز کردن با دوستان مدرسه پس از یک روز. اما پس از عبور از جوانه های خود را در راه من به خانه از فروشگاه مواد غذایی با هیچ نشانه ای از او به من نام او را از حق دور.

او عمل بسیار عجیب و غریب و وارد خانه با یک hickey در گردن او. او تنها اعتراف به داشتن رابطه جنسی پس از من در بر داشت یک بسته کاندوم در کوله پشتی خود را روز بعد. من از طریق وسایل خود دانستن من از رفتن به آنها را پیدا کنید و مایل به گرفتن او قرمز دست; در واقع من نمی دانم اگر من قرار بود برای پیدا کردن هر چیزی. من فقط می دانستم که پسر من نیست مانند خود اقدام و من حاضر به رد آن.

او 14 و من اول فکر کردم او بیش از حد جوان او علاقه مند است که هنوز رتبهدهی نشده است.

من اشتباه بود. او از نظر جنسی فعال و چون من از طریق رفت و اموال خود را, متوجه شدم. از آنجا که ما تا به حال یک سازنده در مورد آن صحبت کنید و من به یاد او برای آمدن به من اگر او نیاز به حفاظت. و لطفا هرگز دروغ به من در مورد جایی که او چون من نگران بود و ذهن من رفت به مکان های بسیار بدتر.

من رفته در برابر غریزه من از دو-چک کردن در بچه ها من وقتی که من بوی مشکل نه تنها من باید فرصت های از دست رفته به صحبت کردن با آنها در مورد مسائل مهم, من می خواهم به تداوم برنامه به طور بالقوه مخرب رفتار است.

در اوایل این سال برای دختر من sleepover با چند دختر. چهار نفر از آنها اقدام عجیب تمام شب. آنها بیش از اغلب و من می دانم که به اندازه کافی به آنها متوجه چیزی شد ،

پس از درخواست آنها را به حل و فصل کردن چندین بار به آنها گوش نمی. آنها تمام شب giggling و خوردن.

زمانی که من واقعا عصبانی و سعی کردم به راه رفتن در دختر من قفل شده بود او چیزی که او هرگز می کند.

او در تمیز کردن اتاق او روز بعد بود و بسیار متلاطم وقتی که من راه می رفت. در حالی که او در من پیدا کردم یک حوله کاغذی رول پر شده با خشک کن ورق های مخفی در زیر توده ای از لباس های کثیف.

کسانی بودند گلدان سیگار کشیدن, زیر سقف من زمانی که من در سمت راست وجود دارد و تا به حال به من اعتماد من و پدر و دوستان او— که همه بازی های ورزشی و گرفتن نمرات خوب—من از دست رفته فرصت دیگری. و چه کسی می داند چه چیز را تشدید به بعد اگر آنها تا به حال بدست گیر و دریافت عواقب. نه به ذکر است من مسئول این دختران در حالی که آنها اقامت داشتند و من آن را مدیون پدر و مادر خود را به تماشای بیش از آنها را و مطمئن شوید که آنها را از انجام هر کاری غیر قانونی است.

من اصلا "بد" کودکان و نوجوانان. نه شما. اما همه ما بچه ها که تست خواهد شد محدودیت ها و زمانی که ما احساس چیزی است که ما معمولا درست است. بار وجود دارد که بدان معنی است که ما باید به حفاری کمی عمیق تر چرا که آنها دقیقا نمی گفتن حقیقت زمانی که شما از آنها بخواهید اگر آنها با استفاده از مواد مخدر و نوشیدن و یک لیست کامل از چیزهای دیگر.

من مایل به خطر چیزی اتفاق می افتد به آنها را به محافظت از حریم خصوصی خود را. آنها می توانید تمام حریم خصوصی آنها می خواهند زمانی که آنها حرکت می کند.

من اصلا عادت به این. این نیست یک خانه که در آن وجود دارد اتاق روزانه و کوله پشتی چک یا تست مواد مخدر.

اما در حال حاضر زندگی می کنند در زیر سقف من. این مسئولیت من به گام اگر من فکر می کنم چیزی است و نه با قلم مو آن را کنار بگذارند چرا که ما یک رابطه نزدیک. I love my kids, اما آنها هنوز هم بچه ها و اجازه دادن به آنها "آن کار" خود به خود همیشه بهترین روش است.

زمانی که بچه های ما اقدام خنده دار این دلیل است که چیزی در جریان است با آنها و آنها معمولا نیاز به کمک بدانند آن.

فقط به خاطر اینکه شما با بچه های خود را معنا نیست که شما در حال رفتن به دریافت کامل داستان. وجود دارد به عنوان یک پدر و مادر هنگامی که داستان کامل کار ما است. و تا آنجا که من نگران هستم اگر من باید برای رفتن از طریق همه چیز خود را به دانستن آنچه که واقعا در رفتن در آن باشد — به دلیل سلامت و تندرستی خود را نه حفظ حریم خصوصی خود را که بزرگترین اولویت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن