‘جداسازی بشود’ جدید مادر شرمندگی


isolation-shaming-1
مامان ترسناک و miljko/گتی

بچه ها من شده اند التماس برای یک سفر را از طریق مواد غذایی سریع درایو از طریق. آن را پس از درمان درمان هر جمعه شب برای من ده سال; او پنج ساله برادر مزایای توسط پروکسی.

من اینجا احساس نیاز به رفتن روی ریل و در ادامه توجیه دلایل من به جرات اجازه دهید بخشی از روغن های هیدروژنه لمس ظریف لب من گل گرانبها. من می خواهم به توجیه همین دلیل من اغلب رفت و برگشت و سپس دور انداختن آن احتمالا BPA مملو از اسباب بازی است که در خدمت هیچ هدف دیگر از به تبدیل شدن به نیمه شب صدمات پا. من دلایل من قول می دهم. متوجه من مطمئن ساخته شده مشخص است که این یک “هر یکشنبه” درمان مبادا شما فکر می کنم ما در هفته.

برخی از نسخه های این احتمال وجود دارد برای تلفن های موبایل آشنا به تمام مادران وجود دارد. شاید شما شرم نمی آیند در یک لبخند جعبه شکلات, شیر, — بله, گاهی اوقات من سفارش شیر شکلات — شاید خود شرم می آید از “بیش از حد” زمان روی صفحه نمایش و یا قبل از صبحانه آب نبات.

“ببخشید بچه ها. من کاملا مطمئنم که مک دونالد بسته است.”

این بار اما من هیچوقت دروغ به بچه ها من به آنها را ذخیره کنید از هر وحشت ممکن است رخ کودکانی که به خوردن وعده های غذایی خوشحال. من دروغ گفته چون من فلج نه تنها با ترس از رمان coronavirus بلکه با ترس از به نام کردن برای انجام کاری اشتباه است.

جداسازی بشود جدید مادر-شرم آور است. کسانی از شما که لازم نیست کودکان و نوجوانان و تجربه نکرده اعماق این پدیده ها در یک سوار وحشی در شرم-ذخیره شده است. دست و پنجه نرم کردن.

این روزها چیزی به عنوان ساده به عنوان غذا خوردن را-می تواند ما را هر دو قهرمان و تبه کار به عنوان ما به طور همزمان پشتیبانی از رستوران ها و قرار دادن زندگی کارکنان در معرض خطر است. منظقه انتخاب کنید تا امن تر از تحویل جز این که تحویل امن تر از منظقه انتخاب کنید تا.

من می خواهم برای رفتن برای یک پیاده روی با یک محله در یک مسئول فاصله شاید حتی با پوشیدن ماسک. شاید من می تواند یک دوست بیش از یک آبجو از طرف مقابل از حیاط ؟ برخی را تحسین پیدا کردن کاهش خطر راه را به انجام برسانند ما نیازهای اساسی انسان از اتصال; دیگران را پست memes معادل تکان دادن از سراسر خیابان را به مهمانی شانه به شانه در حالی که باد در هر یک از دیگر مواجه است.

این همه احساس خیلی آشنا.

شما باید پرستار نوزاد خود را در. که چه فرمول است!

همچنین فرمول سم است.

مادران نباید به بازگشت به کار مگر اینکه آنها می خواهند فرزندان خود را به رشد برای تبدیل شدن به هر پسر بد از هر مری کیت و اشلی اولسن فیلم.

Little Girl Visits Grandparents Through Window
RyanJLane/گتی

ماندن در خانه با بچه های خود را منجر به misanthropic کودکان که احتمالا هنوز هم شیر و خوابیدن در کالج فارغ التحصیلی.

به نظر می رسد همه دیدن است در سیاه و سفید چه هستند قطعا بسیاری از سایه های خاکستری.

همه ما فکر می کنم ما از انزوا با مادری است که درست و تنها راه برای انجام آن; ما می ترسند و هنگامی که ما ترس ما قیف است که انرژی را به قضاوت. عدالت را احساس می کند مانند کنترل و کنترل قابل ملاحظه اجتماعی-فاصله خود را این روزها.

به عنوان یک مادر با اختلالات اضطرابی, من می توانم به شما بگویم که مبارزه برای برخی عوامل خارج از کنترل خود را خواهد شما را می پوشند و شما را عصبانی و وحشت زده پوسته از یک فرد است. و ما همه در حال حاضر عصبانی و وحشت زده پوسته در حال حاضر. غم و اندوه می کند که. همه ما می خواهیم برای پیدا کردن مکان برای کانال که خشم به دور از خودمان است. آن را دشوار است به نشستن با احساسات سخت و درک می کنم که گاهی اوقات آنها فقط هستند. اگر ما می تواند فقط 100% برخی از اقدامات ما پس از آن ما می تواند به کاهش برخی از خود ما اضطراب, مگر این که شخص دیگری در حال انجام همان چیزی که در جهت مخالف — و در نهایت همه به پایان می رسد تا هر دو شرمنده و خشمگین در همان زمان.

جداسازی بشود و مامان شرمندگی حتی عبور از مسیرهای این روزها به عنوان ما سعی می کنید به حرکت به زندگی حرفه ای ما که در آن آنها با شدت بهم زدن به بچه ها آموزش و پرورش است. در چه نقطه مقیاس نکته بین بحران-تحصیل و سلامت روان ؟

ما همه تعیین آنچه که ما احساس می کنیم ضروری است برای ما و آنچه که ضروری است برای یک فرد است که گاهی اوقات عینی متفاوت از آنچه ممکن است ضروری به شخص دیگری. همه ما در حال ساخت تجارت آف. مگر اینکه شما زندگی می کنند در خارج از شبکه و در حال رشد مواد غذایی خود را از دانه های شما را نجات داد از فصل قبل شما در حال ساخت نوعی از تجارت است. برای برخی از برنامه دقیق از بچه های ما’ روز ممکن است یک حس عادی که ما طلب در حالی که برخی از ما می دانیم که ما را شکستن به طور کامل اگر ما اضافه شده به عنوان “معلم” به روز ما. بعضی از آنها هیچ چاره ای جز رفتن به محل کار اگر آنها می خواهند به علاقه داشتن به چیزهایی مانند مواد غذایی در حالی که دیگران می تواند شناور امور مالی خود را بدون درآمد را برای در حالی که کمی.

من صحبت کردن در مورد افرادی که عمدا flaunting بی توجهی خود را برای زندگی انسان است. من با اشاره به افرادی که فکر می کنم آنها شکست ناپذیر هستند و یا این که همه در یک توطئه توسط دموکرات ها و یا کسانی که طوفان به ساختمان های دولتی با تفنگ. من صحبت کردن در مورد آن دسته از ما که در حال صمیمانه می ترسم و از جان گذشته برای انجام بهترین ما می توانیم بلکه احساس می کنیم نمی توانید نگاه کنید در هر جهت بدون کسی که به ما گفتن ما انجام می دهند همه چیز اشتباه است. بدون همیشه به دنبال در greyness از موقعیت های فردی ما شروع به از دست دادن ما محبت … و شفقت است هرگز به عنوان مهم به عنوان آن را در حال حاضر.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما نمی دانیم در مورد این ویروس. در یک دنیای ایده آل ما می تواند انجام دقیق کار درست همیشه اما در این جهان آنچه که “حق” است و تغییر روزانه. بهترین تمرین را برای ما به همه اقامت در خانه های ما صرف نظر از نیاز به غذا و یا پول است. اما این است که در جهان ساخته شده برای بهترین شیوه. آن است که یک جهان ساخته شده برای انجام بهترین ما می توانیم با دانش و تجربه ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im