آیفون SE Plus گزارش به تعویق افتاد به نیمه دوم سال 2021

فقط روز دیگر اپل اعلام کرد که آیفون جدید SE. تلفن همراه جدید بزرگتر 4.7 اینچی صفحه نمایش در مقایسه با آی فون ا

توسط ETELARESANKHABAR در 4 اردیبهشت 1399

فقط روز دیگر اپل اعلام کرد که آیفون جدید SE. تلفن همراه جدید بزرگتر 4.7 اینچی صفحه نمایش در مقایسه با آی فون اصلی SE اما به عنوان برخی از شما ممکن است شنیده شده اند وجود دارد شایعاتی که پیشنهاد شده است که اپل می تواند یک بزرگتر آیفون SE Plus در این نسخهها کار به عنوان به خوبی.

تبلیغات

به علاوه مدل در اصل شایعه به راه اندازی در نیمه اول سال 2021 اما در حال حاضر با توجه به تحلیلگر Ming-Chi Kuo به نظر می رسد که این گوشی شده است "به تعویق افتاد" و در حال حاضر خواهد شد در آینده در نیمه دوم 2021. ما مطمئن نیستیم که چه چیزی می تواند دلیل اپل به تعویق انداختن راه اندازی آیفون SE Plus اما در هر صورت کسانی که به دنبال به جلو به دستگاه ممکن است باید صبر کنید فقط کمی طولانی تر.

با توجه به شایعات برای کسانی که از دست رفته بر روی آن آیفون SE Plus است گفت که با یک صفحه نمایش بزرگتر. این شایعه شده بود یا یک 5.5 اینچ صفحه نمایش و یا یک 6.1 اینچ صفحه نمایش آن یک صفحه نمایش کامل طراحی شبیه به اپل فعلی اپل است. اما با وجود تمام صفحه, طراحی, آن را نمی خواهد با استفاده از چهره شناسایی شد و به جای آن اپل ادغام ID لمسی به دکمه پاور در کنار گوشی.

معلوم نیست اگر آی فون جدید SE Plus را جایگزین فعلی آیفون SE و یا اگر آن را در علاوه بر این به آی فون SE. ما دیده ایم اپل لذت بردن از موفقیت فوق العاده ای با آیفون XR و آی فون 11 و با آیفون SE $399 برچسب قیمت ما کنجکاو برای دیدن اگر آن را به ملاقات با همان مقدار از هیجان نیز هست.

در زمینه اپل >تلفن های همراه >شایعات. بیشتر بخوانید درباره آی فون و آی فون Se. منبع: macrumorstinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب