iPad Pro با سحر و جادو صفحه کلید ممکن است به عنوان نور به عنوان شما فکر می کنم

زمانی که اپل اعلام کرد جدید سحر و جادو صفحه کلید و لوازم جانبی برای iPad Pro در اوایل این سال را به ارمغان آور

توسط ETELARESANKHABAR در 2 اردیبهشت 1399

زمانی که اپل اعلام کرد جدید سحر و جادو صفحه کلید و لوازم جانبی برای iPad Pro در اوایل این سال را به ارمغان آورد این تبلت یک گام نزدیک تر به عنوان یک پتانسیل لپ تاپ تعویض. این است که به لطف معرفی لای شیار به سحر و جادو صفحه کلید به iPad Pro کاربران کنترل بهتر بر روی رایانه لوحی خود را.

تبلیغات

اگر شما در حال فکر کردن در مورد گرفتن iPad Pro و آن سحر و جادو صفحه کلید و لوازم جانبی به امید جایگزینی لپ تاپ خود را, در اینجا چیزی را در نظر بگیرید. با توجه به یک گزارش از یک MacRumors خواننده به نظر می رسد که زمانی که ترکیب iPad Pro با آن سحر و جادو صفحه کلید جانبی و نتیجه نهایی این است که یک تبلت و صفحه کلید دسته کوچک موسیقی جاز است که در واقع وزن بیش از 13 اینچ مک بوک ایر.

خواننده ادعا می کند که وزن سحر و جادو صفحه کلید و گفته شده است به وزن 710 گرم آن را سنگین تر از 12.9 اینچی iPad Pro که وزن 641 گرم. این ترکیب و کل نصب وزن آن کمی بیش از 1.3 کیلوگرم ساخت آن کمی سنگین تر از 13 اینچ مک بوک ایر است که وزن آن 1.29 کیلوگرم است. این همچنین باعث می شود آن را به سختی سبکتر از 13-inch MacBook Pro که وزن آن 1.37 کیلوگرم است.

که می شود گفت این است که برای 12.9 اینچ مدل و گزارش شده است که از 11 اینچ مدل قابل ملاحظه ای سبک تر است. همچنین تفاوت در وزن های حاشیه ای اما آن چیزی را در نظر بگیرید اگر شما فکر می کنم که مک بوک ایر بیش از حد سنگین است برای شما که در آن شما ممکن است بخواهید به نگاهی 11-inch, iPad Pro, مدل به جای آن بزرگتر 12.9 اینچ خواهر و برادر.

در زمینه اپل >کامپیوتر >تبلت. بیشتر بخوانید درباره اپل, اپل, نرم افزار, صفحه کلید, لپ تاپ و مک بوک ایر. منبع: macrumorstinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن