Instagram جدید برچسب می خواهید برای کمک به کسب و کارهای کوچک در طول COVID-19 بحران

مشکل با بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که آنها به طور معمول لازم نیست که همان ورود وجه نقد به عنوان بزرگتر کن

توسط ETELARESANKHABAR در 28 فروردین 1399
مشکل با بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که آنها به طور معمول لازم نیست که همان ورود وجه نقد به عنوان بزرگتر کنگلومرا. این به این معنی است که در زمان بحران مانند یکی از ما در حال حاضر مواجه با COVID-19 شیوع ویروس وجود دارد بسیاری از کسب و کارهای کوچک هستند که مجبور به تعلیق عملیات خود را و ممکن است به اندازه کافی پول نقد در دست برای حفظ آنها برای ماه های آینده.
تبلیغات

برخی از کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها انجام می دهند این است که آنها در حال حاضر ارائه تحویل و یا وانت خدمات (که ممکن است ارائه شده است قبل) و برای کمک به این کسب و کار در تمرکز Instagram راه اندازی کرده است جدید برچسب برای کمک به سفارش مشتریان از آنها با هدایت آنها را به کسب و کار وب سایت است.

با توجه به Instagram, "کسب و کارهای کوچک بخش مهمی از جامعه ما و بسیاری از آنها در مواجهه با چالش های بسیار زیاد در طول COVID‑19 بحران است. امروز ما در حال ساخت آن را آسان تر برای کشف کارت های هدیه آنلاین دستور غذا و جمع آوری اعانه در Instagram بنابراین شما می توانید از کسب و کار شما را دوست دارم."

آنها اضافه "کسب و کار می تواند به اشتراک گذاری جدید کارت هدیه, مواد غذایی, جهت جمع آوری کمک های برچسب در داستان و در پروفایل خود. هنگامی که شما کارت های هدیه و یا مواد غذایی سفارشات شما می توانید خرید خود را از طریق شریک ما در سایت." این ویژگی های جدید خواهد شد در ابتدا در دسترس در ایالات متحده و کانادا اما انتظار می رود برای اجرای در سطح جهانی در هفته های آینده.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره Coronavirus Covid-19 Instagram. منبع: در مورد.instagramtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب