داخل تمام برقی Voxan Wattman مسابقه برای شکستن رکورد سرعت زمین

Voxan موتور است که با هدف ایجاد یک زمین جدید رکورد سرعت برای موتور سیکلت الکتریکی با Wattman یک صفر تولید گازهای گلخانه ای تک منظوره موشک توسعه یافته برای ضربه بولیوی سالار دی یویونی نمک تخت در ماه جولای 2021 تاریخ تحت فشار قرار دادند به جلو یک سال با توجه به بهداشت جهانی بحران. دستگاه خواهد بود که زده توسط شش-زمان مسابقه موتور سیکلت, قهرمان جهان حداکثر Biaggi, شبیه هیچ دوچرخه در خیابان شما تا به حال سوار شدن.

برای چند دهه, تولید کنندگان موتور سیکلت و دوچرخه سواران به طور یکسان وسواس شده است با رفتن به همان سرعتی که ممکن است در یک خط مستقیم. قبل از جنگ جهانی دوم اولی بود چکش رقابت با آن آیرودینامیکی, سوپر, مسابقه موتور سیکلت. در سال 1948 Rollie رایگان معروف پوست کنده را به حمام خود را با توجه به ریختن هر اونس از وزن اضافی گذاشته مستعد در Vincent سایه سیاه و تنظیم یک موتور سیکلت زمین رکورد سرعت 150 مایل در ساعت در Bonneville Salt Flats در ایالت یوتا است. اصول مورد استفاده توسط طراحان و سواران برای ایجاد سرعت ثبت در موتور سیکلت عصر حجر باقی می ماند همان امروز: کاهش پیشانی منطقه به حداقل رساندن کشیدن آیرودینامیک حداکثر رساندن قدرت هدف مستقیم و نگه داشتن لاستیک سمت پایین.

The Voxan Wattman all-electric motorcycle.

204 hp Voxan Wattman تمام برقی موتور سیکلت. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Voxan موتور.

قبل از اینکه به دست آورد و با عملکرد بالا برق خودرو توسعه دهنده: فنتر در سال 2010 Voxan—تاسیس در فرانسه در سال 1995 تولید 10 مدل از طریق 2009 اعم از کافه مسابقه به scrambler همه طراحی شده توسط یک 996 cc V-twin engine. Sascha Lakic مسئول شده بود فنتر طراحی خودرو نیز طراحی Voxan 2003 سیاه سحر و جادو موتور سیکلت, نادر, مدل در روح بزرگ دیگر V-دوقلو دوچرخه ورزشی عصر. اما تمرکز شده است در برق پس از این شده بود فنتر کسب.

Voxan Wattman در ابتدا پرده برداری کرد در پاریس خودکار نشان می دهد در سال 2013 شده است تحت توسعه پس از آن اولین و در حال حاضر آماده برای چالش های موجود ثبت 203.56 مایل در ساعت تعیین شده توسط Mobitec را EV-02A سال گذشته است. Voxan است با هدف سرعت بالا 205.05 مایل در ساعت.

دستیابی به این نیز نیاز به یک ماشین طراحی شده برای سرعت و ثبات و بنابراین Wattman با شش پا و دو محور و در مجموع به طول تقریبا نه پا طولانی, کم و به طور کامل faired. از فیبر کربن بدنه—به عنوان ساده به عنوان یک barracuda—اجازه می دهد تا سوار به کشش و کاهش پیشانی خود را در منطقه به حداقل برساند. با توجه به لویی ماری Blondel که مسئول پروژه توسعه و همچنین دوچرخه به تست های انجام شبیه سازی های رایانه قابل اعتماد هستند برای سرعت بخشیدن به حدود 150 مایل در ساعت; فراتر از آن است که در قلمرو ناشناخته است.

The Voxan Wattman all-electric motorcycle.

این دوچرخه می توانید مسابقه را از صفر به 62 مایل در ساعت در 3.4 ثانیه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Voxan موتور.

معماری این مسابقه خاص به آن هدف با یک هوافضا-درجه قاب فولادی چرخ و دنده در حال اجرا. این Wattman با استفاده از دو جناق سیستم تعلیق جلو به جای چنگال تلسکوپی و سازی توسط یک لینک و swingarm (که بسیار فرمان انجام می شود) اجازه می دهد سوار به نشستن بیشتر به عقب و در نتیجه پایین آوردن مرکز ثقل. و از آنجا که وزن این است که دشمن از سرعت Wattman هیچ ترمز جلو فرض آپارتمان نمک و ارائه مقدار زیادی از رواناب هنگامی که سرعت بالا رسیده است. در حالی که وجود دارد هیچ چتر نجات (دوباره وزن کمتر) این Wattman مجهز به ترمز عقب در حالی که ترمز موتور از موتور الکتریکی ایدز سوار در پایین آوردن سرعت در پایان اجرا. لاستیک حیاتی هستند و Voxan با همکاری میچلین به توسعه ویژه خلبان تومان+ که شیاردار برای دیدار با FIM قوانین برای رکورد سرعت تلاش و طراحی شده برای مقاومت در برابر سرعت تا 280 مایل در ساعت.

The Voxan Wattman all-electric motorcycle.

فیبر کربن بدنه را پوشش می دهد یک هوافضا-درجه قاب فولادی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Voxan موتور.

بدون یک موتور احتراق داخلی به Wattman بدون نیاز به رادیاتور یا پیچیده سیستم خنک کننده. اما عملکرد موتورهای الکتریکی و به خصوص باتری در حال به خطر بیافتد توسط حرارت و پس از یخ خشک سرد مایع که در گردش از طریق قلب از دوچرخه الکترونیکی مدارات. Voxan اختصاصی باتری طراحی کلید به دستگاه عملکرد یک 1,470-cell lithium-Ion battery ارائه می شود که 317 کیلو وات توان اسمی و ظرفیت 15.9 کیلو وات ساعت. آن 308-پوند وزن است و نزدیک به 50 درصد از Wattman کل جرم است.

که موتور به دست آمده از فرمول E تکنولوژی است که در آن شده بود فنتر نقش مهمی را ایفا کرده و از طریق تعهد خود را به قهرمانی سری. با استفاده از direct-drive انتقال نیرو با تسمه تایمینگ های Wattman توسعه 204 اسب بخار در 10,500 rpm با 147 فوت پوند گشتاور و یک صفر به 62 مایل در ساعت زمان 3.4 ثانیه—یک شکل است که صرفا علمی که با سرعت بالا است که تنها عددی است که مسائل برای Wattman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>