راز حلقه شنا بادی

اینمحصول دارای طراحی و ساخت استانداردی بوده که به حفظ تعادل افراد روی سطح آب کمک بسیاری می کند وهمچنیندریچه ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اینمحصول دارای طراحی و ساخت استانداردی بوده که به حفظ تعادل افراد روی سطح آب کمک بسیاری می کند وهمچنیندریچه باد کوچکی نیز داشته که از طریق پمپ های باد اینتکسباد می شود. حلقه شنا بادی جدید رنگارنگ Intex 59256 از نمونه حلقه های شنا مناسب برای تفریحات آبی می باشد که برای سنین بالای 9 سال طراحی شده است ، استفاده از این حلقه های شنا بادی حتی برای بزرگسالان نیز میسر است ، این محصول دارای رویه ای طرحدار و زیبا است که به دلیل داشتن طرح ستاره به نام حلقه شنا بادی بزرگسال طرح ستاره اینتکس معروف شده است ، این حلقه شنا بادی دارای قطر 91 سانتی متری است که کودکان زیر 9 سال نمی توانند به خوبی از حلقه استفاده کنند ، در کناره این حلقه بادی دو دستگیره قرار داده شده است که می توانید با گرفتن آن ها تعدل خود را به خوبی حفظ کنید . حلقه شنا بادی کودک اینتکس یکی از فانتزی ترین محصولاتی است که شرکت اینتکس در حوزه حلقه شنا بادی برای کودکان تولید و عرضه کرده است.

حلقه شنا بادی جدید دستگیره دار محصولی با طراحی جدید و مدرن از تولیدات شرکت اینتکس بوده که این بارآن را در سه طراحی متفاوت و زیبا برای مشتریان خودبه بازار عرضه کرده است. محصولی که همانند دیگر حلقه های بادی تولید شده از کیفیت و مقاومت بالا در برابر فشار و دمای آب برخوردار بوده و بسیار زیبا و چشمگیر طراحی شده است. مکتبهای حربی در جوار شیرپور و مکتب ملکی خوانین را در بالا حصار کابل را تأسیس نمود. این ورزش از هندوستان داخل خاک افغانستان گردیده و به سرعت تمام رشد نمود. در سال ۱۹۳۶ تیم ملی هاکی در المپیک برلین شرکت نمود و زمانی از شمار ورزشهای افتخارآفرین بود. کنون در بازی بسکتبال جوانان اروپا و آمریکا تیم ملی افغانستان را کمک مینمایند. دولت افغانستان رسماً المپیک ۱۹۸۴ لس آنجلس آمریکا را تحریم کرد. این کالا ساختاری ساده دارد و امکانات خاصی را عرضه نخواهد کرد. هم چنین باید اشاره داشته باشیم که از نظر جنس و کیفیت نیز این محصول توانسته با ارائه ساختاری ضخیم از نوع PVC به بهترین شکل ممکن عرضه شود تا از این بابت نیز به هیچ عنوان نگرانی برای افراد وجود نداشته باشد. حلقه شنا بادی کودک طرح ساحل یکی دیگر از محصولات فانتزی و مهیجی است که فروشگاه سعید اینتکس آن را هم به تازگی عرضه نموده است.

پی وی سی یا وینیل یکی از بهترین و کاربردی ترین مواد برای ساخت محصولات بادی می باشد که بست وی برای ساخت بیشتر محصولات بادی خود از آن استفاده می کند . بخش رویه این محصول نیز از جنس پی وی سی طرح چرم درجه یک و ضد آب بوده و همچنین بخش کناری و زیرین حلقه شنا نیز از پی وی سی طرح چرم و رنگی ساخته شده که ضخامت بالای لایه های استفاده شده، دوام بسیار خوبی به محصول بخشیده است. در ابتدا باید عنوان کنیم که حلقه شنا بادی کودک اینتکس با رنگی آبی و طرح و نقشی شیک و خاص تولید شده که قطعا کودکان را مجذوب خود خواهد کرد. گفتنی است ابعاد و حجم استاندارد این محصول نیز یکی دیگر از نکاتی مهمی است که باعث خاص تر شدن این کالا شده که البته کودکان با خیال راحت می توانند از آن بدون نگرانی استفادهنمایند.

قطعا ظاهر خاص و جذابی که این محصول دارد باعث خواهد شد که شما بدون نگرانی از این بابت بتوانید برای فرزند خود این محصول را تهیه نموده و فضای بازی و تفریح کودک را در یک محیط مناسب بر روی آب فراهم کنید. هم چنین شما می توانید مشاهده کنید که بر روی این حلقه شنا یک عدد دریچه باد وجود دارد که به ساده ترین شکل ممکن امکان باد کردن و راه اندازی این محصول برای شما فراهم خواهد بود. در واقع شما می توانید مشاهده کنید که یک سری از این محصولات هم در ساختار های ساده و هم در موارد طرح دار برای سنین بزرگسال هم در بازار وجود دارد که از نکات مثبت این محصولات به شمار خواهد رفت. حلقه شنا بادی کودک طرح ستاره آبی محصولی طراحی شده با رنگ و طرح های کودک پسند برای فرزندان شماست که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد. بر روی سطح این محصول از روکش طرح چرم استفاده شده که لطیف و راحت است و به هیچ عنوان کودک شما را دچار مشکل و ناراحتی نخواهد کرد. حلقه شنا بادی فوق مناسب برای تمامی سنین به خصوص بزرگسالان است که به واسطه قطر بزرگ خود می تواند به خوبی بزرگسالان را نیز بر روی آب نگه دارد.  A rt icle w as cre at​ed with the help of GSA C on tent Ge nera᠎to r DE MO!

آخرین مطالب