در داخل منحصر به فرد ترایبکا مشاع که آخرین در نوع خود

به ناچار Covid-19 همه گیر در زمان تلفات در منهتن در بازار املاک و مستغلات. با وجود این چند آپارتمان های جدید در حال حاضر به آینده ثمر در شهر و یا اعلام اتمام برنامه در میان آنها 67 Vestry یک ترایبکا پروژه توسعه دهنده ایلیاد ملک گروه است که ظریف انجام نگرفته نگاه به آن است.

محل سکونت ساختمان خواهد بود فوق العاده منحصر به فرد تنها با 13 واحد در ساختمان—تمام یا نیمه یا کامل-طبقه خوابگاه. این انزوا باعث می شود هر خانه یک جهان از خود به جای احساس مانند یک فضای محدود در چارچوب یک بزرگتر به سر می برند ساختمان به عنوان مورد برای بسیاری از دیگر لوکس شهر نیویورک سکونت و ساختمان. هر واحد خواهد شد که بازدید از اطراف رودخانه هادسون.

و آن این رودخانه نزدیکی که باعث می شود 67 Vestry چنین منحصر به فرد ارائه. این ساختمان به گذشته تاریخی تبدیل زیر شیروانی قرار دادن در ترایبکا اسکله. در اصل ساخته شده و در سال 1896 آن را به یک انبار بزرگ اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام شرکت چای (شناخته شده تر آشنا به جدید ترین نیویورکی به عنوان یک&P) یک زنجیره ای از فروشگاه های مواد غذایی است که عمل بین سالهای 1859 و 2016—در یک زمان, در واقع این بزرگترین خرده فروش مواد غذایی در ایالات متحده است. 67 Vestry حفظ مشتق از زبان لاتین معماری احیای اصلی انبار اگر چه این اولین بار نیست که از آن استفاده شده است برای فضای مسکونی. در 1970s—دهه است که ترایبکا محله نام خود را—آن را تبدیل به هنرمند lofts بود و به جان چمبرلین دن فلاوین و اندی وارهول, در میان دیگران.

Tribeca, Real Estate

لابی. VUW

امروز فضای داخلی آن شده اند reimagined توسط Gachot Studios یک شرکت که نمونه کارها شامل Shinola هتل در دیترویت COMO طوطی Cay در Turks & Caicos که به زودی به آمده Pendry منهتن غرب و کشت و خصوصی پروژه های مسکونی. اینجا استودیو آغشته لابی و واحد با یک خاموش و بی سر و صدا پالت رنگ و تمیز هندسی خطوط. یک ساختمان است که احساس می کند ساده و در عین حال پیچیده مانند یک رفت و آمد مکرر شیک.

Tribeca, Real Estate

زندگی و اتاق ناهار خوری و یک نیم طبقه خوابگاه. VUW

Gachot درو در مهمان نوازی خود را تجربه برای ایجاد پویا ملایمت فضاهای ساختمان مانند 50-پا ک در دو ارتفاع چوب-paneled اتاق. دیگر خریدار قدرت پردازش عبارتند از: ورزش و تفریح و سرگرمی ،

Tribeca, Real Estate

اتاق خواب استاد. VUW

قیمت گذاری برای 67 Vestry است که هنوز هم اعلام می شود اما با ساختمان انتظار می رود برای راه اندازی فروش بعد از این سال آن را به ارزش داشتن در رادار خود را هنگامی که خرید و فروش انجام دهد باز. تنها با 13 واحد در ساختمان و تاریخی شجره نامه آن می تواند سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>