من با استفاده از ‘2 سوال’ رویکرد به عدالت اجتماعی گفتگو با من توئین


talking-to-kids
مامان ترسناک و Maskot/گتی

پس از 11 سال پسر و من تماشا پوشش خبری از جورج فلوید قتل (بدون, 11 است نه بیش از حد جوان) من او را دو سوال. من تا به حال برنامه ریزی این پرسش را جلوتر از زمان. آنها فقط به نظر می رسید مانند یک راه طبیعی برای بحث در مورد آنچه که ما را دیدم. من در حال حاضر تصمیم گرفت که این دو پرسش ضروری برای مکالمات در مورد عدالت اجتماعی است.

سوال #1: شما چه فکر می کنم در مورد آنچه شما فقط میدید ؟

من کمی به عقب گرفته شده توسط چگونه عصبانی پسر من بود. من انتظار داشتم که او به مراقبت اما این گروه سنی می تواند خود خواه در زمان قطع از حوادث خارج از کوچک خود را عالم صغیر. اما پسر من مشخصه عصبانی است. با مشت گره کرده و چهره سرخ او لعنت و صحبت از انتقام.

من به او اجازه دهید می گویند قطعه خود را بدون قضاوت در مورد احساسات خود و یا تعزیر کلمه خود را انتخاب کنید. راستش من افتخار بود از خشم. همه ما باید خشم زمانی که ما با دیدن چنین آشکار سوء استفاده از قدرت یا نه آن ما را تحت تاثیر قرار شخصا. مانند بنجامین فرانکلین گفت: “عدالت نخواهد بود خدمت کرده است تا کسانی که بی ریا هستند که خشم به عنوان کسانی که هستند.”

من فکر نمی کنم شما می توانید حرکت به جلو با این نوع از گفتگو تا شما را به صدای خود را صادقانه احساسات. افراد جوان باید بدانید که احساسات خود نیست درست یا غلط…آنها فقط هستند. شما نمی تواند کمک کند آنچه شما احساس می کنید. اما شما می توانید کنترل آنچه که شما تصمیم به انجام آن احساسات که منجر به سوال #2.

سوال #2: چه می توانست انجام می شود متفاوت است ؟

من عاشق این سوال به دلیل آن است که باز به پایان رسید و دعوت هر احتمال است. آن را نمی کند تحت فشار قرار دادن یک فرد جوان به تنهایی حل قریب به اتفاق مشکل است. بلکه آن را به رسمیت می شناسد که هر کس نقش بازی در از بین بردن سیستمیک بی عدالتی است.

پسر من گفت که چوین نباید اجازه داده شده به یک افسر پلیس در وهله اول.

“جالب است” به من گفت. “بحث بیشتر در مورد آن.”

“خوب…” او سپس به راه اندازی یک طرح استادانه درست شده به طراحی مجدد پلیس برنامه های آموزشی. او متعجب و متحیر از طریق آزمون های مختلف و چالش های مربیان می تواند در حال حاضر که ممکن است شناسایی رفتارهای نژادپرستانه قبل از اینکه کسی می تواند درآمد خود را نشان.

سوال دوم حرکت افراد جوان از گفتگو به فعالیت. در حال حاضر ما می توانید چیزی را انجام دهید! ما می توانیم تحقیقات پلیس برنامه های آموزشی در جامعه ما است. ما می تواند ایجاد روابط با افسران پلیس در شهر ما و اجازه دهید آنها را می دانیم که #BlackLivesMatter برای ما مهم است. ما همچنین می توانید به آنها بگویید که چقدر ما قدردانی از همه از افسران پلیس (مانند یک در خانواده خود من) که مناسب و معقول و اخلاقی و اختصاصی به جوامع آنها سوگند یاد به خدمت و حفاظت و آنها را تشویق به صحبت کردن در برابر بی عدالتی آنها را در سیستم خود را.

فردریک داگلاس گفت: “آن را آسان تر برای ساخت کودکان قوی تر از تعمیر شکسته مردان است.” بنابراین برای افراد از هر رنگ که مشتاق به انجام کاری دعوت از مردم زندگی خود را به مطالعه عدالت اجتماعی با شما. با استفاده از دو سوال به عنوان یک سکوی پرشی برای بحث همانطور که شما خواندن این نفرت تو را با انجی توماس و یا تماشای 12 سال یک بردهو یا گوش دادن به joel bronkowski Thurston TED بحث “چگونه به ساختارشکنی نژادپرستی یک تیتر در یک زمان.”

من بین و من باید برخی از کارهای مهم جلوتر از ما. این کافی نیست که من تدریس او در مورد سفید ما امتیاز. ما نیز باید از آن استفاده کنید. و با استفاده از نگه داشتن آن است. گفتگو با, گفتگو, بیایید به جوانان ما اجازه, احساس, قهر ابزار برای بررسی و قدرت عمل می کنند.

برای منابع بیشتر, چک کردن این لیست از کتاب در مورد مسابقه برای کودکان و نوجوانان از نوزادان به میانه نمرات و قرار دادن به عمل این پنج عادت برای کمک به بالا بردن ضد نژادپرستانه بچه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im