من نوع یک مادر و این چیزی است که قرنطینه زندگی به من آموخت تا کنون

حسن نیت ارائه میدهد از Robin Davis خوش آمدید به 2020. در این سال آغاز شد و با خیلی از وعده به عنوان سال جدی

توسط ETELARESANKHABAR در 2 اردیبهشت 1399
Im-A-Type-A-Mom
حسن نیت ارائه میدهد از Robin Davis

خوش آمدید به 2020. در این سال آغاز شد و با خیلی از وعده به عنوان سال جدید تمایل به انجام. این آغاز یک دهه جدید. آن زمان برای وعده های جدید برای خودمان و عزیزانمان. ما همه در حال رفتن به انجام بهتر بود بهتر از این سال است. و به عنوان با بسیاری از این قطعنامه توسط هفته دو یا سه بیشتر شد و از پنجره به بیرون یا با تصادف و یا با عدم نظم و انضباط.

من ساخته شده بود به قول خودم به غذا خوردن بهتر است آهسته و سعی کنید به صرف زمان بیشتری را با خانواده. من می دانستم که این امر می تواند چالش برانگیز بودن مشغول کار بر مادر و سه فرزند بودند که درگیر در extracurriculars و که تعهدات به حضور در, درمان, چند بار در هفته. آخر هفته ها به سرعت تبدیل شد به کارهای انجام شده و فقط می خواهم که من قطعنامه را به کم کردن سرعت منحل شد با خواسته های زندگی است. من تاکید کرد, زندگی من بود, go-go-go و من پیدا کردم خودم در نظر گرفتن ناکامی من در کسانی که در اطراف من. در این سال قرار بود راه من برنامه ریزی شده بود.

و پس از چند ماه به من بود به طور ناگهانی مجبور به متوقف کردن همه چیز. مدارس بسته شدند. کسب و کار بسته شد. پارک ها و موزه ها بسته شده است. کار به خانه آمد به طور نامحدود. خانواده ما رفت و از رفتن ما راه جداگانه پنج روز در هفته به بودن در یک فضا در هر ساعت از هر روز. فقط می خواهم که زمین ورزشی به توقف extracurriculars شد دیگر لازم و درمان اتفاق افتاده از اتاق نشیمن. برنامه به طور ناگهانی پاک شده که ما تا به حال هیچ جایی برای رفتن. به عنوان یک برنامه ریز این می تواند به راحتی است که یک کابوس است.

I'm A Type-A Mom, And This Is What Quarantine Life Has Taught Me So Far
حسن نیت ارائه میدهد از Robin Davis

من نمی دانم که چگونه شما احساس شده است در مورد همه چیز که در جریان بوده است. اما برای من و اضطراب من این همه گیر است و باعث نگرانی در مورد تلاش برای نگه داشتن خودم و خانواده امن در حالی که همچنین ما آنچه که ما نیاز به مطمئن شوید که من حفظ من کودکان را سرگرم و تلاش برای حرکت از طریق خائنانه از مدرسه در منزل.

همانطور که با بسیاری از چیزهایی که به نظر می رسد که دوستان من این پایین پت — فرزندان خود را گرفته اند به بودن در خانه و مدرسه خود را انجام می شود در اطراف میز آشپزخانه در حالی که من در تلاش برای کمک به من نه ساله جواب ساده خواندن و درک مطلب مشکل است. من هیچ ایده چه روز بعد نگه می دارد هیچ نشانه به عنوان زمانی که همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت. و در حالی که من هنوز برنامه ریزی یک سفر دیزنی برای خانواده من برای بعد از تابستان امسال شروع نکردم به اذعان اضطراب همراه است که ناشناخته برای کسانی که طرح یا. اگر من ممکن است منفجر شود.

برای نوع شخصیت این بیماری همه گیر شده است می تواند بدترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است. ما هیچ کنترل بیش از بسیاری از چیزهایی که ما می خواهم که قادر به دست در. برنامه های دیگر مربوطه و ما را در رحمت از یک ویروس بسیار مسری است که با داشتن راه خود را با بشریت است.

اما با وجود این اضطراب من در مورد ناشناخته وجود دارد چند چیز است که من مطمئن هستم. در حالی که من نمی توانید کنترل آنچه که در خارج وجود دارد, من می توانید کنترل کنید که چگونه من به آن پاسخ دهند. من می توانم کنترل نگرش من است که می تواند کمک به شکل دادن به فرزندان من نگرش. من می توانم کنترل و تشویق و قدردانی از چیزهایی که ما باید منابع ما و زمان ما به طور ناگهانی. من می توانید کنترل چگونه ما صرف این تازه کشف شده با هم.

در حالی که من نمی توانید کنترل کنید که آیا یا نه یک کودک ممکن است یک بحران در حالی که تلاش برای تکمیل یک "غیر ممکن" انتساب من می توانید کنترل چگونه روز مدرسه برنامه به نظر می رسد به فرزندان من انتخاب در مورد آنچه آنها می خواهند به انجام و interjecting فعالیت های سرگرم کننده برای شکستن یکنواختی از برگه. من می توانم کنترل چقدر ما خارج و کاوش محله ما. من می توانید کنترل کنید که چگونه اغلب من کار کردن. من می توانم کنترل چقدر من دوست دارم برای خانواده من در طول زمانی نه چندان دیگری خاص است.

I'm A Type-A Mom, And This Is What Quarantine Life Has Taught Me So Far
حسن نیت ارائه میدهد از Robin Davis

پیدا کردن صلح در طول این زمان می تواند یک چالش است, اما آن را نیز انتخاب ما را. از آن آسان است به اجازه اضطراب و نگرانی ما را پایمال کردن. این ترسناک است و آن را خوب به اذعان کرد که همه چیز دشوار است در حال حاضر. اما آن را نیز در ما به شمارش نعمت ما به تحقق بخشیدن به آنچه در این زمان نیز به ارمغان می آورد برای جامعه ما است که به شدت مورد نیاز در حال حاضر. ما مجبور شده اند به نزدیک است. زمین برای بیشتر قسمت ها بسته است در حال حاضر. بسیاری از ما شده اند مجبور به توقف. و در این ما می توانیم به دست آوردن وضوح در مورد آنچه که بیشتر مهم است. ما می توانند یاد بگیرند به لذت بردن از صرف وقت با خودمان به طوری که ما بهتر می تواند درک گذراندن وقت با یکدیگر است.

ما آموخته اند که اولین پاسخ دهندگان حرفه ای پزشکی پرسنل نظامی و کسانی که در کار مواد غذایی خدمات ارزشمند و مورد نیاز اعضای جامعه ما است. کشور ما به معنای واقعی کلمه در دست خود را در حال حاضر. ما به طور ناگهانی ساخته شده است به درک چگونه به کاردان و خلاق با آنچه که ما داشته باشد. و ما در حال شروع به درک که وجود دارد این است که یک تفاوت واقعی بین آنچه ضروری است و آنچه که ما می توانید بدون انجام دهد. در قدردانی از آنچه ما می توانیم اذعان کرد که نه هر کس آنچه ما اغلب برای اعطا. از آن زمان به بازگشت به کسانی که کمتر خوش شانس حتی زمین بازی به طوری که هر کس یک شانس برای زندگی بهترین زندگی خود را. از آن زمان به گرد هم می آیند به حمایت از یکدیگر, به یکدیگر عشق.

آن را در مورد زمان.

من را انتخاب کنید به صرف این زمان کاهش مصرف در هر روز برای لذت بردن از به خاطر زندگی در آن است. ما روز به معنای شمارش پایین و یا به هدر رفته است. ما روز به معنای عجله از طریق و یا برنامه ریزی شده را به آخر دوم. ما داده شده است زندگی بدون چالش برای لذت بردن از به کمال است.

در این روز از قطعیت من خواهد بود مشخصی برای ایجاد خاطرات با خانواده من کمک خواهد کرد که بچه های من به یاد داشته باشید این بار نه برای استرس آن ایجاد شده اما برای ماجراهای آنها تجربه کرده است. من امیدوارم که در این زمان است که آنها را نگاه کنید و به یاد داشته باشید نزدیکی ما به عنوان یک خانواده به بازی با هم غذا خوردن با هم بودن با هم.

I'm A Type-A Mom, And This Is What Quarantine Life Has Taught Me So Far
حسن نیت ارائه میدهد از Robin Davis

آیا این عنوان در برای آغاز یک تغییر طولانی در ER; آیا این چک در نشست هفتگی با کار خود را در حالی که تلاش برای نگه داشتن کودک پیش دبستانی خود را سرگرم; آیا شما از کار و تلاش برای حرکت به بیکاری برای اولین بار; و یا اینکه آیا شما هنوز هم باید زیاد کار مهلت دیدار در حالی که مدرسه در منزل خود را به راحتی-پریشان 3 گریدر — امید من این است که همه ما با وجود فردی ما شرایطی می توانید پیدا کردن برخی از صلح در این بیماری همه گیر. که با وجود تمام استرس این پتانسیل برای ایجاد در درون ما می توانید پیدا کردن یک راه برای زندگی ما به یاد داشته باشید که در هر روز وعده چیزی شگفت انگیز به سادگی از آنجا که ما زندگی نیست که روز قبل از و در حال حاضر ما به آن زندگی می کنند در این روز است.

زندگی آسان نیست در حال حاضر و نه باید آن را, اما ما می تواند در کنترل چگونه ما را انتخاب کنید به رویکرد هر روز. و هیچ زمانی مانند اکنون که همه ما زمان است. اجازه دهید آن را به حساب برای چیزی.

2020 هنوز تمام نشده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن