من یک معلم هستم و من به کار من و مزایای یک سال با توجه به COVID-19

AJ_Watt/گتی من 20 سال کهنه ، من آموخته مدرسه راهنمایی و ابتدایی مدرسه, من دیده ام تلفن های همراه تبدیل به گ

توسط ETELARESANKHABAR در 7 مرداد 1399
Teacher-Giving-Up-My-Job-1
AJ_Watt/گتی

من 20 سال کهنه ، من آموخته مدرسه راهنمایی و ابتدایی مدرسه, من دیده ام تلفن های همراه تبدیل به گوشی های هوشمند سربار تبدیل به doc کم تبدیل به تابلوهای هوشمند و کتاب های درسی به نوبه خود به Chromebooks. من تدریس بیش از 3000 دانش آموز و یک تکه بزرگ از آنها در حال حاضر پدر و مادر خود را در اواسط سی سالگی.

من هم یک پدر و مادر تنها به یک بچه فوق العاده که به من زندگی غیر منتظره تصویب هنگامی که او به دنیا آمد و تقریبا هفت سال پیش بود.

من یک بیماری خود ایمنی. آن را واقعا نمی گذارد من اکثر روزها اما آن وجود دارد و هیچ کس نمی داند اگر آن را می تواند یک عامل خطر است.

من 68 ساله مادر من است قهرمان: او به من اجازه حرکت در با او هنگامی که پسر من ریفلاکس-y نوزاد. او به من کمک کرد از نظر مالی بنابراین من می تواند یک دیگر تصویب مرخصی و او babysat او را 2-3 روز در هفته گذشته شش سال مدرسه به صورت رایگان.

و در حال حاضر مدرسه شروع در چهار هفته.

من هنوز هم نمی دانم چه خبر است در هر مدرسه پسر من در منطقه و یا یک است که در آن تدریس میکنم. من نمی دانم اگر وجود خواهد داشت قبل و بعد از مراقبت های در دسترس برای پسر من است. من نمی دانم که چگونه بسیاری از روز در هفته او خواهد بود انتظار می رود برای رفتن به مدرسه. من نمی دانم آنچه در برنامه من خواهد بود.

تا جایی که من پسر رفتن قبل و بعد از مدرسه و در homeschool روز اگر وجود دارد یک هیبرید برنامه ؟ البته مادر من داوطلب. او همیشه می کند; او را برکت دهد.

teacher tutors high school student
SDI محصولات/گتی

اما من آماده نیستم برای ارسال پسرم پس از او شده است در معرض میکروب ها در تمام طول روز به مادر من. من آماده هستم در معرض خودم به میکروب ها در معرض فرزند من به این میکروب و افشای مادر من به هر دو ما میکروب ها. من آماده برای به اشتراک گذاشتن من مدرسه میکروب ها با معلمان پسر من به طور غیر مستقیم. وجود دارد بیش از حد بسیاری از راه های برای بیماری و هیچ کس را برای رفتن به بیرون آمدن برنده.

بنابراین من قرار داده و برای یک مرخصی. که یک سال بدون پزشکی و دندانپزشکی بیمه من تا به حال به مدت 20 سال یک سال بدون حقوق و دستمزد برای پرداخت وام مسکن و یک سال است که احساس می کند مانند حداقل سه چهارم از هویت من.

من که هستم ؟ من یک معلم هستم. چه کار کنم ؟ من آموزش دهد. من پا را از کالج در سن 22 و از آن به بعد من هر سال رفته به کنفرانس تقریبا هر تابستان بازنویسی برنامه درسی و نشست را از طریق تعداد بی شماری از کارکنان جلسات.

من mopped تا اشک و خون و برف; من آرامش شکستن یو پی اس, گوش دادن به داستان از سوء استفاده و مرگ و مواد مخدر. من گریه با دانش آموزان من وقتی کسی فوت کرد زمانی که یک عضو خانواده به زندان رفت و یا زمانی که کودکان و نوجوانان بی خانمان شد.

Cropped shot of a young man writing on a whiteboard in a classroom
PeopleImages/گتی

من معلم هستم.

اما تا آنجا که من عاشق کارم هستم, من نمی توانم مادر و فرزند خودم را در معرض خطر برای آن است. و من مایل به رفتن برای یک سال بدون حقوق و دستمزد دلیل من معتقدم که رفتن به عقب در حال حاضر می تواند بهترین تصمیم برای من و خانواده ام. من باور دارم که اگر من به عنوان یک معلم می خواهید به امن نگه داشته و سپس من مسئول نگه داشتن پسر من خانه به نگه داشتن معلمان خود را امن است. از آنجا که من می توانم.

من خوش شانس هستم: من را نجات داد تا فقط پول به اندازه کافی است که من می جیر جیر برای یک سال. من گزینه من مادر من پشتیبانی و من باید از این موهبت است که من می توانم کار من در سال آینده.

بله من آن را دریافت کنید: بچه ها احتمالا نمی توانید بسیار بیمار از COVID-19. اما 60 تا 100 بزرگسالان است که در کار من فرزند ساختمان ممکن است. معلمان نمی خواهد بود قادر به در آغوش گرفتن کودک خود را زمانی که او گریه می کند, اجرای بیش به او اگر او می افتد پایین و یا او را به یک پت در پشت هنگامی که او به نظر می رسد غمگین.

76 درصد از معلمان زن هستند. و برآورد شده است که 78 درصد از مردم با بیماری های خود ایمنی در ایالات متحده نیز زنان است. بسیاری از معلمان چاق هستند, هستند, مسن, تا به حال درمان سرطان باید فشار خون بالا و مشکلات قلبی و یا گاهی اوقات آنها فقط مسن تر است.

این عجیب و غریب بودن یک معلم این سال است. من احساس می کنم مثل من محروم از هویت من. اما من هم یک مادر و یک دختر و این بهترین من می تواند انجام دهد با آنچه من.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب