من یک پدر و مادر و نه پدر و مادر تنها


solo-parenting-1
مامان ترسناک و Maskot/گتی

هر سال من و کودکان مدرسه ابتدایی در زمستان کنسرت. هر کلاس انجام سه یا چهار آهنگ گاهی با چند حرکت رقص گاهی با چند ابزار است. همیشه و همیشه از پدر و مادر در مخاطب های معنی دار به نظر می رسد هر دو پر از غرور و یا خنده یا ترسناک.

یک بار پس از یک زمان من با حضور در این کنسرت با من و ما مشترک معنی دار به نظر می رسد. یک زمانی من با حضور خودم و پیامک شوهرم, تصاویر و ویدئوها در حالی که او را در یک سفر کسب و کار. یک بار پس از یک زمان من با حضور به تنهایی.

من به یاد داشته باشید که اولین سال حضور در توسط خودم. شوهر من مرده بود تنها چند هفته قبل و همه چیز دردناک بود. بیدار شدن از خواب, تنفس, خندان موجود—در آن همه چیز دردناک است. اما پله به که بدنسازی-تبدیل-سالن احاطه شده توسط پدر و مادر دیگر مشقت بار بود. برای هر یک از یک میلیون دلیل, و به طور خاص به خاطر آن بود که اولین بار من تا به حال راه می رفت به اتاق به اطراف نگاه کرد و متوجه شد هیچ کس دیگری در این اتاق را دوست دارد فرزند من راه من. هیچ کس در حال رفتن به تورم بالا و با غرور راه پدر و مادر می کند و وقتی که من آنها را به متن یک ویدیو. هیچ کس در حال رفتن به خنده در تغییر ناگهانی که تنها یک پدر و مادر می دانم. هیچ کس در حال رفتن به خانه آمده و روان به فرزند من در مورد چگونه به خوبی او.

این کنسرت اولین بار بود که من متوجه شدم که بسیار به تنهایی من در این سفر فرزند. که هیچ همکاری پدر و مادر برای جشن های به تبادل عکس و فیلم با. آن را فقط به من. چون من یک پدر و مادر است.

من به طور کلی گیج کننده ترین چیز است. اگر یک مشتری من کار با mispronounces نام من یا با من تماس نام اشتباه (همیشه آیلین من آن را دریافت نمی کند) من احتمالا نمی خواهد آنها درست باشد. من به طور کلی یکی نیاز به زبان دقیق و به من اجازه ندهید ترین چیز برای من است. و در عین حال که به نام پدر و مادر تنها احساس مانند تلاش برای جا به بیش از حد کوچک و بیش از حد خارش, ژاکت پشم در راه است که به نام نام اشتباه نمی کند. این احساس مانند نگاه و نادیده گرفته شده است. این احساس مانند دیده می شود و در عین حال باقی مانده به طور کامل نامرئی.

آن نیست تا زمانی که من شنیدم به احتمال زیاد از یکی دیگر از بیوه, مدت, انفرادی, پدر و مادر, است که من متوجه شدم من تک فرزند وجود دارد و یک نام برای این نوع از پدر و مادر من مشغول است که متفاوت از پدر و مادر تنها در ظریف اما مهم راه. و این نه فقط مربوط به بیوه زنان و بیوه اما به هر پدر و مادر که شریک زندگی است که به طور کامل از تصویر به هر دلیلی.

Mother embracing girl with down syndrome while sitting by dining table at home
Maskot/گتی

انفرادی, پدر و مادر به معنی بیش از آن است که من هیچ روز به خودم در حالی که بچه ها با پدر خود. آن را به معنی کامل, روانی, عاطفی, مالی, وزن, بالا بردن کودکان است که بر روی شانه های من به تنهایی. این بدان معنی است که هنگامی که وجود دارد نامشخص دو راه در مقابل من هیچ همکاری پدر و مادر برای بحث و کمک به تصمیم می گیرید که جاده را دنبال کنید. به این معنی وجود دارد هیچ کس برای به اشتراک گذاشتن سرزنش زمانی که چیز اشتباه یا به جشن پیروزی زمانی که همه چیز به سمت راست.

به این معنی من تنها کسی که ایستاده بین من و فرزندان من و هر چه طوفان تهدید به خمیر ما. به این معنی در هر لحظه من کاملا از این واقعیت آگاه است که اگر من صدمه دیده و یا بیمار آنها را به سمت چپ به تنهایی به طور کامل.

این بدان معنی است که من باید به آنها دو برابر و حتی اگر من احساس می کنم نصف قادر است. این بدان معنی است که آنها تنها زمانی که آنها باید بدست ما.

روشن, من باور نمی کنم و من نمی گویم که, انفرادی, پدر و مادر سخت تر از پدر و مادر تنها. وقتی که می آید به رابطه بین زوج های طلاق گرفته یا جدا شده و یا هر چه دیگر پویایی وجود داشته باشد در بین, من می توانید تصور کنید که حالات که در آن دو پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن هر مشترک زمین و حتی ساده ترین تصمیم گیری تبدیل شدن به طولانی جنگ است. در این وضعیت ممکن است یک نگاه به من که به مشورت با هیچ کس دیگری که هیچ کینه نفرت شریک برای مقابله با, به, آسان تر از وضعیت.

اما من نوشتن را به نفع خود “است که درد و رنج بیشتر” مسابقه. من چون نوشتن, انفرادی, پدر و مادر است که نه تنها پدر و مادر و تاپیک خیلی ارزش دیده شدن در داشتن خاص خود را مبارزات اعتبار. من نوشتن چون یک زمانی من به نام خودم یک پدر و مادر تنها و عنوان به سادگی مناسب نیست و زمانی که من در بر داشت یک عنوان مناسب که بهتر است آن را کمی آسان تر برای نفس کشیدن و من احساس کمی کمتر به تنهایی در تجربه من کمی کمتر تنهایی. و من فقط می توانم امیدوارم که های تمایز بین انفرادی و تک فرزند با کسی که خواندن همراه نیز او را منحصر به فرد تجربه احساس فقط کمی کمتر تنهایی.

من امیدوارم که آن را کمک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im