صفحه اصلی هفته: داخل وسیع سوارکاری و مستغلات در اسب سواری پایتخت جهان

روشن است که ستاره ساکنان این ملک فلوریدا به معنای: وجود دارد اصطبل برای 20 اسب سرنشینان اما فقط دو اتاق خواب ب

توسط ETELARESANKHABAR در 23 اردیبهشت 1399

روشن است که ستاره ساکنان این ملک فلوریدا به معنای: وجود دارد اصطبل برای 20 اسب سرنشینان اما فقط دو اتاق خواب برای انسان هستند.

برخی از پرش و درساژ جهان مشاهیر زنده در trotting به از راه دور—فکر می کنم جنیفر گیتس دختر بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت; حوا, شغل, دختر, از اواخر سال, بنیانگذار اپل استیو جابز; و بروس اسپرینگستین دختر جسیکا.

واقع در منحصر به فرد سوارکاری جامعه از ولینگتون جایزه بزرگ ایجاد کرد یک درایو کوتاه از تونی پالم بیچ 3905 سنگ پیچ و تاب و دادگاه ضربه به بازار در اوایل سال جاری برای $9.6 میلیون.

اما مالک است و در حال حاضر تصمیم به حراج معتبر و مستغلات از طریق سرایدار, مزایده با یک ذخیره فقط 5.3 میلیون دلار. مناقصه آنلاین اجرا می شود از مارس 19 از طریق 22.

"اگر ملک به فروش می رساند برای هر نقطه نزدیک به این ذخیره آن را نشان دهنده یک واقعا ارزش استثنایی می گوید:" تراویس Laas لیست بروکر با Engel & Völkers که مشغول به کار در همکاری با سرایدار, مزایده.

به عنوان هر اسب عاشق نمی داند, Wellington, زمستان است, سوارکاری پایتخت جهان است.

از ژانویه تا آوریل حدود 2,500 سواران و 7,500 اسب فرود بر این به طور معمول خواب آلود فلوریدا محاصره برای جشن زمستانی سوارکاری جشنواره یا WEF.

"ملک است که در یک محل نخست برای هر کسی که مایل به آموزش و یا رقابت در dressage نشان دادن پریدن و یا پولو. آن را ترکیبی از بهترین از هر دو اسب سواری لوکس و نزدیکی به ساحل پالم و میامی و همه آنها را به ارائه" می گوید: Laas.

Wellington, Florida equestrian center

ظریف اسب انبار دارای 20 اصطبل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

چهار هکتار اموال برجسته است و بدون شک بزرگ خود را تحت پوشش 220-پا 90-تمام-آب و سوارکاری حلقه. این ویژگی در کل یک دیوار آینه در یک پایان خوب برای تنظیم صحیح یک سوار را روش.

نزدیک است که 20-غرفه انبار می آید که با دو مطبوع رویه اتاق یک جفت سرد خوراک اتاق و چهار شستشو میکند. هر غرفه خود دوربین امنیتی پرواز-سیستم اسپری و طرفداران.

Wellington, Florida equestrian center

وسیع تحت پوشش, روش سوارکاری با حلقه for در طول سال آموزش است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

"تحت پوشش سوارکاری حلقه واقعا مهم است به علاوه برای این املاک. این اجازه می دهد تا سواران برای آموزش در تمام طول سال—حتی در فلوریدا تابستان می گوید:" Laas.

همچنین در این ملک ساخته شده در سال 2014 است 2,400-مربع-دو طبقه خانه با دو اتاق خواب و چهار سرویس بهداشتی با گسترده باز طرح منطقه زندگی می کنند در طبقه دوم.

Wellington, Florida equestrian center

انبار همه چیز را با تجربه نیاز دارد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

Laas توصیف خانه بیشتر به عنوان "صاحب سالن" که در آن یک خانواده می تواند استراحت که نه ، انگار تازه نصب شده با آشپزخانه صنعتی-درجه Thermador گاز محدوده طبقه چوب جنگلی در سراسر و پنجره های بزرگ است که باز کردن در به گسترده تراس با منظره سوارکاری عرصه است.

آسانسور پایین به سطح پایین تر و یه دفتر بزرگ با آشپزخانه اضافی سواران' آشپزخانه و حمام میخ سرپهن کوچک اتاق لباس های شسته شده و با ثبات مدیریت ، جداگانه ساخت خانه های دو خواب و دو حمام سرپرست یا دامادی' چهارم.

Wellington, Florida equestrian center

باز طرح خانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

"در حالی که در خانه به راحتی می تواند تبدیل به بسیار لوکس اقامت" Laas می گوید: "صاحب یک ملک مانند این به طور معمول خود را از محل اقامت اصلی در پالم بیچ منطقه است."

Wellington, Florida equestrian center

آشپزخانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

که گفت:, بیل گیتس صاحب وسیع $35 میلیون دلار 18-اموال هکتار در نزدیکی تپه پتک دادگاه به تازگی خرید پنج مجاور خواص برای افزایش حریم خصوصی خود را.

در سال 2016 Laurene Powell شغل همسر مرحوم استیو جابز گزارش پرداخت 15 میلیون دلار برای یک 3.5 هکتار مرتع در کشور همسایه چهارم اسب دنباله.

Wellington, Florida equestrian center

این اتاق بیلیارد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

سپس در سال 2018 خواننده و زمان پالم بیچ ساکن Billy Joel پرداخت 3.6 میلیون برای یک Wellington, مزرعه اسب بنابراین همسر الکسیس می تواند نزدیک به رقابتی دعوت به عمل.

دیگر اسب-دوست داشتن ستارههای با خانه در منطقه شامل میلیاردر مایکل بلومبرگ و سابق لس آنجلس داجرز صاحب Frank McCourt. هانا Selleck, دختر Magnum P. I. ستاره Tom Selleck به طور منظم به اجاره یک خانه ولینگتون به رقابت بپردازند.

Wellington, Florida equestrian center

تراس. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

"هر کسی که به خرید این ملک قطعا باید لوکس با داشتن مقدار زیادی از زمان برای آماده شدن برای 2021 فصل" می افزاید: Travis Laas.

Wellington, Florida equestrian center

خانه خود را میخ سرپهن کوچک ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

Wellington, Florida equestrian center

اصطبل نمایش از آموزش حلقه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایده

Wellington, Florida equestrian center

یک نمای هوایی از اموال. عکس: حسن نیت ارائه میدهد سرایدار, مزایدهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن