اگر شما در حال تلاش برای درک سفید امتیاز و ضد نژادپرستی این هنرمند باعث می شود آن را بسیار آسان

راشل Garlinghouse/Instagram من و خانواده ام تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد امتیاز سفید با دیگران است.

توسط ETELARESANKHABAR در 10 خرداد 1399
Struggling-To-Understand-White-Privilege-Anti-Racism
راشل Garlinghouse/Instagram

من و خانواده ام تا به حال بسیاری از مکالمات در مورد امتیاز سفید با دیگران است. ما یک چند نژادی خانواده متعهد به ضد نژاد پرستی که بدان معنی است که بسیاری از ما دوستان و اعضای خانواده از ما بپرسند چه شرایط خاص چیست. این شامل سفید, شکنندگی مسابقه کارت colorblindness نژادپرستی نظاممند و سفید امتیاز.

مشاهده این پست در Instagram

#mothersday2020 : رجعت به خانواده pic, نشانه های ساخته شده توسط کودکان و نوجوانان هدیه ای از هاب به دلیل @schittscreek عالی است صبحانه (کدو تنبل, اسپرسو, کیک, توت, قهوه, 🍒 چای و mimosas 🍾) تماشا "آن را پیچیده" تنها در بستر و تا به حال افتخار بودن نشان داده شده توسط @نیکول.k.buchanan — یک همکار #type1diabetic 💋 با تشکر از شما برای همه پیام شیرین! #happymothersday دوستان! 💓 . #sundayfunday #mothersday #mothersdaygifts #chill #quarantinelife #مامان #مادر #type1lookslikeme #type1life #multiracialfamily #whitesugarbrownsugar

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط راشل Garlinghouse (@whitesugarbrownsugar) در

هر چند ما سپاسگزار به فرصت برای به اشتراک گذاشتن آنچه که اینها چیست و چرا آنها مهم توضیح آنها را به دیگران می تواند باعث سردرگمی انکار و defensiveness. هنگامی که شما به سفید و توانست از امتیاز (بر اساس نژاد) برای تمام زندگی خود را, آن را سخت به درک که چگونه است که نقش. خارج-به دنبال-در چشم انداز به خصوص در قالب هنر می تواند به ویژه قدرتمند و تعلیم.

چند رشته ای طراح کورتنی Ahn که سفید و کره ای-آمریکایی به اشتراک گذاشته راهنمای امتیاز سفید در کانال های رسانه های اجتماعی که به سرعت به دست آورد توجه است. این اشتراک گذاشته شده بیش از 18 ، 000 بار در Facebook به تنهایی.

Ahn آدرس برخی از اسطوره ها و سردرگمی اصطلاح فصاحت توضیح آنچه امتیاز سفید است و نیست. "سیاه و سفید امتیاز به این معنا نیست زندگی خود نبوده است سخت به این معنی که پوست شما نیست, یکی از چیزهایی که زندگی سخت تر است." او در ادامه به توضیح سیستمیک نژادپرستی و همچنین به عنوان آنچه که یک فرد با امتیاز می توانید انجام دهید. که یکی از آنها این است که "وعده برای گوش دادن به و تقویت صدای POC." او را تشویق می کند تا دیگران را نه فقط "غیر نژادپرستانه" اما "به طور فعال ضد نژادپرست است."

Ahn انگیزه برای ایجاد هنر است که انگیزه ما را به در نظر گرفتن چگونه به ضد نژادپرستانه شخصی است. او در یک روستایی در مزرعه شهر و او بود که جامعه را "یک خانواده آسیایی." او طلبه ها و طبقه بندی بر اساس ظاهر او و نژادی پس زمینه از سنین پایین رو چند microaggressions. او گفت: مامان ترسناک است که "آن را به طور فزاینده ای برای من سخت به چشم پوشی از این مسائل من از دیدن و شنیدن دست اول است." در سال گذشته او متوجه شد او دیگر نمی تواند خاموش ماندن حتی حرفه ای.

Ahn تردید یکی من شنیده ام بسیاری از سیاه دوستان زن. زنان از رنگی که انتخاب می کنید به صحبت کردن در مورد نژاد پرستی اغلب دریافت کنندگان را "عصبانی" کلیشه. آنها همچنین گفته آنها "کشیدن مسابقه کارت." انتظار می رود آنها را به تحمل همه چیز را از زندگی می اندازد راه خود را بدون شکایت به جای آنکه انسان واقعی با real (و توجیه) احساسات مربوط به نژاد پرستی.

به جای جر و بحث با زنان از رنگ زمانی که آنها صدای خود را حقیقت ما کار می کنند برای تبدیل شدن به ضد نژادپرستانه. ضد نژاد پرستی یک اصطلاح است که در مورد به عنوان یک clap-بازگشت به بی طرفی تلاش های "غیر نژادپرستانه" روایت (که نیست یک چیز) و colorblindness (نه یک چیز). ادعا می شود غیر نژادپرستانه و colorblind است بی اعتنا و نه تولیدی. دزموند توتو عاقلانه هشدار داد که انتخاب بی طرفی است انتخاب به در كند ، مگر اینکه ما به طور فعال ضد نژادپرستانه ما در حال کمک به سفید برتری و سرکوب POC.

شما ممکن است احساس ضعف این بدونم که چه اقداماتی شما می توانید. هنرمند دانیل کک التماس که متحدان (آنان کسانی هستند که در آینده در کنار مردم رنگ و ارتکاب به ضد نژاد پرستی) به در نظر گرفتن موجودی چقدر تنوع در روز به روز زندگی می کند. او افزود: "کمال است نه شرط لازم برای مشارکت. شما می توانید به طور فعال در کار تنوع در زندگی روزانه خود را و استفاده از صدای خود را علیه بی عدالتی در همان زمان." او به اشتراک گذاشته شده "Allyship یک سفر است" و ما را تشویق به بررسی انتقادی دوستی ما, رهبران, محل عبادت, زیبایی, استانداردهای اسباب بازی خرید ما فرزندان ما و کسب و کار ما نگه داری.

مشاهده این پست در Instagram

متحدان آن زمان به موجودی: چگونه تنوع بازی خود را روز به روز ؟ 🤔 ⠀⠀ شنیدن من وقتی که من می گویند این: کمال است نه شرط لازم برای مشارکت. شما می توانید به طور فعال در کار تنوع در زندگی روزانه خود را و استفاده از صدای خود را علیه بی عدالتی در همان زمان. Allyship سفر است بنابراین نمی احساس تحت فشار برای گرفتن آن را حق همه را بلافاصله! 💚 ⠀⠀ در حال حاضر اجازه دهید شکستن این پایین: ⠀⠀ 👩🏽🤝👨🏻 دوستی: این بسیار مهم است برای انجام زندگی با افرادی که به نظر نمی آید مانند شما. این تغییر دیدگاه است که شما را به چالش خواهد شما را به نگاه در زندگی متفاوت و رسم شما در خارج از منطقه راحتی خود را. ⠀⠀ 📚 رهبران: خوب... آیا شما به دنبال عمدتا سفید اثرگذارندهها نويسندگان و سخنرانان ، من می خواهم برای به چالش کشیدن شما در اینجا. بیشتر که POC هستند و به عنوان منابع معتبر بیشتر از دید ما داده می شود که برای افزایش نمایندگی در سراسر هیئت مدیره در هزاران راه!! شما همچنین قادر خواهید بود برای یادگیری از تجربیات زندگی است که نمی آینه شماست. ⠀⠀ 💒 مکان های عبادت: (صحبت از یک مسیحی دیدگاه در اینجا) اکثریت POC کلیسا به وجود آمد به عنوان یک نتیجه مستقیم از اقلیت بودن استقبال در بسیاری از کلیساها در طول تاریخ. اکثریت سفید کلیساها: من چالش شما را به تماس خود را در رهبران و بحث در مورد راه هایی برای افزایش تنوع در جماعت و رهبری! بیایید آینه بهشت بر روی زمین است. ⠀⠀ 💋 استانداردهای زیبایی: چگونه می توانم شما تعریف زیبایی به طور کلی ؟ آیا اقلیت اغلب مناسب است که استاندارد است ؟ کاوش طرز فکر خود را در این منطقه و مطمئن شوید که تنظیمات خود را ندارد و ریشه در تعصب است. ⠀⠀ 👸🏾 اسباب بازی: شاهزاده خانم تیانا تنها قهوه ای پوست, شاهزاده خانم بچه های خود را می دانم در مورد ؟ آیا شما با ارائه چند قومی و عمل چهره ؟ فراگیر می تواند به شکل اولیه-و من شما را تشویق به کشف این با خانواده خود را. ⠀⠀ 🏫 کسب و کار: حمایت از اقلیت متعلق به کسب و کار می تواند کمک به ایجاد شغل و بالا بردن جوامع و تقویت اقتصاد محلی ضعیف سیستمیک ظلم و ستم. فراموش بله نیاز دیگر دلایل ؟ 🤩 ⠀⠀ Whew امید کمک کرد که به عنوان یک نقطه شروع است. نظر دیگر مناطق به نظر زیر!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دانیل کک (@ohhappydani) در

این مهم است که ما تکیه می کنند و یا به طور پیش فرض به ما "یک دوست" (که tokenism می کند و ما را ضد نژادپرستانه) به آموزش ما در مورد چگونه به ضد نژادپرستانه و برای پاسخ به همه ما سوختن نژادی سوالات. مزاحمت برای مردم ما می دانیم که ما را آگاه بر همه چیز مسابقه نیست OK. در عوض, ما نیاز به انجام کار خودمان را مانند خواندن کتاب در مورد نژاد نوشته شده توسط مردم رنگ, دنبال, anti-racist هنرمندان در رسانه های اجتماعی و بررسی خود ما انگیزه ها و اقدامات.

به عنوان یک زن سفید بالا بردن کودکان سیاه و سفید, سفر من به ضد نژاد پرستی شده است و ادامه دارد. هر زمان که من انتخاب کرده ام به صدای آنچه که من آموخته ام در مورد امتیاز سفید و چگونه آسیب رساندن به آن می شود و من از دست دوستان بوده است به نام نژادپرستانه علیه خود من نژاد و "تقسیم" به جای یکی کننده. واقعیت این است که گفتگو در مورد مسابقه می تواند مردم سفید بسیار ناراحت کننده به نقطه ای که آنها سقوط خود را در, سفید, شکنندگی و سفید گناه به جای گوش دادن یادگیری و تغییر دهید. که قطعا ساده تر اما آن را تنها استمرار این مشکل است.

تعهد من به فرزندانم نمی waver, بدون توجه به آنچه هر کس دیگری فکر می کند یا می گوید. من مصمم به افزایش اعتماد به نفس نواخته افتخار کودکان برای تبدیل شدن به بزرگسالانی که ارزش خود و نژادی خود را از فرهنگ و تاریخ است. در صورتی که باعث می شود یک فرد ناراحت کننده است که مشکل خود را است, آن نمی باشد? هر چند من نمی دادن. من دیده ام فوق العاده ای امیدوار رشد در برخی از.

مشاهده این پست در Instagram

این نمی تواند آسان به می گویند اما این مهم است که ما افتخار Breonna زندگی و عدالت را به نام او. در مارس 13, 2020, Breonna تیلور بود که تنها 26 سال سن داشت به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه اش در لوئیزویل ، کمتر از یک هفته پیش #ahmaudarbery مرگ به نور آمد و چون مردم صحبت کرد و در دفاع از نام او خواستار عدالت و دو مرد که او را به ضرب گلوله دستگیر شدند. در حال حاضر ما همان را انجام خواهد داد برای Breonna. بقیه در قدرت است. #sayhername – – www.standwithbre.com

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Giselle Matz (@thestudio.g) در

من معتقدم که هنر یکی کاملا ابزار موثر در ضد نژاد پرستی جنبش است. شاید اگر ما مایل به BIPOC هنرمندان فرصتی برای آموزش ما می تواند انجام برخی از لازم داخل-کار و حرکت به سوی تبدیل شدن به یک متحد و نه از دشمن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن