اگر کودک شما نیاز به نگاهی به بهداشت روان روز طول آموزش از راه دور اجازه دهید آنها را


mental-health-day-homeschool
MoMo Productions/گتی

این بود تنها 9:30 صبح و یکی از tweens در حال حاضر به اندازه کافی با آموزش از راه دور برای این روز است. او زوم تماس رمز عبور کار نمی کند او را درک نمی کنند دو تا از تکالیف روزانه خود را پشته به انجام کار و به بالا از آن همه خاموش, آن را ریختن باران با هیچ شانسی برای بیرون رفتن به بازی. او بیش از آن که I. نه تنها بود و من در تلاش برای کمک به او را از سرگرم کننده خود را, اما من در تلاش برای گرفتن هر یک از سه تن دیگر از بچه ها برای خود e-learning بیش از حد.

مانند بسیاری از پدر و مادر, ما تا به حال یک مشکل بحران-یادگیری است. در ابتدا من در تلاش بود برای انجام تمام-از-این-همه-از-این-زمان مصمم به نگه داشتن هر کس در برنامه. این سرعت شد غیر قابل حصول و خسته کننده است. پس از آن ما تصمیم به اولویت بندی. چه چیزی می تواند به ما اجازه دهید بروید و چه باید ما را انجام می دهند ؟ حتی با چسباندن به یک برنامه روزانه به بچه های ما قابل پیش بینی مورد نیاز آنها و تسهیل حجم کار خود را از آن روشن شد که وجود دارد خواهد بود روز ما نمی انجام هر یک از آن. در عوض من می خواهم اعلام شود که ما خواهد بود با در نظر گرفتن این روز به نام سلامت روان.

واقعیت این است که فقط به خاطر ما بچه ها در حال یادگیری در خانه به این معنا نیست که روز خود را به طرزی جادویی بیشتر سرما کمتر استرس زا و یا نگرانی. در واقع بحران-learning شده است بسیار سخت تر بر روی کودکان و نوجوانان در بسیاری از راه. اجازه می دهد تا واقعی. من واجد شرایط برای تدریس پنجم ابتدایی ریاضی, انجام سخنرانی جلسات درمانی و یا می دانم که زمانی که من کودک آماده است تا به “سطح بالا” در خواندن. بچه ها من انتخاب کنید تا در نا امیدی و عدم اعتماد به نفس و این ما را به همه مودی بی مهارت از ظروف سرباز یا مسافر. اگر من سلامت روان است که روز به خصوص زمانی که من اختلال اضطراب است که پرورش آن سر زشت من نمی توانم به طور موثر کمک به بچه های خود را مدیریت بهداشت روان. پدر و مادر نمی توانند پور از خالی جام.

این نیست که در مورد از دست دادن زمانی که رفتن سخت می شود. قرنطینه زندگی در حال حاضر ، جفت همه با هم با هر دو من و شوهرم کار از خانه در حالی که تلاش برای کمک به کودکان چهار پایان خود را تا دو سال و چند ماه گذشته شده اند به چالش کشیدن به حداقل می گویند. ما در میانهی شب موفق به اعتصاب کامل هماهنگ تعادل چون من صادقانه بر این باورند که ممکن است. برخی از روزها ما را به آن واریز شده به خاطر از سلامت عقل ما.

حقیقت این است که اگر بچه های ما در حال تلاش ذهنی آنها نیست یادگیری است. مطلقا صفر به دلیل فشار آنها را برای تکمیل مطالعات اجتماعی کاربرگ های فعالیت های علمی و یا شرکت در (دیگری) زوم تماس بگیرید اگر آنها به وضوح نمی گرفتن هر چیزی خارج از آن. وادار به تلاش کودک برای رفتن را از طریق حرکات نیاز بچه ها به صرف چه کمی انرژی و تمرکز آنها که تنها باعث می شود ما همه پر از بدبختی است. پدر و مادر باید قدرت را به تعیین که مدرسه است در جلسه بعد از بهداشت روانی تعمیر و نگهداری اولویت است.

ما یک فرصت منحصر به فرد در حال حاضر برای تدریس به کودکان ما به گوش دادن به آنچه در بدن و مغز به آنها گفتن. اگر آنها با داشتن علائم اضطراب یا افسردگی آنها نیاز به گوش دادن به آن و عمل درآمده است. آنچه نباید انجام دهید ؟ فشار آن علائم هشدار دهنده و دور از تظاهر آنها اتفاق می افتد و پس از آن اجازه دهید آنها را چرک تا زمانی که منفجر شود. بهترین راه برای انجام این کار ؟ پدر و مادر نیاز به مدل هنگامی که و چگونه به بهداشت روانی روز به کودکان خود اجازه صادقانه بیان زمانی که آنها نیاز به یک لعنت شکستن.

من قصد ندارم به فشار فرزندان من به آستانه در مجموع بحران که ممکن است روز به بازیابی از. ما در حال گرفتن بیشتر رویکرد پیشگیرانه. وقتی که من احساس که آنها در حال رفتن به سراشیبی ما ضربه دکمه مکث. در کوتاه مدت ما ممکن است یک میان وعده سالم خارج رفتن و یا کنار کار مدرسه برای یک ساعت یا دو. اگر ما به نقطه جایی که آنها (و من) نیاز به یک استراحت طولانی ما را یک روز کامل خاموش است. ما خواهد شد و ما سهامی خاص در تمام طول روز, حک کردن ساعت به صورت رایگان این بازی از جمله بازی لگو ساختمان و خواندن و تماشای فیلم. گاهی بچه های ما فقط نیاز به اجازه ما برای تنظیم مجدد.

شما ممکن است تعجب که چگونه مربیان احساس می کنم در این مورد. بچه ها من معلمان شده اند به شدت حمایت و درک. اجازه دهید به یاد داشته باشید بسیاری از آنها نه تنها آموزش فرزندان ما, اما آنها به کمک خود بچه ها فاصله بگیرند. آنها آن را دریافت کنید. قرنطینه است طاقت فرسا و خسته کننده و صبر تست برای همه ما است. ما نگه داشته ام ارتباطی باز با ما معلمان بچه, به اشتراک گذاری با آنها را زمانی که ما نیاز به تمدید مهلت, و یا زمانی که انجام بیش از لازم است برای انتساب. نه هنگامی که ما دریافت هر گونه مقاومت مواجه برای اولویت ما سلامت روانی ،

من می دانم که برخی از والدین احساس می کنند که آنچه من انجام است نیمپز کردن با آب گرم و فرزندان و که در نظر گرفتن سلامت روان روز کار نمی کند در “جهان واقعی است.” حدس بزنید چه ؟ آیا این طبیعی دنیای واقعی ما استفاده می شود. COVID-19 باز کرده است تا یک نام تجاری جدید است که نیاز به تازه های قوانین و مکاتب. یک فرصت ما به عنوان پدر و مادر در حال حاضر به ما نشان می دهد کودکان چگونه ما می تواند سازگار و قوی و در عین حال نیز می دانم که آن زمان به خود حمایت کند.

ما بچه های بهداشت روانی است فقط به عنوان مهم به عنوان عاطفی و معنوی و سلامت جسمانی. چهار همه کار دست-در-دست به طور کلی خوب بودن. زمانی که یکی است که می تواند بر همه دیگران است. ما در حال انتخاب به سلامت روان در روز در صورت لزوم فقط به عنوان ما می تواند یک روز اگر یک کودک از لحاظ جسمی بیمار است. ما unapologetic در ساخت مطمئن شوید که از نظر ما فرزندان ما به عنوان یک کل و نه فقط خود را تجربه آموزشی.

من قصد ندارم به فشار بچه ها من به نقطه جایی که آنها در رسیدن به کل فرسودگی شغلی. ما در حال کاهش بار کار که در آن ما می توانیم به طوری که خود را به انجام لیست است که بیشتر امکان پذیر است. و هنگامی که روز سخت, ضربه, به عنوان آنها به ناچار ما تعیین این زمان برای بهداشت روان در روز است. همیشه وجود دارد فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de