یخ مغازه کرم دعوا پس از مشتریان و کارمندان را گریه بیش ماسک سیاست


Mootown
آنجلا بروکس

صاحب اوهایو یخ مغازه کرم گفت: دختران سوگند یاد شده و در حال درب و ناودان در چهره خود را

به عنوان برخی از مردم همچنان به دمدمی مزاجی بیش پوشیدن یک ماسک است که می تواند کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن تقریبا 561,000 نفر در سراسر جهان در یک فروشگاه یخ کرم مالک است و تا به حال به اندازه کافی با راه کارکنان خود را — عمدتا نوجوانان — در حال درمان توسط مشتریان.

Mootown لبنیاتی صاحب آنجلا بروکس در بری اوهایو ارسال شده احساسی پیام به مشتریان که نمی خواهید به پوشیدن ماسک و نمی خواهم کارکنان خود را با پوشیدن یک یا.

“من در تلاش نیست که می گویند هر چیزی, اما از آن است که خارج از کنترل است. توقف!!! توقف فریاد این دختر جوان” بروکس نوشت on Facebook. “جلوگیری از کوبیدن درب. جلوگیری از ادای سوگند در آنها و ساخت یک صحنه. توقف!!! این دختران با پوشیدن ماسک برای حفاظت از خود است. آنها مورد نیاز توسط دولت به آنها را می پوشند و آنها این کار را با یک لبخند از آنجا که آنها در مورد مراقبت از شما و امنیت خود را.”

بروکس در ادامه می گویند او بیمار از مشتریان پرتاب “بداخلاقی” و با تماس با دختران او استخدام “پارانویا” و یا “ضد آمریکایی است.” او همچنین گفت: برخی از مشتریان ما سوگند یاد کرده اند در این بچه ها برای پوشیدن ماسک در طول یک بیماری همه گیر.

“آیا این احساس خوب را به یک 16 ساله دختر گریه در حمام؟” “یا هق هق او در راه خانه از محل کار ؟ می کند که به شما احساس بهتری در مورد Covid? چگونه احساس می کنید اگر کسی این کار به فرزند شما؟” بروکس گفت: کلیولند 19. “ما تا به حال همه چیز را از مشتریان stomping خود پا کوبیدن درب, جیغ و فریاد, cussing در دختران تماس آنها نام آن بوده است افتضاح است.”

پاسخ به او در حال حاضر ویروسی پست شده است عمدتا مثبت بروکس می گوید مامان ترسناک.

“ما غرق شده اند پاسخ بوده و 95 درصد مثبت” او می گوید. “چند منفی Facebook نظرات و ایمیل اما این که انتظار می رود در یک موضوع که بسیار گرم می شود در حال حاضر. در سطح فروشگاه ما تا به حال غلیان احساسات مثبت و عشق! بچه ها کار قطعا احساس تغییر خلق و خوی و آن را کمتر استرس زا در محیط کار.”

در واقع بعد از شنیدن در مورد وضعیت بسیاری از دختران قرار داده شد و در Mootown مشتریان خواسته صاحبان به راه اندازی یک “مجازی نکته شیشه” از طریق یک GoFundMe صفحه برای بچه ها. پول (تقریبا $10K در حال حاضر) خواهد بود تقسیم به طور مساوی در میان 16 نوجوان و جوان بالغ کارکنان.

این بچه ها. انجام یک کار. خدمت شما بستنی در طول یک بیماری همه گیر. در سیاست فروشگاه است که شما باید پوشیدن ماسک. در صورتی که نقض در توانایی خود را به نگه دارید گه خود را با هم به مدت پنج دقیقه در حالی که شما صبر کنید برای بستنی خود را از آن زمان به بازبینی زندگی خود را.

“برای کسانی از شما که نبوده است مطلق هیولا در طول تمام این” بروکس, نتیجه, “با تشکر از شما!!!! ما عاشق شما, از شما قدردانی و مشتاقانه منتظر دیدن شما به زودی!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>