من به معنای به آموزش در پشت یک صفحه نمایش

Watchara Piriyaputtanapun/گتی به عنوان ما در سمت چپ ساختمان در مارس 12, 2020, دانش آموزان من, و من تا به حا

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399
teach-through-screen
Watchara Piriyaputtanapun/گتی

به عنوان ما در سمت چپ ساختمان در مارس 12, 2020, دانش آموزان من, و من تا به حال یک طرح. ما همه می خواهم یک آخر هفته سه روز به غیر از ما معلمان آینده را روز شنبه برای کمک به تمیز کردن تلاش. سپس چهار شنبه, bam! ما می شود اختتامیه سومین عمل از رومئو و ژولیت.

هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند که مدارس مدرسه ما — برای برخی از آنها مورد علاقه خود را و تنها در فضای امن را تعطیل باقی مانده از سال است.

من معلم است که می داند که بچه ها نیاز به میله گرانولی را کنار بگذارید در کشو که بسته ماست و میوه من لازم نیست و یا حداقل می تواند بدون به طوری که آنها می توانید با خوردن این مواد مغذی از چیزهایی که من سهام جویدنی میله اجرا می شود پایین ظهر به طور غیر منتظره.

چه کسانی هستند که بچه ها غذا خوردن در حال حاضر ؟

من سعی کردم یک تمرین دیروز. من نهم کلاس در گوگل کلاس درس برای پاسخ به یک سوال. در شلوغ شهری و دانستن فقر بسیاری از دانش آموزان ما آن را به من رخ داده است که این بچه ها در حالت زنده ماندن. در شهرستان ما سه نفر از این شش سخت ترین ضربه کد پستی سقوط در منطقه ما خطوط. این یک فلج شکل که هر کس تلاش می کند به نبرد COVID-19.

بنابراین من فکر کردم این بود: اگر این بچه ها در حال حاضر در حال غرق فکر کردن در مورد وعده غذایی بعدی خود و یا فوری ایمنی, چرا که آنها به عنوان خوانده شده من Newsela یا مشترک روشن تکالیف?

پرسیدم: حال شما چطور است ؟ اگر شما احساس نمی مانند نوشتن بیش از حد در جواب من با از emoji. فقط لطفا جواب.

سپس من آرام گوگل کلاس درس به دست آورده ترافیک.

من با ارسال یک پیام ویدئویی گفت: چقدر من دست و نگرانی در مورد آنها. (ثابت واقعیت برای من).

اولین پاسخ این بود که "شما از دست من گریه."

من بیش از حد. من بیش از حد. این... هر چه این "طبیعی" است... هرگز احساس طبیعی است.

من نگه داشته گفت: این خواهد بود که جدیدترین وبلاگ موضوع اما حقیقت این است که من تا به حال انگیزه برای نوشتن. تا به حال است.

من را تشویق دانش آموزان برای پیدا کردن صدای خود را حتی در زمان استرس بزرگ و من همیشه وعده من نمی بپرسید بیشتر از آنها از من می پرسند از خودم.

بنابراین در اینجا از آن می رود: من نه به معنای آموزش در پشت یک صفحه نمایش.

من از دست ما جوک. من نزدیک به شش فوت قد بلند, دانشجو, شیرین و خنده دار دختر که دوست دارد به او قرار داده "دست گیر" به پیشانی اش و وانمود می کند 5'9" من بالاتر از جمعیت. آیا شما دیده می شود از دست دادهاید ؟ آه! شما وجود دارد!"

من از دست این لبخند. فقط دانستن آنها خوشحال بودند به دیدن من, و من آنها را. مانند پس از دختر من جراحی لوزه. من گرفته بودم چند روز از کار و بار من پشت قلب خود را به نظر می رسید ، مال من بود بیش از حد.

چگونه می توانم خداحافظی بچه ها من باید تا به حال از سه ماه بیشتر ؟ آن را سخت به خواب دانستن من هرگز تدریس همان گروه از دانش آموزان دوباره.

معلم من قلب لطمه می زند و برای بچه های مدرسه که هرگز از ذهن من. من مادر قلب لطمه می زند و برای بچه های خود من که از دست معلمان خود و عادی از زندگی است.

این روال اگر شما می توانید آن را که با این نسخهها کار برای هیچ کس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب