صدها نفر از ایستگاه های تلویزیونی محلی در سراسر کشور به هوا بی اعتبار تئوری توطئه در مورد Fauci


fauci plandemic lie

Mikovits ادعا coronavirus شد انسان ساخته شده و فرستاده شده به ووهان

در چهارمین مستقیم بعد از سابقه و رکورد مرگ و میر در آمریکا به علت COVID-19 محافظه کار شرکت پخش سینکلر در حال برنامه ریزی برای پخش بخش هایی از توطئه های Plandemic و همچنین مصاحبه خود را بی اعتبار دانشمند, که سرزنش ویروس Dr. Anthony Fauci.

سینکلر صاحب 275 وابسته های مختلف شبکه های تلویزیونی از جمله ABC, CBS, NBC, Fox, the CW, و همچنین بسیاری از تخصص کانال. این نام ممکن است صدای آشنا: سینکلر مورد بررسی قرار گرفت و پس از مجریان شبکه های مختلف دستور داده شد به خواندن مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه اسکریپت مورد “غیر مسئولانه یک طرفه” و “جعلی” اخبار.

در این قسمت از “امریکا این هفته” توسط اریک Bolling ایستگاه در سراسر کشور را به عنوان دیده بان Bolling, مصاحبه, جودی Mikovits پزشکی محقق برجسته در Plandemicاست که بارها و بارها بی اعتبار و کشیده از سیستم عامل مانند Facebook و YouTube در مارس. “نشان می دهد که پوشیدن ماسک می تواند شما را بیمار می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند بنابراین ما در حال از بین بردن این ویدئو” Facebook گفت: در آن زمان.

در طول نمایش یک بنر قرمز اجرا می شود در پایین خواندن “آیا دکتر FAUCI ایجاد COVID-19?”

Bolling سابق رادیو فردا , میزبان, ادعا می کند او هرگز دیده می شود Plandemic و تا به حال هرگز شنیده Mikovits قبل از مصاحبه خود با توجه به سی ان ان. او همچنین گفت که “بسیار بعید” است که Fauci شد coronavirus اما آن است که ممکن است این ویروس بود “انسان ساخته شده در یک آزمایشگاه” و فرار است که افشا و خنثی توسط دانشمندان که در واقع آن را مورد مطالعه قرار.

در این ویدئو Mikovits rambled در مورد چگونه واکسن می تواند آسیب به مردم و سیستم ایمنی بدن آنها را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری هایی مانند COVID-19. او همچنین ادعا می کند که ویروس “فعال” توسط ماسک صورت. وقتی پرسید که آیا او موافق با کشورهای بسته شدن سواحل برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس Mikovits پاسخ داد: “چرا شما نزدیک ساحل ؟ شما رو توالی در خاک در شن و ماسه. شما رو شفا میکروب ها در اقیانوس در آب شور. که جنون.” شده است وجود دارد هیچ شواهدی یافت می شود که میکروب ها در اقیانوس می تواند التیام COVID-19 بيمار.

خطر از یک شبکه پخش تئوری های توطئه که باید افشا و خنثی شده است توسط صدها نفر از دانشمندان این است که مردم به آن اعتقاد دارند. یک نظرسنجی که توسط تحقیقات پیو گروه در اوایل سال جاری نشان داد که مردم خود را مشاهده اخبار محلی بود که یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات در مورد کوروناویروس.

مردم در توییتر خواستار تحریم پخش سهامداران ایستگاه. اگر شما می خواهید برای شرکت شما می توانید شکایت رسمی با FCC اینجا و یا تماس خود را محلی و ایستگاه با صدای نگرانی خود را.

برای کسی مثل Bolling به اخراج او مصاحبه و ادعا می کنند او می دانست که چیزی در مورد مهمان خود را نشان می دهد در بهترین حالت او فاقد عقل به درک آنچه اتفاق می افتد در کشور ما در مورد این ویروس و در بدترین حالت او را درک آن و انتخاب است برای بی اعتبار ساختن Fauci همان راه تهمت شده است چند هفته گذشته. “من به شما سخن من… این اولین بار است که من شنیده ام از این ویدئو” Bolling گفت. “و این اولین بار من شنیده ام دکتر Mikovits بود صبح از مداخله.”

وقتی پرسیده شد که اگر این بخش باید کشیده شود در حال حاضر که او است آگاه باشید که مهمانان خود هستند Bolling پاسخ داد: “من نمی دوم-حدس می زنم من تولید و خانم و آقای بوکر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>