زمانی که Hublot بود به دنبال یک طراح برای کمک به این مناسبت افتتاح آن جدید توکیو شاخص وجود دارد تنها یک انتخاب: Yohji Yamamoto.

سوئیس ساعت ساز شنود گذاشته, ژاپنی, طراح به تجدید نظر در آن انفجار بزرگ GMT. که Yamamoto شناخته شده است ترجیح می دهند یک نوآر پالت باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که خود را تکرار گاه شمار یک مدل سیاه و سفید. محدود به فقط 50 قطعه فقط در نام تجاری کنزا بوتیک, آن را نشان دهنده منحصر به فرد زیبایی fusion.

“ما در حال افتخار به جشن افتتاح پرچمدار جدید بوتیک در توکیو با طراح مد superstar Yohji Yamamoto” گفت: Ricardo گوادلوپ Hublot مدیر عامل شرکت در یک مصاحبه مطبوعاتی. “این همه سیاه limited edition ما با هم ایجاد شده بیانگر زیبایی ساده از طریق تلفیقی از Yohji Yamamoto است طراحی سیاه و سفید امضا و پیچیده GMT تولید جنبش است.”

Hublot Yohji Yamamoto Big Bang GMT

طراح Yohji Yamamoto. عکس Kazumi Kurigami

این 45mm مورد (مقاوم در برابر آب تا 100 متر) مورد بازگشت و گودی از این سبک منحصر به فرد تمام ساخته شده از میکرو لعنتی و جلا و سرامیک. دودی سیاه و سفید کریستال یاقوت کبود پوشش شماره گیری سیاه و سفید دست و در حالی که “نسخه ویژه” حک شده است در سراسر بازگشت. این خانه های خود سیم پیچ Hublot Unico تولید جنبش HUB1251 با 72 ساعته برق ذخیره و 41 جواهرات. برای تقویت حس دوگانگی GMT اجازه می دهد پوشنده لباس را به نمایش دو زمان مناطق به طور همزمان از طریق یک اختراع اختصاصی ماژول را قادر می سازد برای بار دوم منطقه به روز می شود فورا توسط یک دکمه. دیده بان متناسب در اطراف مچ دست با رنگها بند لاستیک سیاه و سفید و امن با یک سیاه-آبکاری تیتانیوم deployant قلاب دست و پنجه نرم.

“این دیده بان به راحتی می توانید نمایش زمان در مناطق دو شهر که در آن من بر اساس توکیو و پاریس” Yamamoto گفت: در آزادی مطبوعات. “علاوه بر این ساعت نامرئی هستند. به عنوان کسی که همیشه نیست آینده پیدا کنم که بسیار سرگرم کننده است. من با خوشحالی به دست گرفته اند و بخشی در ایجاد این مدل به مناسبت افتتاح Hublot بوتیک در کنزا منحصر به فرد و مشهور و نمادین محله از ژاپن است.”

جدید فروشگاه در توکیو کنزا محله برنامه ریزی شده است برای باز کردن این ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im