HPV (ویروس پاپیلومای انسانی): همه چیز شما نیاز به دانستن | Madge Vag

[محتوای جاسازی شده] HPV (ویروس پاپیلومای انسانی) توسط یک ویروس است که از طریق تماس پوست با پوست می تواند باع

توسط ETELARESANKHABAR در 22 خرداد 1399

HPV (ویروس پاپیلومای انسانی) توسط یک ویروس است که از طریق تماس پوست با پوست می تواند باعث زگیل در نقاط مختلف بدن است. همچنین شایع ترین عفونت مقاربتی (STI). هشتاد درصد از زنان HPV و آن است که بسیار شایع است زیرا حتی اگر شما در حال پوشیدن کاندوم در حین مقاربت جنسی اگر چه کمتر به احتمال زیاد شما هنوز هم می تواند انتقال آن است. در این قسمت Madge Vag در حال رفتن به انتقال تمام اطلاعات او می تواند از کارشناس و متخصص بیماریهای زنان, دکتر لیلی هانا به شما.

پس چگونه شما می دانید اگر شما HPV? بدون نشانه وجود دارد اما این آزمایش از طریق پاپ اسمير. اما در پاپ اسمير وجود دارد که خاص آزمون HPV است. زنان زیر سی سال سن دارند و نه به طور معمول آزمایش HPV مگر اینکه آنها یک پاپ اسمير غير طبيعی. پس از سن 30 همه آزمایش HPV چون خود را گردن بافت نمی چرخد بیش از حد زمانی که شما در 20s خود را و یا بچه بنابراین شما به احتمال زیاد به نگه داشتن به که HPV مانند آن را جدید خود را از دست رفیق. دیگر خود را رفیق جدید میله های اطراف بیشتر در معرض خطر بیماری. برای تلفن های موبایل مانند شما دوست جدید HPV نباید از موعد خود خوش آمدید!

چه آسیبی ؟ HPV می تواند منجر به سرطان دهانه رحم سرطان واژن و ولو از سرطان به نام چند. اگر این اتفاق می افتد وجود دارد روش های جراحی است که می تواند بیمار بافت. سرطان بدترین سناریو مورد. اغلب HPV می تواند برود به خودی خود. آن بوده است که نسبت به مهبل (واژن) خود داشتن سرد — اگر شما از شنیدن یک عجیب و غریب سر و صدا پایین وجود دارد شاید آن را فقط به مهبل (واژن) خود عطسه.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟ اگر چه هیچ درمانی برای HPV وجود دارد یک واکسن برای آن اداره می شود به عنوان اوایل به عنوان یازده سال. زنان می توانند دریافت واکسن HPV به حدود 45 سال سن.

خوشبختانه با بیش از 100 گونه از HPV وجود دارد خارج وجود دارد, بسیاری از آنها نمی سرطانی. اما از آن است که مشترک برای قرارداد مهم به معاینات منظم و پاپ اسمير در زنان به طوری که اگر شما یک سرطانی فشار شما می توانید مراقبت از آن.

اگر شما با توجه به گرفتن واکسن و یا داشتن فرزند خود را از آن دریافت کنید صحبت کردن با دکتر خود در مورد جوانب مثبت و منفی. مثل همیشه اگر شما هر گونه سوال و یا نظرات, ایمیل, Madge Vag در [email protected]

اقامت متصل به مامان ترسناک

یوتیوب: https://www.youtube.com/user/ScaryMommyTV

سایت: https://www.scarymommy.com

Facebook: https://www.facebook.com/thescarymommy/

Instagram: https://www.instagram.com/scarymommy/

توییتر: https://twitter.com/scarymommy

Giphy: https://giphy.com/scarymommy

در مورد ترسناک مامان: مامان ترسناک #1 نام تجاری رسانه های ایجاد سرگرم کننده و صادقانه و فیلتر محتوا برای مادران. به ما بگویید که در جذاب داستان که در ارتباط با میلیون ها نفر از زنان ایران توسط مادر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن