چگونه بيوه من آماده برای یک بیماری همه گیر

الیور رسی/گتی در نگاه اول دو چیز به نظر می رسد به طور کامل نامربوط. زندگی به عنوان یک زن جوان بیوه و زندگی

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399
Widowhood-Prepared-Me-For-A-Pandemic
الیور رسی/گتی

در نگاه اول دو چیز به نظر می رسد به طور کامل نامربوط. زندگی به عنوان یک زن جوان بیوه و زندگی از طریق یک بیماری همه گیر به نظر می رسد مانند دو جداگانه و مجزا وحشت. یکی عمیقا دردناک از دست دادن شخصی دیگر یک تهدید جهانی است که قادر به خرد کردن بهداشتی ما, مالی و سیستم های اجتماعی.

و در عین حال در اولین روز از این بیماری همه گیر, من نمی تواند کمک کند اما احساس عجیب و غریب حس آشناپنداری خاص آرامش در طوفان از پیدا کردن مواد غذایی و لوازم من می خواهم نیاز به قفل خودم دور با من دو نفر از بچه ها برای دو هفته. زیرا اگر چه من هرگز زندگی را از طریق جهانی همه گیر قبل از من زندگی می کردند از طریق دنیای من بودن طرح میتوانست. من می خواهم زندگی می کردند از طریق یک کابوس است. و به عنوان هر کس درهم—که من نیمرو—من متوجه شدم که من یک کمی آماده تر از برخی از غیر بیوه دوستان است. من می توانم کمی راحت تر نفس کشیدن چرا که بسیاری از عناصر خیلی عجیبی آشنا. و من یاد گرفته بودم فقط چند درس کمک کرد که روز سخت فقط یک ضربان قلب نرمتر.

زندگی با عدم اطمینان در مورد آینده

در این روز پس از درگذشت شوهر من می خواهم به رختخواب بروید با هیچ حس من چگونه روز بعد را نگاه کنید, چگونه من آینده را نگاه کنید. من می خواهم به خواب رفتن با آن ناراحت کننده لبه عدم قطعیت جمع به افکار من. زمانی که گرانش COVID-19 واقعیت رخ داد زمانی که این بیماری همه گیر راه اندازی هر کس به یک حالت ثابت از عدم قطعیت و سرفصل چشمک سراسر گوشی هر چند ثانیه اعلام کرد یکی دیگر از بسته شدن یکی دیگر اقتصادی پایین رسیده یکی دیگر از ترسناک واقع همه ما راه اندازی شد و به عدم قطعیت است. ما همه از رفتن به رختخواب با هیچ تصوری از آنچه فردا خواهد بود در تلاش برای به خواب که با لبه تیز حفر به افکار ما است. به عنوان یک زن جوان بیوه, من در تلاش برای خواب. من یاد گرفته بودم که حتی اگر فردا نامشخص است فردا می آید. ماه تنظیم خواهد شد و خورشید طلوع خواهد کرد و فردا خواهد رسید آوردن هر آنچه که آن را به ارمغان می آورد که شما را با همان قدرت و شن که شما به صورت روز که فقط به تصویب رسید.

برگزاری دو کاملا متضاد افکار

در این هفته پس از درگذشت شوهر من پیدا کردم خودم مایل به گرفتن ترسو گام های رو به جلو از جان گذشته تقریبا به کسانی که ترسو گام های رو به جلو و در همان زمان خودم گیج افسار به گذشته با تمام قدرت در بدن من است. من در هنگامی که آماده بود تا در آغوش آینده و در عین حال خوشحال باقی می ماند و فرو رفته در گذشته است. به عنوان متحده شروع به باز کردن وجود دارد یک حس رهایی که همه چیز در حال افتتاح است که چیزی شبیه به حالت عادی بازگشت است اما با که می آید بی تردید ترور چه اگر—همانطور که در آنچه در صورتی که مدل موی دلیلی است که من گرفتن COVID-19 یا بدتر اگر که نه دقیقا به لحاظ اجتماعی فاصله playdate دلیل است که من کودک توسعه نادر سندرم التهابی موثر بر کودکان است. قانون برگزاری دو متضاد افکار ذهنی طاقت فرسا در راه من می خواهم هرگز تجربه کرده تا بيوه. به نظر می رسد به عنوان اگر آن را می شود غیر ممکن است در یک بار هر دو شاد و غمگین. اما آن را نمی. آن را ممکن است برای نفس کشیدن به تنش از دو احساسات است که نباید قادر به همکاری وجود داشته باشد در یک بار. من یاد گرفته ام در تلاش برای نادیده گرفتن یکی از احساسات به تمرکز به طور انحصاری در یک طرح به مقصد به شکست است. احساسات به طور کلی نمی توان نادیده گرفت. جوان بيوه به من آموخته به پیدا کردن فضا برای هر دو افکار به رسمیت شناختن وجود یک قدرت آگاهی در برگزاری دو متناقض و افکار در یک بار.

از دست دادن عادی

در میان بسیاری از چیزهایی که من از دست رفته زمانی که من از دست شوهرم—بهترین دوست من من حس امنیت من اعتقاد خوشبختانه تا کنون afters به نام چند—من هم از دست من طبیعی است. هر جنبه ای از زندگی من—از غذایی که می خوردند و این نشان می دهد من و راه من شسته چهره من در شب—تغییر کرده بود. وجود دارد هیچ چیز مانند عادی دیگر. وجود دارد فقط در این. این استارک دنیای جدید که محروم دور همه چیز من فکر کردم من می دانستم و من سمت چپ خام و آسیب پذیر را تغییر دهید. این بیماری همه گیر به سرقت برده همه ما نرمال. تقریبا یک شبه مدارس بسته و ادارات تعطیل و عمل ساده از رفتن به فروشگاه مواد غذایی شد چه احساس مانند یک زندگی یا مرگ میشن. ناگهان بهترین دوستان ما کشیده شد و دور از ما احساس امنیت شد خراشیده دور و اعتقاد به این که خوش و خرم ممکن است غیرممکن شد سخت به این باور. همه ما از دست عادی و از دست دادن طبیعی است که به سادگی سخت است. آن را احساس بیش از حد نامحسوس به صورت کاملا بسته بندی و ذهن ما در اطراف. بيوه به من این توانایی را به یک نام به از دست دادن غم از دست دادن عادی—و این قدرت را به سادگی می گویند: این سخت است. به دلیل آنچه که من آموخته است که اگر ما می تواند به کاهش نامحسوس به زبان و سپس گاهی اوقات سخت چیزی را احساس نمی کند بنابراین قریب به اتفاق. گاهی اوقات آن را به اندازه کافی.

پیدا کردن یک مسیر رو به جلو در مواجهه با عدم قطعیت

زندگی به عنوان یک زن جوان بیوه مملو از چالش ها— احساس درماندگی در چهره فرزند خود را از غم و اندوه تماشای تقویم روز لغزش دور به شما به عنوان اسلاید بیشتر از زندگی شما یک بار می دانستند اما بزرگترین چالش موجود در این لحظه شما متوجه شما نیاز به شروع به پیدا کردن جای پای خود را در حالت عادی به دلیل این دیگر به اندازه کافی به دست طبیعی است. وجود دارد هیچ کتاب راهنما برای کشف کردن که چگونه به کسانی که اولین مراحل آزمایشی جدید در حالت عادی. آفتاب متفاوت به نظر می رسد و راه شما جهان را برای همیشه تغییر داد. به عنوان متحده دوباره باز و مستندات آسانسور ما در حال ظهور از پنهان شدن در راه ما تنها می تواند در تصمیم گیری برای خودمان و برای بسیاری از ما احتمالا cobbling با هم یک برنامه بازی است که به نظر می رسد متفاوت بر اساس روز—شاید حتی بر اساس دقیقه است.

آنچه که من آموخته است که آن را خوب به تلو تلو خوردن به عنوان شما در حال پیدا کردن خود را جدید جای پا. آن را خوب و حتی عقب نشینی به ایمنی در حالی که برای. آن را خوب احساس از دست رفته و غرق شده و به طور کامل آمادگی برای مسیر کشش در مقابل از شما. چرا که این مسیر خواهد بود وجود دارد و هر زمان که شما آماده برای راه رفتن در آن.

من نمی خواهید جوان بيوه در هر کسی. و من امیدوارم که با همه امید در قلب من است که هیچ یک از ما تا کنون به زندگی از طریق یک بیماری همه گیر دوباره. اما من امیدوارم که من هرگز فراموش نکنید به یاد داشته باشید که گاهی اوقات آنچه احساس می کند مانند چیزی که شما در واقع چیزی که ممکن است به شما صرفه جویی در زمان آینده.