چگونه به پول در بازار سهام در سال 2020

سرمایه گذاری در سهام یکی از مهم ترین مهارت های مالی شما نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد. به طور متوسط سهام داده

توسط ETELARESANKHABAR در 25 فروردین 1399

سرمایه گذاری در سهام یکی از مهم ترین مهارت های مالی شما نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد. به طور متوسط سهام داده اند بازگشت سالانه در حدود 10 ٪ است. که در آن نرخ پول خود را دو برابر هر 7.2 سال است.

بیایید می گویند شما با شروع از $10,000. پس از 40 سال زندگی حرفه ای است که تبدیل به حداقل $320K از دو برابر شدن 5 بار. که از یک $10,000 سرمایه گذاری.

من قصد دارم به سطح با شما. شما نمی توانید پولدار کردن فقط حقوق و دستمزد خود را. پس انداز و قرضه نمی خواهد آن را انجام دهد یا بازگشت نیست به اندازه کافی بالا برای تاثیر در طول عمر خود را.

سهام کلید هستند.

بدون توجه به درآمد شما, شما پولدار کردن سهام به عنوان طولانی به عنوان شما شروع به سرمایه گذاری اولیه و حفظ سرمایه گذاری و هرگز به فروش برساند.

هر کسی می تواند انجام این کار است. شما نمی نیاز به توان مالی ویز باید دسترسی خودی یا یک تن از زمان. من صرف چند ساعت در هر سال مدیریت نمونه کارها من. زمان و سازگار سهم شما را به یک میلیونر است.

به همین دلیل من لیستی از چیزهای ساده شما می توانید شروع به انجام از امروز پول در سهام.

بیایید حق را به آن.

بازار سهام نیست پورنو

سریعتر شما متوجه است که بازار سهام است نه شهوت انگیز, سریع تر شما شروع به ساختن پول از آن. برای 99.9 درصد از مردم سرمایه گذاری در سهام است چیزی شبیه به آنچه شما را دیدم در گرگ وال استریت. آن هم نه گوش دادن به اصطلاح "کارشناسان مالی" در اخبار کانال ها و خرید خود را به داغترین سهام این فصل است.

همه که سر و صدا. آن را نمی خواهد به شما کمک کند پول را در سهام است. موفق سرمایه گذاری در بازار سهام است همه چیز در مورد بیمار بودن و ماندن در بازار برای سال های بسیاری است.

که من به ارمغان می آورد به...

اقامت سرمایه گذاری در بازار سهام

آن را بسیار آسان به وحشت و فروش سهام در هر زمان وجود دارد یک قطره بزرگ در بازار سهام است. با این حال فروش سهام خود را در کوچکترین سقوط و یا زمانی که آنها می تواند بدترین مالی تصمیم شما می توانید.

هنگامی که بازار سقوط هر کس صحبت کردن در مورد آینده رکود و یا چه کارهایی می خواهید تنها به بدتر. من آن را دریافت کنید. روندهای نزولی در حال ترسناک است. اما به یاد داشته باشید که آنها به نظر می رسد بدتر از آنها در واقع از آنجا که چقدر آنها مورد بحث و تحليل قرار گرفت.

هنگامی که شما در حال وحشت, اول از همه یک نفس عمیق بکشید.

از سال 1900 دیده ایم برخی از حوادث واقعی شده اند وجود دارد بسیاری از دلایل برای بازار به سقوط و نمی رود:

 • رکود بزرگ
 • جنگ جهانی 1 و جنگ جهانی 2
 • جنگ سرد
 • 9/11 حملات تروریستی
 • بحران مالی آسیا
 • حباب دات کام
 • 2008 رکود اقتصادی

از طریق این بازار به رشد خود ادامه داد و در حدود 10 ٪ در سال است.

در اینجا یکی دیگر از جذاب آمار که من دوست دارم. در ماه های پس از 10% افت از سال 1900 این است که چقدر این بازار افزایش یافته است در آینده نزدیک به طور متوسط:

 • 1 ماه: -0.1%
 • 3 ماه: 7.5%
 • 6 ماه: 11.1%
 • 12 ماه: 14.6%

این چه می گوید ؟

بازار سهام همواره رفته تا در هر زمان از آن کاهش یافته است. پس نشوید هنگامی که آن پایین می رود. اعتماد چگونه قیمت سهام همواره رفتار. در واقع زمانی که آنها سعی کنید به خرید سهام بیشتر است.

توقف زمان بندی بازار

آه خدای من من شنیده ام در مورد مردم در تلاش برای زمان بازار سهام در بسیاری از مواقع.

 • "من فقط در حال انتظار برای آینده شیب قبل از خرید."
 • "من نمی خواهد سرمایه گذاری در حال حاضر به دلیل بازار سهام بیش از حد گران است."
 • "من به فروش سهام من به این دلیل که بازارهای ساخته شده تمام زمان بالا."

هر کس در تلاش است برای خرید کم و فروش بالا است. حتی مشاوران مالی همیشه در تلاش برای زمان بازار است.

قادر بودن به طور مداوم شناسایی بالا و پایین مهارت بسیار دشوار است. حتی افرادی که به صرف تمام زندگی خود را در تلاش برای تسلط بر آن نیست و در آن موفق است. آن را غیر ممکن است برای انجام به طور مداوم.

حدس می زنم آنچه در نتیجه به احتمال زیاد زمانی است که بازار سهام به یک رکورد جدید بالا ؟ بیشتر اوج! انتظار شما از دست سود بیشتر.

همان چیزی که اتفاق می افتد زمانی که بار بد هستند. بزرگترین دستاوردهای آمده پس از بزرگترین قطره. اگر شما سعی می کنید به صبر برای بازار به "همه روشن" شما از دست آنها. و شما نمی خواهد در هر نقطه نزدیک به که سالانه 10 درصد بازگشت.

در اینجا چیزی است که تعداد بسیار کمی از مردم در مورد بازار سهام است.

یک مطالعه در سال 2020 منتشر یافته است که ذهن خود را منفجر. آن را یافت که اگر شما سرمایه گذاری در بازار برای 10 بهترین روز (روز هنگامی که بازار افزایش یافت که بیشترین) بازار سهام در سال 2004 و 2019, بازده خود را کاهش یافته است که حیرت انگیز است ، برای مثال در اینجا نحوه $10,000 سرمایه گذاری رشد خواهد بود در آن دوره اگر شما تا به حال:

 • مانده سرمایه گذاری در تمام روز: $36,418 در 9 ٪ سالانه بازگشت
 • از دست رفته 10 بهترین روز: $18,359 در 4.15% سالانه بازگشت
 • از دست رفته 20 بهترین روز: $11,908 در 1.17% سالانه بازگشت
 • از دست رفته 30 روز: $8,150 در -1.35% سالانه بازگشت
 • از دست رفته 40 بهترین روز: $5,847 در -3.51% سالانه بازگشت

گم شده و فقط 10 تا از بهترین روز کاهش بازده خود را توسط بیش از نیمی از. اگر شما از دست رفته بالای 20 شما فقط در مورد شکستن حتی (در واقع شما در حال از دست دادن پول به خاطر تورم).

تلاش برای زمان بازار می تواند ویرانگر باشد. چشم پوشی از اخبار و سرمایه گذاری در هر ماه مانند ساعت ، این که شما چگونه می توان بیشتر پول.

بهترین راه برای سرمایه گذاری در سهام

شاخص بودجه.

آنها بهترین راه برای پول در سهام. وجوه شاخص قرار دادن پول خود را در شاخص مانند S&P 500 یا راسل 1000. شاخص بودجه منفعل خود مدیران صندوق نگه نمی خرید و فروش سهام به "ضرب و شتم در بازار". در واقع هدف آنها این است که به بازار است.

بسیاری از تحقیقات نشان داده است که فعال مدیران صندوق شکست مفتضحانه در حالی که تلاش برای ضرب و شتم بازار است. در واقع بیش از 90 درصد به طور فعال مدیریت وجوه موفق به ضرب و شتم شاخص است. بنابراین صندوق شاخص رویکرد به پایان می رسد تا درآمد بهتری بازگشت. آنها همچنین باید کمتر در معرض خطر از آنجا که شما در معرض به کل بازار. اگر برخی از تصادفی شرکت implodes و سهام می رود به $0 مهم نیست.

آنها نیز بسیار ساده تر را اجرا کنید تا هزینه ها پایین تر است. مالیات پایین تر بیش از حد از مدیران صندوق نیست, خرید و فروش همه زمان ها است.

شاخص بودجه واقعا یک ناهار رایگان:

 • کمترین هزینه
 • بازده بهتر
 • کاهش مالیات
 • از هیچ تلاشی
 • کمتر در معرض خطر

شما همچنین می توانید با تنوع بخشیدن به راحتی از طریق صندوق شاخص. از طبیعت کمک به آنها در تنوع اما شما می توانید یک قدم بیشتر. شما می توانید انتخاب کنید چند شاخص بودجه در سراسر بازارهای سهام ایالات متحده بین المللی سهام و اوراق قرضه. تنبل نمونه کارها مانند این به شما می دهد مقدار زیادی از حرکت صعودی و مقدار کم خطر است که فوق العاده آسان برای مدیریت.

من توصیه می کنند حداقل 90 ٪ از نمونه کارها خود را از طریق وجوه شاخص.

چگونه به انتخاب سهام فردی

من درک می کنم شما این خارش به خرید سهام فردی.

اما من قصد ندارم به sugarcoat آن است. خرید سهام است به طرز وحشیانه ای سخت است.

شانس موفقیت چیدن سهام فردی بسیار پایین است.

از سال 1926 تا سال 2015 وجود داشته است 25,782 متمایز سهام.

در طی این 90 سال بازار سهام افزایش یافت $32 تریلیون دلار در ارزش. نیمی از سود آمد از بالای 86 شرکت. 86 از 25,728! باقی مانده ثروت تولید شده توسط top 1000 سهام. که تنها 4 درصد از تمام شرکت.

شانس موفقیت با خرید سهام فردی بسیار باریک هستند. فقط 4 درصد.

به همین دلیل من توصیه با استفاده از تنها 10 درصد باقی مانده از سرمایه گذاری خود را برای خرید سهام فردی.

من انتخاب چند سهام خودم اما من آن را نگه دارید و کمتر از 10%. من به خراش سهام-چیدن خارش خوردن مقدار زیادی از فروتن و پس از آن به بازگشت به بعد.

از آن لذت ببرید با 10 ٪ از نمونه کارها خود را فقط نه فراتر از آن. نگه داشتن 90% واقعا خسته کننده است. شما پول زیادی بیشتر.

خود را به طور خودکار سرمایه گذاری

من از طرفداران بزرگ از خودکار سرمایه گذاری است. به خود و حساب های سرمایه گذاری و تنظیم یک مقدار خاص به انتقال به طور خودکار هر ماه

خودکار دستیابی به سه هدف.

شما در حال تلاش نیست که به بازار است. سرمایه گذاری در هر ماه به شما اجازه می دهد به طور متوسط سود و زیان. این همچنین باعث می شود برای نرم و صاف می گرداند. هنگامی که شما سرمایه گذاری در هر ماه اگر بازار بالا است, نمونه کارها خود را هنوز هم رشد می کند. اگر بازار کم است, شما در حال خرید سهام در مقایسه با قیمت پایین تر که در نهایت بالا برود.

شما فراموش نکنید که به واقع سرمایه گذاری است. با راه اندازی اتوماتیک, سرمایه گذاری, شما واقعا استقبال از "تنظیم آن و فراموش نکنید که آن را" استراتژی. شما با تکیه بر خود را به سرمایه گذاری. همه ما فراموش کرده ام به انجام همه چیز. با سرمایه گذاری فراموشی به سرمایه گذاری را غارت شما از بازده بیشتر از هر رکود اقتصادی خواهد شد. آیا تکیه بر اراده و یا حافظه خود را, آن را دریافت خودکار بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد آن را دوباره.

شما می توانید آزادانه در بقیه. با راه اندازی اتوماتیک انتقال به ماشه سمت راست بعد از پرداخت به شما هرگز آن را احساس می کند مانند شما تا به حال پول در وهله اول. راه اندازی و انتقالات خود را برای سرمایه گذاری و پس انداز را کنار بگذارند به اندازه کافی پول برای عمده لوایح مانند اجاره و یا وام مسکن و سپس صرف بقیه آزادانه تا ماه آینده. شما به انجام کار سخت در نظر گرفتن مراقبت از خود را در آینده با راه اندازی خودکار سرمایه گذاری در حال حاضر لذت بردن از خودتان را با زندگی خود را غنی زندگی است. خودکار سرمایه گذاری اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از در حال حاضر در حالی که تامین امنیت آینده خود را. شما می توانید آن را تمام.

اولین گام در ساخت پول از طریق سهام

مسلح با این دانش جدید, شما در یک موقعیت عالی برای پول در سهام.

اولین گام برای راه اندازی یک حساب کارگزاری برای خرید سهام و یا شاخص بودجه. ما توصیه می کنیم پیشتاز, TD Ameritrade یا وفاداری. همه گزینه های زیادی برای باز کردن حساب اول.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب