too-much-togetherness
FPG/گتی

اگر شما در حال همکاری و زندگی با کسی که در حال حاضر شانس هستند شما هرگز صرف این مقدار زمان با هم. بسیاری از ما در حال کار از خانه با مکان های بسیار کمی ما می توانید بروید. این چیزی است که ما استفاده نمی شود و هنگامی که بی تجربگی در دیدار مدت زمان محدود و دور از یکدیگر, شما در حال رفتن به آن را احساس به عنوان یک زن و شوهر — بدون در نظر گرفتن چگونه شاد و سالم ارتباط خود را تحت شرایط عادی است.

شاید شما تا به حال هیچ ایده چگونه با صدای بلند آنها بحث می تواند در طول کنفرانس تلفنی. آن را ممکن است بر روی اعصاب شما راه آنها جویدن یخ در حالی که شما در حال تلاش برای خواندن ایمیل.

در بالا از مورد استفاده قرار گرفتن به تمام هم بسیاری از ما واقعا در حال مبارزه با احساسات ما در طول این بیماری همه گیر. ما ممکن است پیدا کردن آن سخت به احساس انگیزه به کارهای انجام شده و یا برای لذت بردن از چیزهایی که ما استفاده می شود به مانند گرفتن سگ برای پیاده روی خواندن و یا پخت و پز.

فقط به خاطر اینکه شما در حال مبارزه معنا نیست که شما لازم نیست یکدیگر را دوست دارم. شما هنوز هم می توانید “مانند” هر یک از دیگر و می خواهید به معشوق به بسته خود را به صورت شش بار در روز. اما فقط در مورد شما نیاز به یک قرنطینه ارتباط, افزایش, ترسناک, مامان و مجموعه های خارج برای دریافت راهنمایی از زوج ها هستند که کار ساخت آن از بهترین آنها می توانند در حالی که در خانه گیر کرده.

یکی بسیار هوشمند زن گفت: “ما دختران و بچه ها در شب” از ” داخل خانه بعد از بچه ها به رختخواب بروید. او به آشپزخانه می رود برای تماشای هر آنچه که مستند او می خواهد و یک آبجو و من را وادار به حرکت Instagram و سازمان دیده بان براوو بدون او شکایت. بخشی از نگه داشتن ارتباط قوی است که با داشتن زمان برای خودمان.”

براوو در واقع! ما عاشق این ایده. شما را وادار به تماشای آنچه شما می خواهید او می توانید به تماشای آنچه که او می خواهد در یک اتاق جداگانه و هیچ شکایت. گرفتن زمان به تنهایی است #ضروری در این قرنطینه و فقط بودن در اتاق های جداگانه می شمارد.

یکی دیگر از زن و شوهر پاسخ با “روال پخت و پز غذاهای جدید, خارج شدن (به تنهایی و با هم).”

این مهم یادآوری است که بسیاری از ما رشد در روال; ما دوست داریم به دانستن آنچه که در آینده. آن می تواند کمک به ما در حفظ و انتظارات ما در خط و به روز ما برخی از ساختار. ما روال ممکن است پرتاب شده است shitter اما در حال حاضر ما می تواند به ایجاد امکانات جدید با ما شریک, حتی اگر این بدان معناست که آگاهانه برنامه ریزی زمان به تنهایی.

یک زن و شوهر است که سخت کوش در مورد داشتن بچه-رایگان زمان با هم: “شوهر من است که هنوز هم مشغول به کار, بنابراین گاهی اوقات من فقط ناپدید می شوند جایی در خانه هنگامی که او را به دور از بچه ها. اما ما فرار به وان آب داغ در شب برای برخی از زمان با هم. ما تا به حال به شروع به گفتن پسر ما که او نمی تواند به ما بپیوندید.”

تنظیم تاریخ ایستاده هر شب کمک کرده است این زن و شوهر که می گوید: “ما شده جلسه روزانه در 5:00-5:30 p. m. در عرشه ما با کوکتل دوباره به هم متصل. بدون بچه ها هیچ سگ فقط ما و حیاط خلوت برای بزرگم مکالمات. ما هر دو جلوگیری از آنچه ما در حال انجام در 5:00 و سر خارج است.”

این فوق العاده است برای ارتباط با بچه های بزرگتر. آنها به اندازه کافی برای شنیدن (و درک) کلمات “شما در حال دعوت نشده چرا که ما نیاز به برخی از زمان و بدون شما.”

کار از هم جدا شد با یک مضمون مشترک با خوانندگان ما و این کار برای بسیاری از زوج است. یک دیدگاه گفت: “ما جدا از یکدیگر — من در زیرزمین دفتر او کار می کند در جدول اتاق ناهار خوری. تلویزیون نمی رفتن تا زمانی که کار بیش از حد و ما را به یک پیاده روی ‘پس از کار’ به انتقال از محل کار به زن و شوهر/خانواده پس از آن احساس می کند به عنوان طبیعی به عنوان آن می تواند تحت شرایطی.”

یکی دیگر از نرم افزار-نکته برای گرفتن از طریق این روز به عنوان یک زن و شوهر بودن cooped است با نگه داشتن احساسات خود را تا آنجا که شما می توانید مانند این خواننده و همسر او: “[صرف] زمان جدا انجام هر آنچه شما می خواهم. همسر من sews در هنر و صنعت اتاق و من بازی های ویدئویی و یا کار بر روی یک پروژه است که من به ارمغان می آورد لذت. “

یکی از خوانندگان ما طول می کشد بازگشت به اصول اولیه با چیزی است که ما باید به یاد داشته باشید هر روز به خصوص در حال حاضر: “احترام و صبر و شکیبایی برای هر یک از دیگر.”

این سخت است برای شما و برای دیگر قابل شما. یک مقاله در Ideas.Ted.Com این را به چشم انداز. “بدون توجه به سن و مرحله ای از زندگی یا ظهر از ازدواج ما باید بپذیریم این واقعیت: همه ما دچار ضرر و زیان در لحظه. شما در حال. شریک زندگی خود را است” نوشته کارول Bruess. “برای برخی از ما تلفات فوری و ترسناک و حتی قبر. مردم از دست دادن شغل خود. کسب و کار خود را. و برخی از دست عزیزان و دوستان و همسایگان و یا همکاران.” این مقاله در ادامه به برجسته کردن برخی از راهنمایی های بزرگ در ماندن قوی به عنوان یک زن و شوهر مانند شروع جدید آیین با هم در طول این نامشخص زمان.

اتصال و درک شما یک تیم است که در این هم می تواند به شما صلح از ذهن — اما صرف وقت از هم جدا اگر فقط برای آویزان کردن در اتاق های جداگانه برای یک بیت با ارزش است بیش از حد. به یاد داشته باشید حتی شادترین زوج در حال تلاش برای پیدا کردن جای پای خود در این زمین جدید چرا که همه ما در حال مقابله با از دست دادن قابل پیش بینی زندگی ما می دانستند. اما ما نیز به دست آورد چیزی بیش از حد: فرصتی برای پیدا کردن راه های جدید برای ما به ارمغان بیاورد فقط کمی به هم نزدیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im