Beyoncé قطره تریلر برای 'سیاه و سفید پادشاه" یک آلبوم تصویری از آمدن به دیزنی+

Beyoncé/دیزنی+ در شنبه شب, Beyoncé تعجب-منتشر شد تیزر تریلر جدید ویژوال آلبوم "سیاه و سفید پادشاه" را به دی

توسط ETELARESANKHABAR در 8 تیر 1399
Beyonce Black Is King
Beyoncé/دیزنی+

در شنبه شب, Beyoncé تعجب-منتشر شد تیزر تریلر جدید ویژوال آلبوم "سیاه و سفید پادشاه" را به دیزنی+ ماه آینده

"یک سفر یک هدیه" Beyoncé باز تریلر ارسال شده به وب سایت خود را شنبه شب, اذیت کردن تصویری جدید آلبوم, سیاه و سفید پادشاه, میله میله برای انتشار در دیزنی به علاوه در ژوئیه 31. تریلر شرح زیر انتشار تک آهنگ جدید, "Black Parade" که منتشر شد در Juneteenth.

نوشته شده و کارگردانی و اجرایی تولید شده توسط بیانسه, سیاه و سفید پادشاه است که بر اساس موسیقی شیر شاه: هدیه منتشر شده در سال گذشته در رابطه با اکران از شیر شاه بازسازی که برای او ابراز Nala. سیاه و سفید پادشاه است بگویید داستان یک پادشاه جوان را "متعالی سفر از طریق خیانت و عشق و هویت خود" اعلام متحده است.

"شما نمی توانید پوشیدن تاج با سر خود را پایین" Beyoncé بعد می گوید: در این تریلر برای این آلبوم تصویری که از ویژگی های مهمان ویژه حضور توسط Childish Gambino, Kendrick Lamar, Pharrell, 070 تکان Tierra, ضربت سخت زدن, Jay-Z, بلو آیوی کارتر و جسی Reyez. این آلبوم تصویری را نیز از ویژگی های آفریقایی هنرمندان Wizkid, Shatta Wale Burna Boy, Mr Eazi, Tiwa Savage, Tekno, Yemi Alade, Busiswa و Salatiel.

Beyonce Black Is King
Beyoncé/دیزنی+

با توجه به دیزنی و بیانسه میاد, سرگرمی, سیاه و سفید پادشاه است یک "جشن خاطرات برای جهان در تجربه است."

"این فیلم یک داستان برای سنین که اطلاع و بازسازی در حال حاضر" به آنها اضافه شده است. "مراسم از فرهنگ و اعتقادات نسل. یک داستان چگونه مردم را به سمت چپ ترین شکسته اند هدیه ای فوق العاده و هدفمند آینده است."

Beyonce Black Is King
Beyoncé/دیزنی+

بصری خیره کننده تریلر یک انفجار از رنگ و قدرت و واقعا تصاویر متحرک اذیت کردن آنچه به نظر می رسد به یک حماسه آلبوم تصویری à la Beyoncé — که با توجه به دیزنی و پرکوود سرگرمی خواهد reimagine درس شیر شاه برای "جوان امروز پادشاهان و ملکه ها در جستجوی خود را تاج."

"این درس های بی انتها نشان داد و منعکس شده از طریق, سیاه, صدای, امروز در حال حاضر نشسته در قدرت خود" اعلام متحده است. "سیاه و سفید پادشاه است تاکید یک هدف بزرگ با شکوه تصاویری که جشن سیاه و سفید انعطاف پذیری و فرهنگ است. فیلم خلاصه بازی زیبایی از سنت و تعالی است."

Beyonce Black Is King
Beyoncé/دیزنی+

متنوع بازیگران و خدمه از صرف یک سال تولید و فیلمبرداری سیاه و سفید پادشاهبا Beyoncé درگیر در هر جنبه ای از تولید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im