چگونه برای تبدیل شدن به ارزشمند در کار خود

[محتوای جاسازی شده] [بازنویسی و اقتباس از یوتیوب تصویری: 'چگونه برای تبدیل شدن به ارزشمند در کار خود با پاملا

توسط ETELARESANKHABAR در 9 تیر 1399

[بازنویسی و اقتباس از یوتیوب تصویری: 'چگونه برای تبدیل شدن به ارزشمند در کار خود با پاملا باریک و Ramit Sethi']

Takeaways کلیدی

 • در نامشخص شرایط اقتصادی بسیار مهم برای فکر کردن در مورد ارزش خود را در محل کار
 • نشان دادن ارزش بیشتر در مورد طرز فکر شما
 • برای درخواست و دریافت استفاده می شود برای دریافت بازخورد در کار خود
 • یادگیری به جای ارزش خود را

بیایید آن روبرو هستند: بار دشوار هستند. در حال حاضر وجود دارد رکورد بیکاری همه گیر و قتل اورلئانز. با نام مستعار بسیاری نگران باشد. یکی از چیزهایی که ما اغلب در مورد استرس, حتی وقتی همه چیز عادی هستند, این است که چگونه ما به ارزش کار ما است.

که حس می کند. ما در حال بررسی نقد و حسابرسی به طور مداوم و پس از آن داده می شود را افزایش می دهد بر اساس عملکرد ما—به معنای واقعی کلمه قرار دادن یک مقدار در کار ما. و در حال حاضر که چنین نوسانات در بازار, مردم نگران تر از همیشه در مورد گرفتن گذاشته اخراج furloughed ،

در حال حاضر وجود دارد آشکار کلیشه, راه برای تبدیل شدن به ارزش کار:

 • بود برای اولین بار وارد آخرین به ترک
 • لباس برای این کار شما می خواهید این کار شما باید
 • آمار هر مهلت با کار استثنایی
 • مشارکت در بحث ها و جلسات با اطلاعات مربوط
 • یک بازیکن تیم

اما بیایید کمی عمیق تر به دو حوزه: دریافت بازخورد و یادگیری برای ارزش خود را. من می خواستم برای نوشتن در مورد یک مکالمه من با پاملا باریک نویسنده از فرار از اطاقک ملت و کارکسب و کار مربی و نویسنده است. ما تا به حال فوق العاده روشنگری گفتگو در مورد چگونه شما می توانید تبدیل شدن به ارزشمند در کار خود در حال حاضر. شما می توانید این چیزها را در ساعت بعد و شما فورا نمایشگاه ارزش بیشتری در کار خود را.

پاداش:اگر COVID-19 همه گیر شده شما نگران پول, چک کردن رایگان من Coronavirus تصحیح امور مالی خود را هدایت و محافظت از پول خود را در طول این همه گیر!

دریافت استفاده می شود به انتقادات و پیشنهادات

پاملا اولین قطعه از مشاوره به تبدیل شدن به ارزشمند در کار شما این است که به شرایط و در نظر گرفتن انتقادات و پیشنهادات شما دریافت خواهید کرد از سرپرستان یا همسالان.

او اعتراف کرد که دریافت بازخورد عظیم بود منحنی یادگیری برای او که یک مدت زمان طولانی—او استفاده می شود به از آن متنفرم. پاملا در زمینه آموزش و توسعه که در آن همه چیز او همیشه به حال یک ارزیابی به آن متصل است. و در شخصیت او بودن به نوعی از کمال او تمام 5 از 5 برای 40 نفر.

اما دو نفر را به او 3 از 5 ستاره و او را احساس خرد و ویران کرد.

شما باید درک کنند که بسیاری از افرادی که انتقادات شما به سادگی می خواهید شما می شود بهتر است چرا که آنها در مورد مراقبت از شما. در واقع من می خواهم به شک و تردید از کسی که نمی شود به شما بازخورد چرا که ممکن است این معنی است که آنها نمی را کار خود را به طور جدی به اندازه کافی. پس از آن بسیار مهم است به یاد بگیرند که چگونه به گرفتن بازخورد.

اما, آن را به همان اندازه مهم است برای مرتب سازی از طریق افرادی که در حال کینه جو—افرادی که دوست دارند به مردم را پیچ و تاب خوردن در مقابل افرادی که در واقع پتانسیل و که شما هستند و در حال حاضر به شما سخت بازخورد.

اجازه دهید یک مثال دنیای واقعی در درخواست و دریافت بازخورد. نوامبر 2011.

Pamela به نام من در نوامبر 2011 و گفت: "Ramit من می خواهید به تماس با شما. من می خواهم بازخورد خاص در این حوزه از کسب و کار من."

او جزئیات را دقیق بخش هایی از کسب و کار خود را که او می خواست نظرات خود را در. من بررسی کسب و کار خود و من به او برخی از بازخورد. در نهایت به من گفت: پاملا که قیمت بیش از حد کم است.

او بود که راه بیش از حد با ارزش برای آنچه که او را شارژ و از آن تاثیر منفی خود را با نام تجاری. آیا می دانید که چگونه پاملا در زمان بازخورد ؟

او در آغوش بازخورد چرا که او به من اعتماد و به همین دلیل او به طور خاص برای کمک به. یادگیری از پاملا نمونه ای از اعتماد به فرد به شما صادق و قابل استفاده انتقادات و پیشنهادات. سپس درونی آنچه که آنها در حال گفتن شما بنابراین شما می توانید تنظیمات و انجام بهتر دفعه بعد.

جایزه: می خواهم به نوبه خود به رویای خود را از کار از خانه به یک واقعیت ؟ دانلود راهنمای نهایی به کار از خانه به یاد بگیرند که چگونه به کار از خانه برای شما کار می کنند.

یاد بگیرید برای خودتان ارزش

اجازه دهید در حال حاضر بحث در مورد سازی-خودمان. افراد خلاق تمایل به نادیده انگارند کار خود مزمن. این درست است—من کم ارزش خودم با من $4.95 کتاب. (امروزه بسیاری از این اطلاعات در کتاب را می توان در ما رایگان منابع.)

کپی فروش است که هنوز هم آنلاین! این وحشتناک است. آن را مانند "من می دانم که شما احتمالا می تواند دریافت این به صورت رایگان, اما..." من در آن نگاه کنید و من می خواهم به استفراغ.

من از پاملا اگر او می تواند به اشتراک گذاشتن هر گونه بینش شخصی و یا بینش او بدست می خواهم از مربیگری مردم است.

وقتی پاملا شد ساخت حرفه ای انتقال در اوایل بیست سالگی خود را زمانی که او مشغول به کار بود برای شرکت او به یاد قطعه ای از مشاوره است که او از کسی که به او کمک کرد تا به فکر می کنم متفاوت در مورد سازی-خودش. پاملا بود مصاحبه در مکان های مختلف و خواسته پاملا "چه حقوق و دستمزد شما پرسید؟"

پاملا گفت: "من احتمالا باید چیزی مانند $50,000. که احتمالا خیلی خوب است."

زن گفت: پاملا "وقتی که می آید به پرداخت غرامت به خصوص اگر شما یک زن, شما باید به اتهام آنچه که بازار را تحمل خواهد کرد به خصوص در رابطه با خود مرد همسالان." و اگر شما خودتان را قادر به کشف کردن چه باید بکنید با این پول اضافی—شما می توانید آن را دور.

مرسی... پاملا داستان ضربه زدن خانه به دلیل به ما آموخته است که یک حقوق باید برابر است که شما یک مطلب مهم یا با ارزش فرد است. در حقیقت این مورد که.

ارزش نهادن به خود را در کار خود را می تواند بسیاری از اشکال:

 • ترس به صدای افکار خود را در طول جلسات
 • پس غریزه روده خود را در جهت پروژه های خود را
 • پرسیدن سوال
 • گرفتن ابتکار عمل را به یادگیری چیزهای جدید است که به شما علاقه و یا بیشتر خود را skillset
 • احترام و ارزش نهادن به افراد دیگر کار می کنند و ورودی
 • برای آنچه که شما واقعا سزاوار (چه می شود که بیشتر جبران منافع بیشتر و بهتر منابع و غیره.)

ارزش نهادن به نظرات ارزش نهادن به خودتان

من می دانم که این دو قطعه از مشاوره می تواند در حالی که به کامل است.

این نوع مانند آن چیزی که در مورد اعتماد به نفس, راست? "جعلی آن تا وقتی که شما آن را؟" اگر شما اعتماد به نفس عمل و سپس مردم فکر می کنم شما هستند با اعتماد به نفس. سپس یک روز شما به سادگی با اعتماد به نفس.

اگر شما نوع از کسی که فکر می کند آنها نامرئی و یا غیر ضروری, من یک چالش برای شما: در جلسه بعدی خود را به یک نقطه. آن را حتی نمی نیاز به چیزی خاص. فقط به کمک یک فکر یا ایده برای جلسه بعدی. ببینید که چگونه آن را احساس می کند. سپس عادت از آن و خیلی زود شما را منجر ایده های به جای واکنش به آنها را.

آیا ارزش بازخورد خود را برای اعطا شده—مقدار زیادی از مردم از طریق کار خود را روز به فکر که آنها کمک نیست و هر چیزی که امنیت شغلی است که همه در خطرند. نگاهی پاملا مشاوره زیرا او یکی از باهوش ترین مردم من می دانم. من به شما قول می دهم که اگر شما این را به قلب مردم شروع خواهد شد به ارزش شما و کاری که شما انجام دهد.

آیا می دانید درآمد بالقوه خود را?

من پتانسیل درآمد مسابقه و دریافت گزارش های سفارشی خود را بر اساس نقاط قوت منحصر به فرد و کشف چگونه برای شروع به ساختن پول اضافی در عنوان کمی تا یک ساعت.

شروع مسابقهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن