چگونه ‘کش’ استراتژی من کمک می کند تا نگه سرد من زمانی که بچه های من در حال از دست دادن آن


Emotional-Co-Regulation-1
کتی Muhammad/Instagram

یک شب هفته گذشته, من پیدا کردم خودم را نشسته در اتاق خواب من در تاریکی, پرستاری کودک من با اشک ریختن را به من داد. آن را به حال شده است در یک روز. من معمولا دلپذیر و مطیع کودکان و نوجوانان با داشتن یک روز سخت و پر از احساسات است. آنها به نظر می رسید به تغذیه کردن هر یک از دیگر انرژی منفی است. کسی بود یا گریه یا فریاد یا عصبانیت stomping در تمام طول روز طولانی است.

من مغز بالغ می دانستند که آنها فقط خسته و غرق شده است. ما رشته در خانه با هم در میان جهانی از همه گیر. مدرسه لغو شد, همه چیز بسته است و هیچ چیز مانند آن بود که دو ماه پیش.

اما ندبه و ناله و مبارزه باعث شده چیزی در من است که بعد. همه از من مدرن, آرام, متصل, تکنیک های فرزند پروری پرواز از پنجره سمت راست. من در حال حاضر اضطراب و سرخوردگی و ضعف و بد خود را بعد از من فرستاده شده بیش از لبه.

مشاهده این پست در Instagram

من در زمان این عکس در بیمارستان روز بعد از من کودک من. من استخوان-خسته. من گریه شده بود. من کاملا سر در گم به خاطر من بود. من فقط نمی دانند که چگونه من می تواند که خسته شده و هنوز هم در حال حرکت است. در آن 3 هستم. من شستشو پمپ قطعات در یک حوضه در بیمارستان ، همه چیز صدمه دیده است. من زایمان ساق پوش, رنگ آمیزی شد با شیر مادر و فرمول و خون. من نیاز به یک حمام. من نیاز به خواب. من نیاز به می دانم کار سخت و درد مشقت بار خواهد بود که ارزش آن. من در زمان این عکس چون زمانی که من در آینه نگاه کرد من نه تنها از دیدن خودم. من تو را دیدم هر زنی که تا به حال بوده است چند روز به مادری به طور همزمان وجد آمدیم و غیرممکن خسته. وقتی دیدم خودم را در آینه من تصور رنگین کمان از چهره مادران جدید در سراسر زمان و تاریخ سراسر جهان در هر گوشه ای از هر تمدن از زمان شروع شد. من به تنهایی در این اتاق اما من اشک من, شادی, امید من, ترس من…آنها اتصال من به میلیون ها نفر از مادران دیگر که صادقانه می گویند “من شما را ببینید. من شده است وجود دارد. ما همان است.” بسیار وجود دارد عدم swirled به کاملا قریب به اتفاق عشق و قدردانی از اوایل مادری. استقبال از یک روح جدید به وجود جادویی است. اما حتی تماشای رویاهای خود را wildest می پیوندند می تواند با درد و ناامیدی و از دست دادن و اضطراب است. این روز های اولیه هستند و فقط سخت است. بنابراین سخت است. و آنها به ارزش آن است. در نهایت. من می دانم که به خاطر این است که من اولین بار. من شفا از این دو بار قبل از. و من دوباره آن را انجام دهد. در حال حاضر من در فضای سخت است. هیچ. من در آغوش سخت است. دعوت از سخت به این فضا که دانستن آن است که فقط بخشی از این فرایند است. این روز باستانی و مقدس است. آنها یک موضوع است که بافت مادران با هم. زنان زندگی می کردند از این طریق از زمان بسیار قدیم. ما برای زنده ماندن. ما در حال تغییر است. ما ظهور از این روز های سخت است و ما بهتر است. قوی تر است. آماده برای بقیه از آن. این نوع سخت است که یک جنین. به جای مبارزه با آن, من با اجازه دادن به انجام کار خود را. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید که من تبدیل شده است.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط کتی Hamed (@katiecloydblog) در

شروع کردم به فریاد. آخه من از نوع یک با صدای بلند shouty مادر برای شروع, اما این چیز دیگری بود. من فقط پارس کردن سفارشات مانند یک کل, سراخ کون, در حالی که من کمی عصبانی هیولا stomped در اطراف و شکایت کرده است.

جای تعجب نیست, از دست دادن گه من نیست در واقع ایجاد آرامش بیشتر تنظیم صفحه اصلی. آن را فقط همه چیز بدتر است. شوهر من و ما نوزاد دختر فقط خیره در حیرت در حالی که مامان و پسر خروشان و فریاد زد: ما راه را از طریق خواب.

پس من عقب نشینی به اتاق من به گریه و احساس وحشتناک است.

صبح روز بعد من در زمان یک دقیقه با هر یک از آنها به اذعان کرد که ما تا به حال یک روز سخت. من به آنها گفتم که آنها هنوز هم خوب است حتی زمانی که من ناراحت در آنها. من عذرخواهی کرد که مادر بهترین من می تواند و به آنها وعده یک روز بهتر. من حتی خواسته قدیمی ترین من اگر ما می تواند بحث در مورد اینکه چرا او چنین سخت دیروز اما خیلی دیر شده بود. او نمی به یاد داشته باشید کنه یا نمی تواند آن را به کلمات پس از این واقعیت است. من از دست رفته من شانس این زمان.

این نیست که چگونه زندگی ما معمولا به نظر می رسد.

من کاملا در هماهنگی با بچه های من’ احساسات. پس پسر من می تواند صحبت می کنید ما در حال گفتگو در مورد بزرگ احساسات. ما همیشه صحبت همه فرزندان ما را از طریق همه چیز ما ارج نهادن به این واقعیت است که آنها در حال تمام افراد از بدو تولد. ما نمی خجالتی و دور از احساسات سخت و ما بدست خیلی خوب در کمک به بچه های ما حرکت بزرگ احساسات. ما در زندگی به طور منظم, روز مثل این چند و دور بین.

اما این نیست که ما در زندگی به طور منظم آن را در طول زندگی جهانی همه گیر. ما با هم در همه زمان هاو احساسات ما همیشه فقط کمی اوج. این است که یک محیط کامل برای بچه های من بزرگ احساسات را به دنبال خود من است. چون من همیشه عامل در کمی ناراحت کننده دولت این روزها آن را به عنوان بسیار به عنوان آن معمولا برای من ارسال فزاینده.

ممکن است آن را قابل فهم برای من اما من تا رشد کرده و بچه ها بچه ها هستند. این کار من به طور فعال به دنبال کردن راه برای مطمئن شوید که آنها را وادار به کشف بزرگ خود احساسات و بدون هیچ گونه نگرانی که وجود دارد خواهد بود یک عکس العمل (یعنی مادر عمل می کنند مانند یک جیغ, حرکت تند و سریع پس از آن عذرخواهی می کنیم و شاید گریه. واقعی سالم است.)

من می دانم که من می توانید انجام دهید بهتر و متخصص پیشنهادات می تواند کمک کند.

دکتر مارک Brackett, مدیر مرکز ییل برای هوش هیجانی و نویسنده اجازه به احساس: باز کردن قدرت از احساسات برای کمک به بچه های ما به خودمان و جامعه ما رشد توصیه می کند حفظ مخفف “حاکم است.”

حاکم مخفف Recognize, Understand, L, هابیل, E, xpress Regulate. شما می توانید با استفاده از این استراتژی برای درک بهتر احساسات خود و همچنین برای هدایت مکالمه برای کمک به بچه ها کشف احساسات خود را. این خواهد کشت توانایی خود را به کار را از طریق بزرگ احساسات خود را پایین خط.

این نرم افزار infographic توضیح می دهد که آنچه حاکم به معنی و نحوه پیاده سازی آن در زندگی خود:

عاطفی و مقررات سخت ترین و مهم ترین چیزی که برای تدریس به بچه های ما.

آنها باید یاد بگیرند که چگونه به خوبی به اندازه کافی در طول احساسات بزرگ به موفقیت کامل وظایف لازم و حل مشکلات. هیچ کس در دنیا است دانستن اینکه چگونه خود را به عقب از لبه های عاطفی بحران. ما باید برای تدریس به کودکان ما چگونه به مقابله با احساسات و این بدان معناست که ما باید به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار بیش از حد.

بچه های ما نیاز به دانستن است که هیچ نتیجه برای داشتن احساسات و آنها می توانند یاد بگیرند که چگونه به کار و راه خود را به یک کنترل احساسات است. اگر آنها می دانند که بزرگ احساس موقت است, این می تواند احساس کمتر خسته کننده.

مهم ترین چیز این است که فقط وجود داشته باشد. احساس نمی مانند شما همیشه باید به شفاهی شرکت و یا پیدا کردن یک راه حل است. بی سر و صدا نشستن با کودک خود و یک مدل از آرامش. گاهی اوقات خود را به حضور اطمینان بخش می تواند به اندازه کافی به راحتی کودک خود را از طوفانی خلق و خوی.

اگر در حال حاضر کافی نیست و عملی استراتژی کمک می کند.

زرق و برق شیشه می تواند مفید برای بچه های کوچک. برخی از کودکان به خوبی پاسخ تمرینات تنفسی مانند نگه داشتن دست خود را و به آرامی “باد کردن” هر انگشت مانند یک شمع تولد. شمارش می تواند مفید باشد ، من یک بار دیدم یک مادر درخواست کودک خود را چگونه عصبانی او در یک مقیاس از 1 تا 10. زمانی که کودک جواب داد: “هشت” او از او خواست به تعداد پایین از هشت مصرف تنفس عمیق بین هر شماره. در زمان او ساخته شده آن را به یک, او قادر به صحبت کردن با او در مورد مشکل خود را. وجود دارد بی پایان آرام کردن استراتژی است که ممکن است کار می کنند بنابراین اگر یکی از اولین بار شما سعی می کنید نیست, پاسخ برای بچه های خود را, شما می توانید سعی در نگه داشتن تا زمانی که شما پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار.

البته یک مدل از آرام دشوار است AF هنگامی که بچه های خود را در حال اقدام و احساسات خود را به دنبال کت و شلوار. پدر و مادر گاهی اوقات نیاز به استراتژی های بیش از حد. مهم ترین چیز این است که برای آگاهی از زمانی که ما در حال رفتن به سمت ناسالم صفحه نمایش احساسات و معکوس دوره قبل از ما خارج از کنترل است.

زمانی که من احساس می کنم من دندانها فک و من شروع به احساس می کنید عصبانی و متشنج من می دانم که آن زمان برای من به تنهایی. اگر من را از 2 یا 3 دقیقه با خودم به خودم یادآوری کنم که بچه های من هستند و به تمرکز بر روی آنچه که من در مورد آنها را من بیشتر احتمال دارد به احساس آرامش قبل از اینکه من سعی کنید به تعامل با آنها. کلمات مهم و هنگامی که صحبت من به خودم در مورد فرزندان من در راه مثبت من احساس مثبت نسبت به آنها.

من می دانم که من می توانم انجام داده اند بهتر است زمانی که پسران من’ پیچیده عاطفی بعد از گرفتن بهترین من. من یک مادر به مدت هفت سال و من می دانم که بهتر است. من ابزار در جعبه ابزار, و من آنها را استفاده نمی کند. من نمی تنظیم خودمپس من شکست خورده برای کمک به بچه ها تنظیم خود را. آنها نمی یاد هر چیزی که در آن روز چون من نیست نگاهی هم به آنها آموزش دهد.

یکی دیگر از بخش مهمی از این پازل بخشش است.

وجود دارد هیچ دلیلی برای خودم ضرب و شتم تا پس از این واقعیت است. بچه ها من همیشه بزرگ دیگری احساس و من می توانید انجام دهید بهتر است دفعه بعد. من همیشه عذرخواهی می کنیم زمانی که من از دست من سرد تا بچه ها من می توانید ببینید من مدلسازی این رفتار.

حتی اگر شما هرگز فکر نمی کردم زیاد در مورد این در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای شروع است. ما صرف زمان بیشتری را با کودکان و نوجوانان ما بیش از هر زمان و فرصت برای کمک به بچه ها با self-regulation فراوان هستند. اگر شما در میانهی شب شده است چشم در خود تنظیم, آن را خیلی دیر نیست که برای هر دو. شما می توانید هنوز هم کار در حال بیشتر بیمار عمدی و احساسی, هوشمند, و آن را بریزد پایین به بچه های خود را.

“مغز یک کودک است که هنوز پلاستیک می گوید: “دکتر Brackett. “لحظه به لحظه شما شروع به تنظیم احساسات خود را بهتر مغز خود را تغییر خواهد کرد به منعکس کننده که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>