چگونه به تازگی تشکیل شده مد سیاه و سفید شورای کار را به تنوع و پاسخگویی به صنعت

با خیلی از ملی گفتگو حول نژادی و بی عدالتی در دو مد بالا بازیکنان در حال رهبری یک ابتکار عمل برای پیشبرد تنوع

توسط ETELARESANKHABAR در 7 تیر 1399

با خیلی از ملی گفتگو حول نژادی و بی عدالتی در دو مد بالا بازیکنان در حال رهبری یک ابتکار عمل برای پیشبرد تنوع درون جهانی در صنعت مد.

شرکت تاسیس شده توسط وگ نوجوان editor-in-chief لیندسی مردم واگنر به همراه روزنامه نگار و مشاور Sandrine چارلز سیاه و سفید در مد شورای سازمان اختصاص داده شده به مبارزه با نژادپرستی با استفاده از معیارهای قابل اندازه گیری. متشکل از 400 سیاه سردبیران سبک مدل ها و مدیران گروه این است که به دنبال همکاری با شرکت ها در سراسر مد برای یک دوره حداقل سه سال که در طی آن این شرکت ها خواهد شد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد کارکنان نمایندگی. این اطلاعات به نوبه خود توان مورد استفاده برای ایجاد یک "شاخص کيفيت نمره" است که می تواند آزادانه به اشتراک گذاشته.

پس از مدل مشابه ابزار مورد استفاده توسط کمپین حقوق بشر نمرات را وارد می شود به سالانه, عمومی گزارش کارت از انواع با تکرار برای اولین بار مجموعه ای برای انتشار در ماه ژوئن 2021. هدف آن است که برای کمک به مارک های مد افزایش به مناسبت جایگزین انصراف از فرهنگ مسئولیت پذیری فرهنگ است.

در یک ایمیل به Robb Report, چارلز گفت که قرار دادن این شورا همراه بود "کار عشق" اما تا کنون همه چیز به دنبال بسیار امیدوار کننده برای تلاش های جدید. "قبل از راه اندازی ما فقط نهایی این طرح و شروع تعامل" چارلز گفت. "پس از اعلام این هفته ما در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با دو مقدار از مارک ها و شرکت های که مشتاق به شرکت در راه حل های مبتنی بر برنامه نویسی."

در یک هم افزایی حرکت با ایجاد آن شاخص این شورا همچنین جمع آوری و انتشار یک پایگاه داده های دیجیتال از استعداد است. این ارائه خواهد شد آماده ساخته شده از منابع برای شرکت های بزرگ به دنبال تنوع بخشیدن به لیست خود را از کارکنان بالقوه است. فصلنامه جلسات و رویدادهای دیگر را به عنوان فرصت های شبکه برای اعضای گروه و کمک به تقویت حس همبستگی.

این بدن از استعداد نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای یک کسب و کار است که به مدت طولانی تلاش برای مذاکره آن روشنفکر شهرت با آن انحصاری واقعیت است. علامت های تجاری عمده ای در سال های اخیر به ویژه گوچی و پرادا را منتشر کالا که با مته سوراخ شباهت قابل توجه به blackface و با تجربه عمده واکنش به عنوان یک نتیجه. هر دو ایتالیایی مارک رفته اند تا آنجا که برای ایجاد داخلی تخته برای تنوع و شمول امید برای جلوگیری از خشم عمومی در آینده است. اما این همه begs سوال: اگر این برچسب به سادگی استخدام با استعداد تر و سیاه مردم در وهله اول خواهد هر گونه دردناک اشتباه رخ داده و در همه ؟

"بزرگترین چالش این است که برای ادامه حرکت" چارلز گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد چه موانعی ممکن است ایستاده در این شورا راه است. "شده اند وجود دارد موارد که در آن قبل از مردم را بسیج برای تغییر. تفاوت در اینجا است که ما باید سازمان یافته و برنامه ریزی شده کوچک شده و تست گام برای رسیدن به موفقیت برای نیازهای ما همسالان."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن