چگونه نوجوانان در برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس

Alistair برگ/گتی این بی سابقه ای بار و ما همه تلاش. مانند هر پدر و مادر من نگران تاثیر این بیماری همه گیر

توسط ETELARESANKHABAR در 3 اردیبهشت 1399
Teens-Dealing-Coronavirus
Alistair برگ/گتی

این بی سابقه ای بار و ما همه تلاش. مانند هر پدر و مادر من نگران تاثیر این بیماری همه گیر در بچه های ما. من نگران بچه های کوچک که ممکن است به الگوهای تکامل. من نگران ابتدایی-سن بچه ها که آگاه هستند از آنچه می گذرد اما واقعا آن را درک. اما در حقیقت می شود گفت من نگرانی بیشتر در مورد نوجوان کودکان و نوجوانان.

بر خلاف بچه های جوان تر که بیشتر وابسته به پدر و مادر, نوجوانان در مرحله رشدی است که باعث می شود آن را سخت برای مقابله با اجتماعی فاصله مورد نیاز در حال حاضر در محل. برای یک, خود را قشر نیست به طور کامل توسعه یافته به طوری که آنها بیشتر مستعد ابتلا به ضربه گیری – مانند گرفتن خودرو را غیر ضروری سفر به فروشگاه. روانشناس میشل Drouin Ph. D. همچنین اشاره می کند که آنها در "هویت تشکیل" مرحله توسعه که بدان معنی است که آنها به احتمال زیاد به تست مرزهای آن را که بسیار سخت تر برای آنها را به درک اهمیت نمی بازی انتخاب کنید تا بازی بسکتبال با دوستان خود را در پارک کردن در خیابان.

علاوه بر دوستی خود را مهم تر تبدیل شده است و آنها نیاز به زمان دور از پدر و مادر خود – چیزی که آنها در حال گرفتن مقدار از زمانی که کل خانواده قرنطینه در خانه برای هفته ها در پایان.

تعاملات و حتی "فشار همسالان" ما اغلب نگاه بسیار منفی بر – واقع بسیار مفید است. "این واقعا جالب است که ما به عنوان افراد بزرگسال در جامعه اغلب زمینه دوستی بیشتر به عنوان یک مزاحمت و حواس پرتی به جای آنها ارزش است که آنها واقعا سزاوار" Jaana انجام یک روانشناس تکاملی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس گفت: اقیانوس اطلس.

این سالم و ضروری فرد در تعاملات پاک شده از ما در زندگی در حال حاضر با توجه به اجتماعی فاصله. آنها قادر به چت با همکلاسی خود را در راهرو. آنها نمی توانید بگویید جوک (که اکثر آنها تا حدودی نامناسب) در حالی که خوردن یک ساندویچ در ناهار جدول. آنها نمی توانند بحث زباله هر یک از دیگر بیش از یک بازی دوستانه بسکتبال بازی در پارک کردن در خیابان. FaceTiming یک خانه, پارتی چت گروهی و یا مجازی بازی های ایکس باکس هم همه گزینه ها در دست نیست کاملا همان چیزی که.

آنچه که ما در حال حاضر در حال رفتن را از طریق بدون شک رفتن به یک جدی و ماندگار بر همه ما. چند تن از کارشناسان در واقع باید گفت که آنچه که ما در حال رفتن را از طریق هر دو غم و اندوه و تروما است. اما از آنجا که نوجوانان گاهی اوقات عدم توانایی بیان احساسات خود را, آنها ممکن است از این ابزار برای برقراری ارتباط و یا درک آنچه آنها احساس. من را درک نمی کنند و نیمی از آنچه که احساس می کنم در حال حاضر.

بله من نگران من نوجوان پسر. من نگران همه است.

جای تعجب نیست که یک بررسی انجام شده توسط حس مشترک و بررسی میمون یافت که این بیماری همه گیر است که با داشتن یک تاثیر بزرگ در نوجوانان. هشت نفر از 10 ساله گفت: آنها به دنبال اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از نزدیک و بیش از 60 درصد گفت: آنها نگران هستید که آنها و یا کسی در خانواده خود را به معرض ویروس و یا که در آن خانواده خود را تحت تاثیر قرار توانایی برای به دست آوردن یک زندگی.

این نظرسنجی — که شامل 849 ایالات متحده نوجوانان سن 13 تا 17 و انجام شد از مارس 24 به تاریخ 1 آوریل سال 2020 – همچنین نشان داد که نوجوانان از رنگ به احتمال زیاد نگران قرار گرفتن در معرض به کروناویروس و پتانسیل اقتصادی تاثیر این بیماری همه گیر در خانواده خود را.

با وجود بهترین تلاش های خود را از راه دور یادگیری به عنوان تابعی که ممکن است آن را فقط همان است. (فریاد به معلمان: ما می دانیم که شما در حال لگد زدن و احساس درد از این تا آنجا که دانش آموزان خود را).

"کار از خانه بدتر است که من نمی مراقبت به اعتراف من عادات کار از خانه هستند. من به راحتی قادر به بدفع الو قت گذراندن در خانه و داشتن کلاس در بستر است بهترین ایده است. به علاوه من دیگر می توانید یک در یک کمک به معلمان ارائه در صورت نیاز" لاریسا از کالیفرنیا گفت: نیویورک تایمز.

حس مشترک/بررسی میمون بررسی نشان داد که 56 درصد از دانش آموزان نگران بودند نه با نگه داشتن مدرسه خود را و است که 55 درصد بودند نگران با نگه داشتن فعالیت های فوق برنامه.

تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس را در (و همه ما برای آنچه که مهم) بستگی دارد یک معامله بزرگ در شرایط فردی. برای بسیاری از نوجوانان از راه دور آموزش کنون بیشتر به چالش کشیدن و زیان آور نسبت به دیگران به دلیل عدم وجود فن آوری و یا موانع زبان. به همین دلیل حس مشترک را راه اندازی کرده همراه با رسانه های مختلف و شرکت های فن آوری باز مدرسه با یک هدف از ساخت مطمئن شوید که هر خانواده برابر دسترسی به پهن باند دسترسی به اینترنت است. این کمپین خواهان در کنگره به صندوق و دستگاه های خدمات اینترنت, بنابراین آن دسته از دانش آموزان بدون دسترسی به چنین فن آوری نیز می توانند از راه دور و یادگیری در حالی که مدارس تعطیل هستند.

یکی مثبت از این بررسی این است که بسیاری از نوجوانان به نظر می رسد به دنبال به بیشتر منابع قابل اعتماد برای اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر. تقریبا نیمی از نوجوانان گفت: آنها گرفتن اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در درجه اول از, اخبار سازمان های, در حالی که 37 درصد گفت: آنها گرفتن اطلاعات در درجه اول از خانواده یا معلمان. تنها 11 درصد به دنبال رسانه های اجتماعی شخصیت یا اثرگذارندهها برای اطلاعات.

"نوجوانان در حال مصرف coronavirus تهدید جدی ترین نگرانی در مورد تاثیر بر خانواده و نهایت چند اجتناب اجتماعی فاصله," جان کوهن رئیس تحقیقات افسر در SurveyMonkey گفت: در آزادی مطبوعات. "هر چند بسیاری از نوجوانان در حال نگه داشتن در تماس با دوستان و معلمان با استفاده از تکنولوژی بیش از چهار در 10 می گویند آنها بیشتر احساس تنهایی و کمتر متصل از حد معمول—یک مورد شاخص برای پدر و مادر و معلمان به مانیتور که این وضعیت همچنان گشوده است."

گی نیست فقط نگران; آنها تنها بیش از حد. چهار در 10 ساله – 49 درصد از پسران و 36 درصد از دختران — گفت: آنها احساس "تنهایی بیشتر از حد معمول" در حال حاضر. اما نوجوانان انعطاف پذیر, کاردان و خلاق است. بسیاری از آنها را (83%) پیام کوتاه هستند اما برخی نیز گفت: تماس های تلفنی به آنها کمک کند در تماس باشید. (و یا اگر شما مثل پسر من و دوستان خود را به آن را بیشتر احتمال دارد به FaceTime بیش از یک تماس تلفنی.)

ما در حال رفتن را از طریق بسیاری در حال حاضر. آن را نه تنها از دست رفته نقاط عطف – فارغ التحصیلی و حافظه های فوق و مسابقات ورزشی – اما روز به روز در فرد تعاملات آنها نیاز به عنوان به خوبی. بنابراین اجازه دهید با ما و خودمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im