چگونه یک طراح بازگشت به ریشه های خود را به Reimagine این نور پر هوستون خانه کشیش


اطاق نشیمن. صندلی است که همه از ایجاد minotti و لامپ توسط سرژ Mouille. مجسمه سازی است که توسط ریچارد مک دونالد.

زمانی که طراح داخلی نینا Magon خریداری یک خانه در Piney Point محله هوستون او فکر کرد که ممکن است آن را خالی از سکنه. “انرژی وحشتناک بود,” او می گوید Robb Report. “زمانی که من تیم رفت و در آنجا به اندازه گیری آنها می ترسم. آن را به طور کامل اجرا خواهد شد spiderwebs در همه جا.”

به عنوان بنیانگذار و مدیر خلاق کانتور, طراحی داخلی خانه بود و به سختی او را برای اولین بار بازسازی, اما مطمئنا آمد با مجموعه خود را از چالش است. Magon و خریداری جای چون او را دیدم بالقوه آن: خانه بودند سقف بالا, زیبا, قالب, قاب چوب و ستون. به جای اشک همه چیز را و از ابتدا شروع می شود او تصمیم به کار با این مزیت نه در برابر آنها. اما در حالی که Magon را skillset به معنای او می تواند به آسانی تبدیل 11,000 فوت مربع سنتی خانه کشیش به دلخواهی عقب نشینی بد پرنیان بیش از یک رنو می تواند تعمیر.

که Magon تبدیل به یک هنر بود که بخشی از هند, میراث, یکی که پدر و مادر او صادقانه پایبند به در خانه خود را: Vastu شاسترا هند سیستم معماری شبیه به عمل چینی فنگ شویی. Magon حال اجرا برخی از Vastu شیوه های قبلی خود در خانه مشاوره از پدر و مادر و یک Vastu استاد: پس از یک کشمکش پول مشکل, مثلا, استاد پیشنهاد حرکت کردن پنج پا را به سمت راست به خاطر پول بود “پرواز کردن درب.” پس از او, او منابع مالی تثبیت شده است.

Nina Magon, Houston, Interiors

اتاق اصلی. Magon نگه اصلی ستون ها و قاب چوب و افزود: ایجاد minotti مبلمان برای ایجاد یک اروپایی مدرن احساس می کنید. نقاشی اصلی توسط Joan Miró. کانتور طراحی داخلی

طراحی مجدد یک خانه جدید با Vastu اما ثابت کرد کار سخت تر است. زمانی که Magon آورد و متخصص به خانه جدید او نقشه برداری کل محل را در یک شبکه پیچیده از 16 جهات مختلف. “ما تا به حال به حرکت کل اتاق خانواده به جایی که در آشپزخانه بود و حرکت آشپزخانه که در آن اتاق خانواده بود,” او می گوید. “سپس ما تا به حال به حرکت استخر زیرا می تواند وجود داشته باشد هیچ منبع آب وجود دارد. آن بود که بسیاری از تغییرات معماری. اگر شما واقعا می خواهید برای دریافت به Vastu و سپس شما نمی توانید حتی با قرار دادن رنگ ها در مناطق خاص. ما نمی رفتن که دور.”

Nina Magon, Houston, Interior Design

این که ویژگی های گاگناو لوازم. کف آشپزخانه ساخته شده از Cosentino سنگ مرمر حلق آویز لامپ از Gallotti&Radice و صندلی Molteni&C.

به عبارت دیگر Magon نمی تکیه بر Vastu به خانه جدید خود ، او همچنین جلب بر او احساسات خود honed در طول سال تهیه و به جلو فکر کردن فضای داخلی برای بسیاری از مشتریان. اولین گام این بود که اجازه دهید نور در. این خانه در اصل بازیگران در کرم رنگ گچ که Magon احساس ساخته شده داخلی نگاه مبهم و تاریک. او و تیم او رنگ تقریبا در هر اتاق سفید رنگ و تغییر تمام چراغ ها را روشن تر لامپ های LED. نتیجه این است که یک روح نشینی با مقدار زیادی از نور طبیعی به طوری که در طول روز شما به سختی حتی نیاز به روشن کردن چراغ.

اتاق نشیمن که ویژگی های دیدنی و جذاب قفسه بندی واحد Eggersman.

هنوز خانه احساس بیش از حد سنتی برای Magon. به جای به طور کامل آن را تغییر دهید, او تصمیم به نگه داشتن قاب چوب و ستون در اصلی اتاق خانواده به عنوان اصلی قالب. او با این ویژگی ها و نه در برابر آنها را به روز رسانی خانه با مبلمان از ایجاد minotti, Riva, B&B Italia, Flexform و ایتالیایی دیگر برندها برای ایجاد یک اروپایی مدرن احساس می کنید.

Nina Magon, Interior Design, Houston

اتاق خواب استاد. بستر از B&B Italia و منطقه صندلی به یک صندلی توسط Meridiani و یک میز قهوه با Molteni&C. نیمکت و پایان جدول Gallotti&Radice. کانتور طراحی داخلی

“تا به حال ما حذف همه چیز خانه را بدون شخصیت به آن” او می گوید. البته خانه را بدترین صفت شخصیت خود—انرژی منفی—است, تاریخ باستان, با تشکر از Magon کار با Vastu شاسترا. “من هیچ مشکلی در این خانه در حال حاضر. من از احساس نمی ترسم.”

مشاهده بیشتر Magon را در خانه کشیش زیر:

Nina Magon, Houston, Interior Design

استاد حمام با سنگ مرمر از Porcelanosa و Cosetino. کانتور طراحی داخلی

Nina Magon, Houston, Interior Design

اتاق ناهار خوری. یک جدول پویا توسط Karim Rashid برای ریوا محور; این صندلی ها از B&B Italia. به حق مجسمه ای توسط الکساندر Krivosheiw. کانتور طراحی داخلی

Nina Magon, Interior Design, Houston

این مطالعه که رنگ یک خاموش و خاکستری رنگ برای ایجاد یک cozier پرنیان. این صندلی و فرش هر دو از Fendi, و جدول Meridiani. کانتور طراحی داخلی

Nina Magon, Interior Design, Houston

طبقه پایین اتاق بازی ویژگی های یک پرتقال صندلی سالن از Zanotta و یک لامپ جدول Davide Groppi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>