برقی '63 مرسدس بنز? چگونه یک انگلستان راه اندازی آوردن ماشین به صفر-انتشار در آینده

مرسدس-بنز 230 SL تولید شده از سال 1963 از طریق 1971 و معمولا به عنوان "بتکده" شناخته شده است برای باز صدر, وزر

توسط ETELARESANKHABAR در 1 اردیبهشت 1399

مرسدس-بنز 230 SL تولید شده از سال 1963 از طریق 1971 و معمولا به عنوان "بتکده" شناخته شده است برای باز صدر, وزرق برق, دو جناق سیستم تعلیق جلو و مثل اکثر ماشین های کلاسیک از آن دوران به طور کامل سازگار با محیط زیست اعتبار. که جایی است که یونی اتومبیل می آید.

تبدیل زیبا, قدیمی, اتومبیل به برق مدل جدید شرکت است که زاییده افکار بر اساس UK-سابق-fintech کارآفرین جاستین Lunny. او و تیم خود را خریداری کرده اند تا مدل های کلاسیک از جمله نوع E-Jaguars, پورشه 911s و مرسدس بنز مصاحبه مطبوعاتی با هدف ارائه آنها را به عنوان صفر تولید گازهای گلخانه ای نمونه.

اولین مدل را در جاده ها در ماه ژوئن هزینه از $200,000 برای, برای بتکده $300,000. مشتریان می توانند درخواست خود همه چیز را از وگان چرم برای صندلی گرم و تطبیق توشه. برای کسانی که نگران هستند که ارزش کلکسیونی دور گرفته شده است این روند به طور کامل برگشت پذیر با موتور روکشی در Perspex (مارک نسخه از شیشه اکریلیک) برای مالک به انجام به عنوان آنها آرزو. این ماشین نیز می توان با دست چپ دیسک و حمل می شود در سراسر جهان.

An electric version of the Mercedes-Benz "Pagoda" by Ionic Cars.

یک نسخه الکتریکی از مرسدس-بنز "بتکده" توسط یونی اتومبیل. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از یونی اتومبیل.

"من عاشق ماشین همیشه بوده است می گوید:" Lunny. "هنگامی که من بچه بودم هر چند من شروع به دنبال در اتومبیل های الکتریکی و تولید گازهای گلخانه ای شد برای من مهم تر است."

منطق این است که بسیاری از این گاز guzzling پیر darren gould غیر قابل استفاده خواهد بود با توجه به تولید گازهای گلخانه ای قوانین در 15 سال یا بیشتر, و او را دیدم یک شکاف در بازار برای کسانی که می خواستم منحصر به فرد مدل بدون سنگین نگهداری.

"این است که برای افرادی که عاشق این ماشین اما هرگز جرأت به خود آنها شاید آنها نمی خواهند زحمت چک کردن روغن در نوارها—آنها عاشق این ایده از بودن در یک دیده می شود اما نه مالکیت چالش های کلاسیک. با این وجود هستند راحت تر به دسته عناصر مانند احیا کننده ترمز و بدون چرخ دنده."

An electric version of the Mercedes-Benz "Pagoda" by Ionic Cars.

مشتریان می توانند درخواست خود همه چیز را از وگان چرم برای صندلی گرم و تطبیق توشه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از یونی اتومبیل.

اتومبیل در حال تبدیل بیش از یک دوره تقریبا شش ماه در انگلستان در غرب کشور. یونی را در ابتدا با تولید حدود سه هر ماه هر کدام با توانایی پوشش 160 مایل در هر بار. با توجه به Lunny, که, کامل, محدوده "به صورت ظاهر به Michelin ناهار و بازگشت." حداقل جایی که او زندگی می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب