چگونه هیچ مردی پیاده روی به تنهایی است که به سرعت تبدیل شدن به یک پیشرو مثال برای اخلاقی مردانه

یکی از درس به بیرون آمدن از Covid-19 یک یادآوری به موقع است که کوچک می تواند توانا. در حالی که بسیاری از مد لوکس را غول در پاسخ درخشان به همه گیر با کمک های لجستیکی و پشتیبانی PPE تولید مستقل به سبک برندهای باید فداکاری های ساخته شده برای کمک به “صاف منحنی” بیش از حد. از shirtmaker Turnbull & Asser را محوری به تولید هزاران پزشکی لباسهای هر هفته در بریتانیا آن کارخانه به هنگ کنگ بر اساس خیاط گلچین که اهدا تمام سود حاصل از آن جدید بافتنی تی شرت به Covid-19 امداد, indie در, مارک های پا است.

در حال حاضر پس از سه ماه از مستند, سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به ارمغان آورده است عدم برابری نژادی در صنعت مد به تیز امداد—به چالش کشیدن صنعت به روی چیزی حساب کردن با آن مسائل سیستمیک. بسیاری از مارک های اعلام حمایت خود را از جنبش اما چند ارائه یک پاسخ است که به عنوان کامل و یا به عنوان قلبی به نیویورک-بر اساس آنلاین لباس مردانه, خرده فروش, هیچ مردی پیاده روی به تنهایی.

No Man Walks Alone founder Greg Lellouche.

هیچ مردی پیاده روی به تنهایی بنیانگذار گرگ Lellouche. دن رابرتز/هیچ مردی پیاده روی به تنهایی

تاسیس توسط گرگ Lellouche در سال 2013 هیچ مردی پیاده روی به تنهایی وجود دارد به منبع و ترویج “طرح اصلی و متفکر جزئیات و کیفیت مواد و ساخت.” همچنین در حال توسعه یک سابقه قوی در حمایت از این رویکرد اندیشمندانه به سبک مردانه با موثر طرح های اجتماعی.

هیچ مردی پیاده روی به تنهایی یکی از اولین لباس مردانه مارک (که ما می دانیم) برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. در مارس 19, نام تجاری اعلام کرد یک ابتکار عمل برای اهدای 20 درصد از تولید ناخالص حاشیه به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ما بر اساس خیریه فراهم می کند که گرم و سالم وعده های غذایی و لوازم ضروری برای افراد مسن و آسیب پذیر در خانه—دو در معرض خطر جمعیتی برای کوروناویروس. علاوه بر این نام تجاری با تخفیف در تمام سفارشات آنلاین با بیشتر از 20 درصد “به کمک به مشتریان خود را با ما بیا” را به عنوان Lellouche آن قرار می دهد. “من نمیفهمد اگر ما قرار بود به درخواست مشتریان برای حمایت از ابتکار عمل ما آن را تنها عادلانه است که ما ارائه آنها را به چیزی می گویند با تشکر از شما,” او می گوید Robb Report.

از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه مه هیچ مردی پیاده روی به تنهایی اهدا $24,558 به وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و بودجه 495 برنامه های محلی در سراسر آمریکا هیچ feat کوچک برای یک شرکت کوچک (هیچ مرد پیاده روی به تنهایی در حال حاضر یک تیم از پنج). در حال حاضر در حمایت از زندگی و ماده با نام تجاری اعلام کرده است یک “تعهد به حمایت از نژادی عدالت و مبارزه با نابرابری است.” پنج نقطه استراتژی شده است مشخص شده در Instagram و هیچ مردی پیاده روی به تنهایی سایت; آن را ساخته شده در اطراف اقدام مثبت و قابل اندازه گیری باشند.

برای اولین بار با نام تجاری اهدا خواهد شد تا به $15,000 در هر سال به پنج مختلف ضد تبعیض موسسات خیریه و آغاز اهدای تطبیق برنامه برای همه مشتریان تا 10000 $در هر سال است. این برند نیز متعهد به 15 درصد تعهد امیدوار به اختصاص 15 درصد از آن مجازی قفسه برای طراحان و سیاه و سفید متعلق به مارک های هر سال و به منظور توسعه یک برنامه نظارت برای طراحان و سیاه و سفید متعلق به مارک.

این آخرین نقطه ای است که به ویژه مهم برای Lellouche. “به نظر من واقعی فقط پاسخ به موضوع زندگی یک تعهد است که تفاوت را به علت. ما نه فقط در ارائه حمایت و کلمات ما در حال تلاش به عنوان یک منبع مفید. که نیز به همین دلیل من دوست دارم 15 درصد تعهد—آن را به یک توافق خاص متریک. البته ما نیاز به برنامه ریزی چگونه ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد, اما اول اجازه دهید فقط متعهد به آن است. این چیزی است که ما نیاز به سمت راست در حال حاضر; تعهد به تغییرات ملموس.”

این قابل تحسین است, البته, اما راه Lellouche و تیم او در حال تنظیم یک مثال برای برندها از تمام گوشه و کنار صنعت مد. به این منظور این شرکتs ضد نژادپرستی استراتژی به پایان می رسد با وعده ساده: چه شده است باید از هم جدا افکار و بازسازی شود.” آن را ممکن است یک کسب و کار کوچک اما هیچ مردی پیاده روی به تنهایی یک نیروی پیشرو در اخلاقی مد.

هر سیاه طراحان و یا علامت های تجاری که می خواهم برای کشف آموزشی طرح می تواند رسیدن به هیچ مردی پیاده روی به تنهایی توسط ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de