چگونه ژاپنی معماران و طراحان در حال مبارزه Covid-19: با شوخی و رنگ واقعا عالی پوستر

ژاپن همیشه همه چیز کمی متفاوت و دست زدن به آن از coronavirus بحران بدون استثنا بوده است. از یک طرف برخی از پاس

توسط ETELARESANKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

ژاپن همیشه همه چیز کمی متفاوت و دست زدن به آن از coronavirus بحران بدون استثنا بوده است. از یک طرف برخی از پاسخ های شما به نظر می رسد کمی مشکوک مانند رویکرد به تست بهترین توصیف به عنوان "نپرس بگویید" و محرومیت از فرزندان پزشکی کارگران از مراکز مهد کودک که بسیاری از باقی می ماند باز از قضا برای اطمینان ضروری ارائه دهندگان خدمات می تواند به کار برود. یک دولت ملی اضطراری اعلام شد در ماه گذشته و تمدید شده است به پایان ممکن است اما انطباق با آن هدایت کاملا داوطلبانه و بسیاری از رستوران ها و دفاتر باز باقی می ماند.

از سوی دیگر بسیاری از خصیصه های ذاتی ژاپن Covid-19 پاسخ شده اند لذت بخش است. این کشور پایدار وسواس با طلسم شخصیت (بررسی برخی از عجیب ترین, اینجا, اینجا و اینجا)—تثبیت است که پس از فرهنگی ریشه دوانده است که کثافت حتی برای دیدار با امپراتور—باعث شده است چندین موجودات جدید.

رسمی قرنطینه طلسم Quaran دیده می شود در بالا ممکن است کمی بی روح است نمی توان گفت برای Amabié سه پا beaked هیولای دریا که به عنوان افسانه ای است به نظر می رسد به یک مقام دولتی در سال 1846 پیشگویی یک بیماری همه گیر و گفت: مرد را به منظور جلب تصویر خود را و آن را نشان می دهد به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به دفع کردن بیماری است. اسطوره شده است با شوق و ذوق به تصویب رسید توسط کاربران توییتر که به اشتراک گذاشته اند تفسیر خاص خود را از Amabié به عنوان یک طلسم محافظ در برابر ویروس.

Furloughed نینجاها از موزه مرکزی ژاپن نیز خلاق در هفته گذشته ارائه حمایتی پیام به کودکان محلی در قالب "باستان" کتیبه ها. کتیبه بگویید که کودکان آنها را می شکست coronavirus با مشهور نینجا قدرت مانند شستن دست. نینجا مدالها نیز در دسترس برای افراد مبتلا به فصل بهار آلرژی که می خواهید برای اطمینان بخشیدن به شهروندان که خود عطسه نیست با توجه به Covid-19.

جانی Waldman است که بر اساس بروکلین هنرمند و نویسنده است که به جمع آوری بهترین نمونه های خلاق ژاپنی تلون مزاج در وبلاگ خود قاشق & Tamago. اگر شما همیشه می خواهید برای دیدن آنچه آن را مانند به نظر می رسد برای ایجاد یک باغ سنگ از نان تست یک دوچرخه از چوب و یا یک لباس از باندهای الاستیک, این وبلاگ برای شما. Waldman شده است تدوین, خلاق, راه حل های ژاپنی برای همه گیر مشکلات به عنوان یک 1918 اجتماعی دولت سوريه دستی قدمت از همه گیری آنفولانزای; نقاب مترو سواران نشان می دهد که چگونه کمی تغییر کرده است.

Zoom backgrounds from Studio Ghibli

استودیو Ghibli خود ارائه می دهد فیلم, عکسهای به عنوان زوم زمینه از جمله (در جهت عقربه های ساعت و از چپ بالا) 'Spirited Away', 'The Cat Returns', 'همسایه من توتورو و شاهزاده مونونوکه'.

نمونه های دیگر عبارتند از: ماهی کوچک به شکل سس سویا بطری repurposed به عنوان ضد عفونی کننده دست, ظروف زوم زمینه توسط استودیو Ghibli (معروف استودیو انیمیشن پشت My Neighbor Totoro و روحیه آواy) و AI اجتماعی فاصله برنامه است که به شما می گوید که دقیقا چگونه دور ایستادن از سایر افراد است. یک سری از طراحی زبان-در-گونه قوانین و مقررات پوستر اعلام "اجازه اقامت یک تن جدا" نمونه ای از طراحی ژاپنی می گوید Waldman.

"پوستر تکیه بر آشنایی با مانگا و کثافت به منظور راحتی پذیرفته" Waldman گفت. "این یک روش اغلب شاغل در اطلاعیه های خدمات عمومی مانند توکیو رفتار پوستر" با اشاره به یک سری از کمیک مترو و مقررات اطلاعیه.

در مقایسه هنری پاسخ در امریکا شده است تیره تر و بیشتر ریگ شاید به علت تاثیر این ویروس در ایالات متحده, که در آن دو سوم از هنرمندان در حال حاضر بیکار است. آن را پیدا کرده است آن معتبر ترین بیان در هنر خیابانی مانند نقاشی دیواری کار Darion فلمینگ در شارلوت, NC, Sean Yoyo در میامی و ربودن هنر در لس آنجلس.

Japanese subway etiquette posters

پوستر از ژاپن مترو بنیاد فرهنگی یادآوری سواران به کنار برای خروج مسافران و به پوشیدن ماسک. مترو بنیاد فرهنگی

گرافیتی هنر است نسبتا نادر در ژاپن که در آن متوسط و در عین حال هوشمندانه طراحی گرافیک و انیمیشن حکومت. "هنر ژاپنی و طراحی همواره پایین کلید با تاکید بر جذابیت و شفافیت" گفت: Waldman. "من می گویند تعداد زیادی از آن ناشی از یک فرهنگ است که ارزش ظرافت, کردار و پالایش بیش از جسارت و ایستاده است."

دلایل دیگری وجود دارد که چرا ژاپن خلاق پاسخ باقی مانده است شوخی تخیلی به عنوان مخالف خام و پوچ. فرهنگی و معنوی جامعه ژاپن تمایل دارد به سمت پذیرش جبری—حتی جشن—به اختصار از زندگی به عنوان دیده می شود در آن پرستش کوتاه شکوفه های گیلاس. و فرکانس شدید بلایای طبیعی در ژاپن به این معنی است که مردم خود را توسعه داده اند یک فرهنگ استقامت و روح جامعه است که آنها را محافظت می کند.

اجتماعی فاصله یک انحراف در امریکا نیز به شدت ژاپنی است. مودب صف اجتناب از تماس شخصی, ماسک ماندگاری و پذیرش فردی محدودیت برای خوب بیشتر از جامعه هستند و هر روز امکانات زندگی و جشن در آن هنر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im