بهار در حال حرکت است فصل از سال که خریداران و فروشندگان و دلالان و توسعه دهندگان بیرون آمدن از خواب زمستانی و در جمع سراسیمگی از معامله ، به جز این سال زمانی که هیچ یکی از تجمع در هر نقطه. معامله-ساخت, اما, همچنان, برای, خوش شانس چند.

کارگزاران و توسعه دهندگان گزارش که بسیاری از خریداران بازدید که در خانه فرد قبل از Covid-19 مستند تحمیل شد ادامه خرید خود را هر چند بسته شدن بسیار متفاوت است. آنلاین viewings و تصویری-لینک صفحه اصلی تورهای محبوب هستند اما مجازی این ابراز علاقه را تا کنون تا حد زیادی در آنجا ماند مجازی. با استثنائات بسیار کمی مرور کرده است ترجمه نشده به فروش واقعی.

“هیچ خریداری در یک تور مجازی تنها می گوید:” اردن بریل یک شریک در مگنوم گروه املاک و مستغلات توسعه 196 باغ خیابانجدید بالا پایان محل سکونت ساختمان در منهتن. “برخی از مردم مذاکرات را آغاز کرده اند و می خواهند برای دیدن قبل از آنها ثبت نام, اما هیچ کس از خرید چشم نهان.”

پیش بینی مستند مگنوم تیم پیشگیرانه فیلم برداری تمام آپارتمان خود را در اوایل فوریه. “ما چرخد و سرعت و خودمان را در موقعیت به بازار و واحدهای موفقیت می گوید:” بریل. “ما نصب مجازی, مرحله بندی و طرح های طبقه از تمام واحد. سرعت کمی پایین اما ما در حال بسته شدن واحد و حرکت مردم در. برخی از خریداران را موکول اما هیچ کس تا به دور از سپرده.”

FaceTime تور مسجل یک معامله برای جیسون Streatfeild از داگلاس Elliman در سانتا باربارا. مشتری و بازدید ملک در فرد قبلا در این سال قصد خرید آن را برای همسرش, اما در زمان او آماده برای نشان دادن آن به او مستند بود در اثر, به طوری که او تنها می تواند مشاهده و آن را آنلاین. “ما تا به حال برای انطباق با وضعیت و جای مجازی نشان با استفاده از FaceTime می گوید:” Streatfeild. “است که در نهایت منجر به از ما دریافت پیشنهاد نزدیک به 15 میلیون دلار قیمت نقطه است.”

real estate manhattan

196 باغ سنت در منهتن. حسن نیت ارائه میدهد از مگنوم املاک و مستغلات

همانطور که با همه کسب و کار املاک و مستغلات شرکت ها مجبور شده اند برای دریافت دیجیتالی خلاق بسیار سریع است. آنها ممکن است ضروری کسب و کار در بسیاری از ایالات و بنابراین معاف از دقیقترین مستند, قوانین, اما در حال حاضر ارائه مجازی خانه های باز و یا viewings با استفاده از FaceTime, RICOH تور یا Instagram ترجیحی پلت فرم های ویدئویی از بالا پایان لس آنجلس ملکی اسمیت و برگ همکارانبخشی از قطب نما, شبکه سازمان.

StreetEasy راه اندازی کرده است 3D home تورهایدر حالی که توسعه دهندگان مانند Etco خانه با استفاده از سخنرانی های ویدئویی برای خریداران آینده نگر به دیده بان طول زندگی هدایت روایت یک مسکن با استفاده از زوم. Bree طولانی Etco سر از بازاریابی یک ویدئو برای شرکت جدید یک ساحل اقیانوس آرام Palisades لوکس توسعه که تولید شد در سرعت آهسته به بینندگان اجازه دهید زمان را به گپ زدن با فروشنده در حالی که تماشای.

“ما تا به حال به فکر می کنم خلاقانه تر در مورد فرآیندهای بازاریابی و فروش می گوید:” کورتنی Hampson معاونت بازاریابی در پلمتو بلوفیک 20,000 هکتار توسعه اسکله در کارولینای جنوبی است. “من باور دارم که تعدادی از طرح های ما نورد را فراتر از این بحران است.”

نیویورک کارگزاران و وکلای عادت به چهره-به-چهره closings امیدواریم که این دیجیتال شکوفایی خواهد بود یک بیدارباش برای بانک های سنتی و وکلای مدافع که هنوز تکیه بر ماشین فکس در جلسات حضوری و کاغذ چک. در 196 باغ و خیابان یکی از بریل فروش بود موکول پس از وکیل برای خریدار بانک اصرار بر بسته شدن در فرد است. “او یک مدرسه قدیمی از شخصیت ها می گوید:” بریل. معمولا با یک توسعه جدید “بانک ارزیابی می تواند انجام شود بدون لحاظ جسمی دیدن واحد. این فرمولی نه مانند [بازرسی] یک خانه تک خانواری برای دیدن اگر سقف رفتن به نشت.”

real estate South Carolina

یک خانه در کارولینای جنوبی نخل باد بزنی بلوف جامعه است. حسن نیت ارائه میدهد از نخل باد بزنی بلوف

در کشورهای دیگر در شخص بسته شدن در حال حاضر در حال تبدیل شدن به کمتر شایع است و این مستند را بیشتر تسریع در حرکت آنلاین. “در کالیفرنیا کل بسته را می توان از راه دور انجام می گوید:” F. ران اسمیت مؤسسین اسمیت و برگ در لا “و بازار فعلی خواهد این روند را حتی آسان تر است. [خاموش] دهکدهای بالا بازاریابی آنلاین با جزئیات بیشتر در عکاسی و متفکر تور ویدئوها نیز هست.” او ارائه می دهد هفت اتاق خواب سانتا مونیکا صفحه اصلیدر حال حاضر ذکر شده برای $7.49 میلیون, به عنوان مثال.

فروشندگان و توسعه دهندگان که در حال حاضر عامل در به چالش کشیدن بازار قبل از Covid-19 بحران آماده به رفتن به طول های بزرگ به جای خریداران نگرانی. معاملات در حال بسته شدن در سپردن این معنی که یک شخص ثالث دارای خریدار بودجه تا هر دو طرف راضی هستند با جزئیات نهایی که در حال حاضر معمولا به معنای فروش است مشروط نهایی در فرد از طریق راه رفتن در یک آینده نامشخص نقطه.

خریداران متکی به وام مسکن تامین مالی نیز درخواست بودجه احتمالی بند که انتشار آنها از تعهدات قراردادی خود را و بازگشت به سپرده های خود را باید خود بانک برداشت یک وام ارائه دهد. با وجود نرخ بهره پایین وام دهندگان وام مسکن, ترس از بدتر شدن شرایط اقتصادی در حال محکم کردن معیارهای وام. جی پی مورگان چیس به تازگی مطرح قرض گرفتن استاندارد برای وام های مسکن جدید نیاز به پرداخت 20 درصد و حداقل نمره اعتباری 700.

“ما در حال کار با خریداران به آنها را راحت می گوید:” بریل. “اگر کسی در وحشت ما آدرس آن است. اگر کسی می خواهد به سرعت تا قبل از اعطای وام به تغییرات زیست محیطی که خوب است. برخی از افراد راحت نیست, در حال حرکت, و به طوری که آنها نزدیک خواهد شد و حرکت در تاریخ بعد. ما ایجاد یک پروتکل که در آن ما جدا آسانسور و مهر و موم کردن ساختمان در طول حرکت ساعت تمام کارگران پوشیدن دنده محافظ سپس بعد از آن ما ضدعفونی دنباله.”

real estate One Coast

یکی از جدید Coast توسعه در LA اقیانوس آرام Palisades. حسن نیت ارائه میدهد از یک ساحل

در برخی موارد فیزیکی viewings ادامه دارد و تحت مجوز اعطا شده به ضروری کسب و کار اما با احتیاط و تنها برای خالی خواص. یک عامل به تازگی امن پیشنهاد و پس از موافقت به جدید نشان می دهد-ساخت خانه در فرد به یک مشتری که در حال بازدید آن را آنلاین. تور صورت گرفت با هر دو طرف با پوشیدن ماسک و دستکش حفظ شش پا از راه دور و رفت و آمد در آسانسور جداگانه.

عوامل پیروی از پروتکل های مشابه در هنگام نشان دادن مشتریان در سراسر توسعه های جدید سایت. “ما تمام اقدامات احتیاطی اگر یک خریدار می خواهد به جسمی دیدن خانه و تعداد زیادی برای یک پیاده روی را از طریق قبل از بسته شدن” گفت: گرجستان تعقیب مدیر فروش در پاک کردن نهر تاهولوکس گلف رفت و آمد مکرر در نوادا است. “ما باور نمی کنیم ما لوکس, خریداران خواهد خرید و بدون دیدن ملک و تسهیلات در فرد است.”

نشانه هایی وجود دارد که خریداران مایل به ارتکاب به جدید-ساخت خواص فیزیکی بدون viewings. کورتنی Hampson از نخل باد بزنی بلوف می گوید که او تا به حال دو خواص تحت قرارداد تنها پس از یک تور مجازی. “من نمی دانم که آن را تبدیل به هنجار” او اضافه شده است.

تا کنون مجازی این جهش از ایمان است محدود شده است به تحولات جدید که در آن مشتریان هستند و عادت کرده اند به خرید کردن-طرح حتی در زمان عادی. در دست دوم در بازار خریداران آماده نیست به ارتکاب بدون در شخص viewings. این به این معنی است که کارگزاران به زودی اجرا شود ، با توجه به فردریک پیترز مدیر عامل شرکت لوکس کارگزاری واربورگ املاک, معاملات را 60 تا 90 روز به نزدیک است. “چالش برای کارگزاران خواهد آمد یک و نیم ماه به دو ماه از هم اکنون. در آن زمان معاملات است که ساخته شده اند که با شروع در اواسط ماه مارس خواهد بود بسته. البته تعداد بسیار کمی از معاملات ساخته شده بودند در نیمه دوم ماه مارس. و کمتر در ماه آوریل است.” پیترز کند شک نکنید که بازار گزاف گویی خواهد شد اما مطمئن نیستید که چگونه بسیاری از realtors در اطراف خواهد بود برای بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im