صفحه اصلی هفته: Meg Ryan خیره کننده سابق سان فرانسیسکو عمارت لیست برای $20 میلیون

در 1990s, معشوق, you've Got Mail ستاره Meg Ryan مشترک این درهم و برهم عمارت ویکتوریا در سن فرانسیسکو تونی Paci

توسط ETELARESANKHABAR در 10 اردیبهشت 1399

در 1990s, معشوق, you've Got Mail ستاره Meg Ryan مشترک این درهم و برهم عمارت ویکتوریا در سن فرانسیسکو تونی Pacific Heights محله با بازیگر, شوهر, Dennis Quaid.

زن و شوهر و قدرت بنا به گزارش ها زندگی می کردند در چهار داستان از 7000 فوت مربع, معماری, gem در طول آشفته خود را از 10 سال از ازدواج. آنها به فروش می رسد آن را قبل از آنها آن را به نام واریز شده در سال 2001.

رایان تا به حال خریداری این خانه بر روی یک تپه بخش از اقیانوس آرام خیابان در سال 1995 در مدت کوتاهی پس از فیلمبرداری jerker اشک وقتی که یک مرد عاشق یک زن با اندی گارسیا, مجموعه ای در سان فرانسیسکو.

امروز آن را متعلق به 30-چیزی tech کارآفرین است که با توجه به سوابق خرید خانه در سال 2014 برای $8.25 میلیون. در سال 2018 او صرف ثروت کوچک نوسازی ملک بالا به پایین با کمک منطقه خلیج طراح نیکول, هولیس.

خانه خود را قدمت آن به سال 1889 بود که آن را طراحی شده توسط پرکار سان فرانسیسکو معمار ساموئل Newsom از بستگان کالیفرنیا زمان فرماندار گاوین Newsom. ساموئل Newsom مسئول چنین نقطه عطفی ساختمان به عنوان دره نپا Opera House, Oakland City Hall و مشهور کارسون عمارت در ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا.

زل زل نگاه کردن در این طرز حیرت انگیزی زیبا خانه و آن را سخت به سقوط در عشق با زن دوم-کف پنجره خلیج ظریف قالب تزئینی و millwork و با شکوه زمین از سقف.

Meg Ryan San Francisco home

معمار ساختمان بود ساموئل Newsom. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

قبل از سال 2018 قبل خانه نقاشی شده یک نرم ترکیبی از آبی و سفید با طلا جزئیات. این ازنو دیدم رنگ طرح تغییر بیشتر معاصر سایه های روشن و تیره خاکستری است.

مراحل سنگ مرمر از اقیانوس آرام در پیاده رو خیابان شما را به یک بزرگ قلم است که جریان را به یک اتاق نشیمن گرم و نرم خود را با دعوت از شومینه و زرق و برق دار, زاویه-planked کفپوش گردو.

Meg Ryan San Francisco home

مراحل سنگ مرمر منجر به ورود. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

قدم زدن در گذشته همانند پنجره سقفی روشن راه پله و شما وارد یک اتاق ناهار خوری رسمی و اصلی را باز اتاق نشیمن و آشپزخانه. در اینجا یک دیوار شیشه ای را فراهم می کند فک نزولی نمایش از خلیج سان فرانسیسکو آلکاتراز و مارین کانتی در فاصله همراه با دسترسی به پاسیو.

آشپزخانه است و جدا از اتاق نشیمن توسط یک سنگ مرمر-پیچیده جزیره می آید و با درجه صنعتی لوازم از جمله گاز محدوده. پنهان در پشت یک دیوار ثانویه آشپزخانه برای زمانی که غذا کارکنان انجام پخت و پز.

Meg Ryan San Francisco home

منطقه ناهار خوری. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

سطح دوم میزبان شیک کارشناسی ارشد مجموعه و دو اتاق خواب ensuite. استاد ویژگی های دوست داشتنی شمالی-جنوبی خلیج پنجره بیشتر با دیدگاه های پانوراما از خلیج.

Meg Ryan San Francisco home

اتاق نشیمن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

مسلما خانه درست تعجب و لذت ویژگی های آن است سوم-طبقه پنت هاوس-سبک فضا در زیر سقف تن به تن. یکی دیگر دیوار شیشه ای کشویی منجر به یک پاسیو با فریم لس شیشه ای نرده برای خیساندن آن میلیون دلار views.

Meg Ryan San Francisco home

اتاق خواب استاد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

در این طبقه وجود دارد رسانه های منطقه و نوار—مناسب برای تماشای بازی بزرگ (هنگامی که آنها در واقع بازی دوباره)—تزئین شده در خاکی سایه های قهوه ای تیره. پایین سالن دو اتاق خواب مهمان که به اشتراک گذاشتن یک سنگ مرمر پوشیده شده ،

Meg Ryan San Francisco home

زرق و برق دار ، عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

برای یکی از آخرین توقف در تور, آسانسور را تمام راه را به پایین به طبقه زیرزمین. در اینجا همراه با یک آرزو سه-گاراژ ماشین یک خانواده بزرگ اتاق با مطالعه منطقه است که منجر به گرم تحت پوشش پاسیو و درخت به صف حیاط.

Meg Ryan San Francisco home

معماری و جزئیات حفظ شد در نوسازی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

در این سطح نیز وجود دارد با دمای کنترل شده, شراب, اتاق, اتاق رختشویي و mudroom.

Neill Bassi دارای لیست از طریق Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول. بدون شک او می تواند بی خوابی در سن Fran انتظار صدای خود را - و یا پست الکترونیکی.

Meg Ryan San Francisco home

پایین تراس خاموش مطالعه است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Meg Ryan San Francisco home

سوم-کف اتاق رسانه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Meg Ryan San Francisco home

ناهار خوری تراس. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Meg Ryan San Francisco home

دیدگاه ها و کشش به شهرستان مارین. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول

Meg Ryan San Francisco home

سان فرانسیسکو نمایش. عکس: حسن نیت ارائه میدهد یعقوب الیوت برای Sotheby بین المللی دارایی غیر منقولtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب