صفحه اصلی هفته: داخل یک مجلل $13 میلیون کلرادو در مرتع پرورش احشام خصوصی Luge اجرا

هنگامی که شما برنده جایزه کارگردان فیلم Barry Sonnenfeld و شما خود را به کوه های دیدنی و جذاب-فیلم بالا در مرت

توسط ETELARESANKHABAR در 21 خرداد 1399

هنگامی که شما برنده جایزه کارگردان فیلم Barry Sonnenfeld و شما خود را به کوه های دیدنی و جذاب-فیلم بالا در مرتع پرورش احشام در تلورید Colo., انگار یکی باید داشته باشد از ویژگی های شما نیاز به سرگرم کردن خانواده و دوستان: خصوصی luge اجرا شود.

"هر کس آن را دوست دارد. تام کروز و ویل اسمیت همه آنها زده در آن می گوید:" پاتریک Pelisson کارگزار با تلورید خواص که دارای مثال برای $13.25 میلیون خانه.

هیجان-سوار اجرا می شود بیش از یک سوم از یک مایل از طریق جنگل و در سراسر creeks. سواران کاملا مسطح بر روی یک سورتمه رو به بالا یا رو به پایین; متخصص سواران را در انجام آن راه حرفه ای از چهره های پا ، در هر صورت این انفجار توضیح می دهد Pelisson.

Luging نه چیزی که شما ؟ سپس charmingly نام تمشک پچ و مستغلات ارائه می دهد هیچ کمبود سرگرمی های جایگزین. تلورید به دامنه های اسکی یک درایو 10 دقیقه ای دور و در مرکز شهر خرید آسان 15 دقیقه.

Barry Sonnenfeld Telluride

گسترده ویندوز به ستارگان views. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

به عنوان شما می خواهم انتظار از یک کارگردان فیلم داخل خانه اصلی وجود دارد state-of-the-art, 16-صندلی سالن نمایش فیلم با کیفیت 4K دیجیتال طرح. برای بچه های بزرگ و کوچک در یک اتاق بازی با بیلیارد میز پنگ پنگ و شیطان پین بال دزد.

هنوز هم بهتر فقط از آویزان در مقابل شومینه در خانه فک انداختن اتاق خانواده. خود ویندوز ارائه بدون مانع top-of-the-world نمایش 14,000 پا Mt. ویلسون سن سوفیا خط الراس تپه طلا و یوتا در فاصله. غروب نفس گیر هستند.

"مناظر همیشه در حال تغییر است, همان چیزی است که باعث می شود آن را بسیار ویژه. شما هرگز خسته از این نمایش می گوید:" Pelisson.

Sonnenfeld, 67, بهترین و شناخته شده برای فیلم های پرفروش مانند The Addams Family, این مردان سیاه پوش سه گانه دریافت خپله و غرب وحشی وحشیخریداری خانه در سال 1998 است. او و همسرش محبت شناخته شده به عنوان مامانی شده است زندگی در اینجا تمام وقت به صورت هفت سال گذشته.

آن را طراحی شده توسط برنده جایزه کلرادو معمار مایکل فولر و تکمیل شده در سال 1994. مجموعه ای در یک 62.5 پوشیده شده از درخت در هکتار به خانه همسایگان شامل کمدین جری Seinfeld و سابق هیولت پاکارد مگ ویتمن مدیر عامل. در سال 2015 اپرا وینفری پرداخت 14 میلیون دلار برای اسکی به خانه نزدیک است.

با توجه به Pelisson اصلی خانه اصلی تحت پوشش 3,500-پا به میدان آمد و با سه اتاق خواب. در سال 2002 Sonnenfeld افزود: یکی دیگر از 7000 فوت مربع. امروز ملک است نه ensuite اتاق خواب و 11 حمام و سرویس بهداشتی به همراه دو خوابه کلبه برای مهمانان و یا کارکنان.

پیچ در پیچ تمشک پچ جاده منجر کوه از بزرگراه 145 به ادعا جلوی درب این چوب و سنگ الج. اصلی خانه اصلی تنظیم شده است بالاتر از دیگر ساختمان های اطراف آن به طوری که به از بین بردن نزدیکی 360 درجه ویستا.

Barry Sonnenfeld Telluride

این طرح باز آشپزخانه و فضای زندگی است. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

نقطه کانونی خانه است که بزرگ شیشه ای پر از زندگی و اتاق ناهار خوری. چشمگیر تیرهای چوبی حمایت از شدت طاقی و چوب چادری سقف. اتاق جریان به طرح باز سرآشپز با آن دوقلو سلیمان برای گاه به گاه سبک خانواده ناهار خوری.

پله ها منجر به سطح پایین تر از خانه اصلی خود را با هفت اتاق خواب از جمله راحت-جادار master suite.

Barry Sonnenfeld Telluride

اتاق نشیمن. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

دنج اتاق است که در آن Sonnenfeld گذراند خود را به تازگی منتشر شد کتاب: Barry Sonnenfeld تماس مادر خود را: خاطرات عصبی فیلمساز. مانند بسیاری از اتاق در خانه, درب, باز کردن در به تراس ساخت بسیاری از کسانی که نمایش های دیدنی و جذاب.

در سطح دیگری از خانه وجود دارد سرپوشیده گرم-وان. مراحل دور—در خارج—یک غروب رو غرق گودال آتش با سالن آمفی تئاتر-سبک نیمکت سنگی است.

Barry Sonnenfeld Telluride

سینما اتاق. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

Barry Sonnenfeld Telluride

مجموعه کارشناسی ارشد. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

همانطور که برای زندگی در تلورید مدیر گفت: "این زیبا است و من همین حالا انجام دهید. من نمی اسکی. من نمی پیاده روی. من راه رفتن سگ و من به عنوان خوانده شده. و آن را به عنوان معلوم من نوشتن خاطرات."

ما در حال شرط بندی او نمی luge یا. اما شما ممکن است.

Barry Sonnenfeld Telluride

اتاق بازی. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

Barry Sonnenfeld Telluride

گودال آتش باز می شود به مناظر کوه. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواص

Barry Sonnenfeld Telluride

زمستان در تلورید می تواند شامل خود luge اجرا شود. عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Aurelia Seigers/تلورید خواصtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب