یازده مدیسون پارک یکی از بهترین رستوران ها ممکن است بازگشایی پس از همه گیر

Coronavirus همه گیر داده است هیچ کمبود از مردم یک حس جدید از دیدگاه وادار همه ما به بررسی آنچه که ما واقعا نیا

توسط ETELARESANKHABAR در 18 اردیبهشت 1399

Coronavirus همه گیر داده است هیچ کمبود از مردم یک حس جدید از دیدگاه وادار همه ما به بررسی آنچه که ما واقعا نیاز دارید. با توجه به Michelin chef Daniel Humm که ممکن است به معنی کمتر ناهارخوری زیبا و بیشتر مواد غذایی برای گرسنه است.

Humm که هلمز مهمان نوازی گروه آن را خوب به تازگی اظهار نظر در مصاحبه با بلومبرگ که گوهر تاج امپراطوری خود را در شهر نیویورک سه-میچلین ستاره Eleven Madison Park ممکن است بازگشایی پس از همه گیر فروکش. و اگر آن را ممکن است در راستای تغذیه کسانی که نیاز دارند. (Humm نیست پاسخ به Robb Report's درخواست برای نظر.)

آشپز یک طعم و مزه از نوع دوستانه پخت و پز در ماه گذشته زمانی که او تبدیل سابق جهان بهترین رستوران به کارمندان یک اداره ، کار کردن در کنار نیویورک-غیر انتفاعی بر اساس تجدید نظر در مواد غذایی Humm و کارکنان خود شده اند قادر به بوسیله اسباب گردنده از حدود 3000 غذا در روز به خط مقدم کارگران محروم و نیروهای جدید است. Humm گفت این بود که "بزرگترین نمایش لحظه ای" و آنچه او را وادار به محوری مدل کسب و کار خود.

Daniel Humm and Team

دانیل Humm و یازده مدیسون پارک تیم. تجدید نظر

اگر EMP بودند به بازگشایی آشپز می گوید او ادامه خواهد داد به طبخ برای بی خانمان و گرسنه در علاوه بر این به بالا پایان مشتریان.

"زیرساخت ها برای پایان دادن به گرسنگی نیاز به بیرون آمدن از رستوران ها. هر راهی که EMP بازگشایی و آن را مانند یک بوم خالی در حال حاضر ما نیاز به بازتعریف چه لوکس به معنی آن نیز خواهد شد یک فرصت برای ادامه به تغذیه افرادی که هیچ چیز را ندارد," Humm گفت. "من نیازی به تنها خوراک 1 درصد دیگر است."

The dining room at Eleven Madison Park.

اتاق ناهار خوری در یازده مدیسون پارک. جیک Chessum

دقیقا چه خواهد بود ؟ اگر درب بازگشایی Humm می گوید او می خواهد برای ادامه به "آشپزی با زیبا ترین و با ارزش مواد تشکیل دهنده را در یک راه خلاق" اما را به غذاهای اضافی در "وعده غذایی خانواده" برای تجدید نظر برای توزیع به کسانی که نیاز دارند. Humm شده است یک عضو هیئت تجدید نظر از زمان تاسیس آن و در روز دوشنبه به طور رسمی به عضویت سازمان های غیر انتفاعی به عنوان سرآشپز بالا و شریک زندگی.

"ما با هم کار می کنند نسبت به ایجاد توسعه پایدار و عادلانه مواد غذایی سیستم" تجدید نظر نوشت: در Instagram.

در واقع قبل از Covid-19 بحران تجدید نظر در خدمت حدود 15000 وعده در هفته است. در حال حاضر با EMP در هیئت مدیره این تیم تغذیه 25000 نفر در روز است. اگر غیر انتفاعی می توانید بیشتر رستوران ها به شریک زندگی واقعی وجود دارد بالقوه برای پایان دادن به گرسنگی است. در حال حاضر که یک پایان خوش همه ما می تواند استفاده کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب