در اینجا چه چیزی اشتباه است با 'من اعتماد ندارند COVID-19 تعداد مرگ' استدلال

آنجلا WEISS/گتی فقط روز دیگر. من چت با یک دوست خوب از طریق تلفن. اشاره کردم که چگونه ایالات متحده به تازگی

توسط ETELARESANKHABAR در 5 تیر 1399
wrong-with-Trust-The-COVID-19-Death-Count-1
آنجلا WEISS/گتی

فقط روز دیگر. من چت با یک دوست خوب از طریق تلفن. اشاره کردم که چگونه ایالات متحده به تازگی به تصویب رسید گریم نقطه عطف از 100k مرگ و میر ناشی از COVID-19. او تصمیم گرفت به "مدرسه" به من گفت: "آنچه در مورد تمام بیمارستان ها که در حال پرداخت به علامت مرگ و میر به عنوان COVID-19 حتی زمانی که آنها نمی? من باور نمی کنم آن دسته از اعداد است."

من باید شنیده ام این همان استدلال از یک میلیون بار از یک میلیون افراد مختلف بسیاری از آنها خانواده و دوستان است. من دیده ام آن را در بخش نظرات در Facebook در زیر معتبر اخبار مقالات لیست مرگ و میر ناشی از مواج بیماری همه گیر.

در واقع من دیگر دوست خوب چه کسی است, ER, دکتر, در, فلوریدا. او نوشت: این حرکت Facebook پست در صفحه شخصی خود در مورد برگزاری این دست از ده ها تن از مردم به عنوان آنها را از درگذشت COVID در بیمارستان است. وی با اشاره به چگونه مشکل آن این بود که تنها کسی که به آنها بگویید خداحافظی به عنوان آنها به تنهایی درگذشت. من شوخی نیست در اینجا — یک سرکش "truthsayer" تا به حال جسارت به سوال اعتبار خود را ارسال و متهم او را از mislabeling COVID مرگ و میر در خود بیمارستان.

منظورم اینه که وای! من floored بود که ما در زمانی زندگی میکنیم که مردم تا گمراه که سوال یک دکتر ER در طبقه همکف از یک بیماری همه گیر.

A medical professional from Children's National Hospital works at a coronavirus drive-thru testing site for children age 22 and under at Trinity University on April 2, 2020 in Washington, DC.
درو Angerer/گتی

بیایید یک لحظه و بررسی این استدلال چون من واقعا می خواهم به اشاره چه مضحک است — و بیشتر از آن پایین می آید به اعداد.

در اینجا این است که این استدلال به عنوان من درک می کنم آن است. وجود دارد تعداد زیادی از مردم حاضر این ادعا که COVID-19 موارد و اعداد هستند که باد به دلیل بیمارستان ها می توانید دریافت سود مالی توسط مثال یک مرگ به عنوان نتیجه از COVID-19 حتی اگر علت واقعی مرگ چیز دیگری است. با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز "اگر آن را ساده و باغ-انواع ذات الریه است که یک فرد بستری در بیمارستان – اگر آنها مدیکر – به طور معمول تشخیص مربوط به گروه یکجا پرداخت خواهد بود $5,000. اما اگر آن را COVID-19 ذات الریه و سپس آن را $13,000 و در صورتی که COVID-19 پنومونی بیمار به پایان می رسد تا در یک آن می رود تا $39,000."

بله, وجود دارد برخی از اعتبار به این استدلال. و معتبر هستند وجود دارد استدلال نشان می دهد که COVID-19 تعداد مرگ کم است به دلیل عدم در دسترس تست. بنابراین اعداد دقیق است ؟ این سوال خوبی است و بدیهی است که تعداد مرگ می تواند به هر دو روش.

اما در نهایت "من اعتماد ندارند تعداد مرگ" می شکند وقتی شما نگاه کنید که چگونه تکان دهنده ای بزرگ از تعداد مرگ است.

ما می توانیم همه توافق دارند که COVID-19 یک ویروس واقعی و از کشته شدن مردم واقعی. از اواسط ماه ژوئن در روز من از نوشتن این جمله CDC گزارش حدود 120,000 COVID 19 مرگ و میر. فقط به ریاضی ساده تر بیایید مقیاس است که به عقب و آن را 100K مرگ و میر. حال بیایید نگاهی به یک لحظه و فکر می کنم در مورد چگونه یک شماره 100K است. بیایید در این نگاه منطقی و با این استدلال که COVID-19 مرگ و میر باد.

In this handout released by the U.S. Navy, Sailors assigned to the hospital ship USNS Mercy (T-AH 19) treat the first patient from Los Angeles medical facilities March 29.
نیروی دریایی ایالات متحده/گتی

دقیقا چگونه باد را COVID-19 تعداد مرگ باید به شما خواب بهتر در شب ؟ چگونه در حدود 50٪? منظورم این است که به نظر می رسد بسیار بعید است که نیمی از COVID-19 میلادی به برچسب های تقلبی به خاطر به دست آوردن مالی از طرف بیمارستان اما چه خبره. اجازه دهید فقط وانمود کند که 50 درصد از COVID-19 میر گزارش شده بودند در واقع ناشی از چیز دیگری است و یا آنها اتفاق نمی افتد. همه در همه ، که هنوز هم ترک ما با 50K آمریکایی مرده از COVID-19.

58,220 سربازان آمریکایی درگذشت در جنگ ویتنام. حتی در نیمی از ما در حال گرفتن فقط خجالتی از عمده آمریکا جنگ است. در 11 سپتامبرth 2001, 19 مردان ربوده چهار سوخت-لود به ما هواپیما تجاری محدود برای west coast مقصد. در مجموع 2,977 نفر کشته شدند, در شهر نیویورک, واشنگتن, DC و خارج از Shanksville پنسیلوانیا. ما به جنگ رفت و بیش از آن حمله کند. 50,000 آمریکایی در جنگ انقلابی.

گوش مردم است. واقعا گوش دادن... COVID-19 با ما بوده است برای چند ماه. حتی در نیمی از تعداد گزارش شده مرگ و میر 50K به تنهایی باید به شما قابل تامل است.

صرف نظر از جایی که شما ایستاده در تعداد و ما از گذشته دور نقطه با استفاده از آن به عنوان یک آرگومان به این ویروس به طور جدی. توقف به دنبال بهانه ای برای جلوگیری از پوشیدن ماسک. توقف به دنبال دلایل برای حفظ هدف قرار دادن سالن مو و یا به نگه داشتن به طور منظم از شستن دست های خود را و یا به ماندن در خانه هنگامی که شما احساس بیمار. ما آن را از طریق این هیچ شکی نیست. اما بسیاری از زندگی از دست رفته خواهد شد در طول راه اگر ما متوقف نمی squabbling بیش از یک تعداد مرگ است که بیش از حد شدت بالا به بی اعتنایی.

آخرین مطالب